• jp23
    2.2k
    Smrzavam se, kisnem i gledam kak nas uništavaju i oni i Krznar. Ima neko normabel da si zivce bar opustim
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ma punite ih do kraja, ne znam što se više treba dogoditi da ovog jazavca maknu s trenerske pozicije. Kakva su to amaterska ispadanja, to je strašno. Čovjek je apsolutno uništio sve dobro što je krasilo ovu momčad.
  • reziser
    6.4k
    ima pive, bezalkoholne :fear:
  • Blue98
    722
    Od najuspješnije sezone do ovog sada u samo pola godine, tuga
  • The Undertaker
    4.1k
    Treći put zaredom na isti način nas kontriraju. Pa da si zadnja trenerska ovca, ne bi ponavljao iste greške.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Užas, al se bojim da ni poraz ovdje njega nebu maknul
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Ako ovo izgubimo i ne dobije otkaz onda vise nema spasa po Dinamo,ocigledno je postavljen da srusi sve sto se gradilo kroz zadnjih par sezona a "svetac" iz Hercegovine ce rec da je on to vec i najavio da ce se dogoditi.
  • Markelo
    2.5k
    Pa da ova baraba na klupi ima imalo obraza, dao bi sam ostavku.
  • reziser
    6.4k
    Kako se mi sramotimo...
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ima kod dede. Ja i on popijemo kad su nabrijane tekme:
  • Nino Bule
    11.6k
    Pristajem na krunu jurcica vec na poluvremenu
  • Krizy
    36.6k
    U točno 4 mjeseca, Rijeka nam je u 3 prva poluvremena uputila 12 udaraca u okvir i zabila 8 golova, sve u prvim poluvremenima.
    Strašno :grimace:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Iako sudac ništa nije zajebao i nismo upali u zamku postizanja gola gubimo 2-0.
  • Olmic
    2.7k
    Ne znam šta više mogu reći da ga ostave za trenera.. Ugrozio prvo mjesto, ispao iz kupa, a i Europa banana.. Obrane nema, igrači nisu u dobroj formi... Pokušavam naći razlog koji bi"uprava" mogla smislit, ali jednostavno ga nema
    ..


    Btw jel Kek potpisao novi ugovor? Jučer mu stari istekao
  • og1986
    2.9k
    Pa svi su ovdje zazivali jači Osijek hajduk i rijeku. I dogodilo se.
    Samo čini se da su svi u tim maštanjima očekivali atraktivnije utakmice gdje naravno Dinamo uvijek pobjeđuje.

    Pa očigledno nije tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.