• db-izbjeglica
    11.8k
    samo nek naši igrači prođu bez ozljeda i što manje se opterete. :smile:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Ma po meni je iskreno trebao ostavit onih 10 kao i protiv Malte, i Livakovića na gol.

    Valjda jedini razlog zašto Livi nije na golu jest radi gospodina podobnog na klupi, kojemu je savjetnik *ebeni Stipe Pletikosa(mentor Ive Grbića), koji je bio prvi golman repke 2010, a bio treci golman u Spursima. Ili da kažem, koji je ubačen čisto da malo se ublaži odnos na relaciji ajduk-HNS... debilana. Istog tog Pletikosu se duralo, kao i onog drvića Kalinića kad je protiv Mađara u Budimpešti možda i pokazao svu svoju raskoš i zapravo koliko je loš golman. Subašić ozljeđen branio finale SP, isto tako dva gola su njegova bila u tom finalu jer su išla pod njega a on uhvatit u raskoraku na ozljeđenoj nozi... ali eto.

    Sretno im danas. Nadam se pobjedi i direktnom plasmanu na SP.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Barišić i Vlašić :rofl: :rofl:
  • Jaro
    5.1k
    barisic, lovren i vlasic rekao bih...
    U kljucnoj utakmici ima golmana s drugim nastuppm, i onda mu pola obrane izmjesa u odnosu na prvi...
    U tu obranu stavi Lovrena koji je neupotrebljiv u iznosenju lopte, tako ce prisiliti jednog veznjaka da se vraca u utakmici gdje MORA pobijediti. Barisic je takodjer ofenzivno potpuno slabiji od Sose. Klasicni kronicni bezmuditis...
    Vlasic je zadnju utakmicu odigrao prosle sezone. On i Lovren su igri jer "poznaju Ruse"... kao da smo u 1970ima kad nije bilo interneta, tv postaje nisu prenosile pretkola tajvanskog kupa...
    A,sretnomu bilo... Nadam se zdravlju dinamovaca...
  • Keyser Soze
    7.8k
    Ja ne znam kaj moraš imati u glavi da u tekmi koju moraš dobit ti staviš beka Rangersa ispred jednog od najboljih bekova Bundeslige. Vlašić koji ništa ne igra u WHU je ispred Majera samo zato što je "miljenik Torce prika ae" i nitko me ne može uvjeriti da postoji drugi razlog. Trebao je još zvat Maloču, Maglicu i naturalizirati Franu Zolju, ipak se igra u Splitu :smile:
  • marcio amoroso
    31.5k
    Herr Sosa ne igra?
  • Keyser Soze
    7.8k
    Po najavama SN igra Barišić.
    edit: ipak igra Sosa.
  • Bosna86
    11.1k
    HahahahahHhHhHhHhHHhHhHhHhH
  • Crusades1986
    9.3k
    Naravno da ce igrat Vlasic kojeg u WH-u nema na mapi i koji je bio ozlijeđen prije Majera :grimace:
  • serbus
    3.2k
    Idealan dan za staviti nešto na x, ako nam prođe nešto nije mi žao love.
  • Blue98
    716
    Jebo ga populizam, izbacis livakovica iz prvog sastava jer kao nije u formi i onda stavis vlasica koji pola godine nije odigro dobru utakmicu
  • serbus
    3.2k

    Jebiga ali vratilo se dite materi.

    Vlašić je za sada na dobrom putu da uspije skinut Balabana kao najgore pojačanje u Englesku. S obzirom na drugi pokušaj i uloženi novac. Danas će izgoriti do kraja ili biti igrač tekme kocka Dalića.
  • LovroZG
    1.3k
    SN pogodio sastav.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.