• serbus
    3.5k

    Međutim to je nebitno. Bitno je da se ovako nešto ne radi golmanu, posebno ne dečku koji to ničim nije zaslužio. Čak štoviše, brdo puta je Hrvatsku spašavao.ReplyOptionsmarcio amoroso

    Pa nije ga ubio samo je na klupi kao i 16 drugih dečki, golman je igrač ako trener smatra da je netko drugi bolji ide drugi.
    Isti taj trener odgovara za rezultat.

    A još mi je gore da netko brani ili igra na temelju starih zasluga kapa dole za ranije, daj medalju, ali ove sezone nije baš u formi i pokušava malo Dalić miksat. Niko ne umanjuje da Livaković super golman i čovjek ali kao i u poslu šef bira svoj tim s kojim kreće a uvijek ćemo gunđat na nešto.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nema to ništa sa gunđanjem.
    Nađi mi samo jedan primjer u zadnjih 5 kvalifikacija da je jedan trener zamijenio golmana dvije utakmice prije kraja i sve 5.
    Ovo je jednostavno neviđeno degradiranje koje je lijepo zamotano i spremljeno.
  • Keyser Soze
    8k
    Stvar je u tom da se ovo priprema već mjesecima zbog internet mašinerije koja govori protiv Livakovića. Znamo povezanost između Pletikose i Grbića i znamo kakav je Dalić populist.
  • Markelo
    2.5k
    ja71kmlpr59d9i1o.jpg

    Razgovor ugodni naroda Dinamovskog
  • Slavonac
    383
    sa jedne njihove stranice na fejsu:

    Za k.. mu kad nije povlašten i dobija mrvice u privatnoj "repki". Sad će ga ka uvesti u splitu umisto one nesposobne panjine od kramarića i svi sretni i zadovoljni - daliću puši k.. ti i majer i petković i sve panjine koje gura međugorje

    ...svasta...
  • og1986
    2.9k
    Jedne panjine igrale četvrtfinale europa lige i nevaljaju.
    A druge znalce se gura kada zabiju gol dragovoljcu. Ima smisla.
  • serbus
    3.5k


    To je bilo za očekivati da će sada svima biti Dalamcija u oku pogotovo domaćima. Zahvaljuje klubu koji ga je stvorio ali skoro i uništio. Nakon toga malo nikad bolje atmosfera koju samo na jugu može stvoriti do neke nove "sve izgubili"
  • vjeko1701
    5.9k
    Da se razumijemo, ovakvi su posebna klasa njihovih "redikula" koji su pro-level zatucanosti.

    To su oni koji ponosno nose majice "Bit ćemo prvaci ako nam dopuste"

    Imamo i mi svoj ekvivalent u takvima a to su hard-core mamićevci. Koliko sam čuo od drugih, i naših zna biti prepun facebook.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Danny Makielle sudi utakmicu Hrvatska Rusija. :meh:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    rw3dkyexvqx99ipf.jpg
    Sporcke ovako najavljuju
  • Mali dioničar
    14k
    Nadam se da se neće ponoviti poučak ciklusa Cipar i Slovačka.

    I tada je Hrvatska izvela bolju momčad na Cipru nego protiv Slovačke. Znamo kako je završilo.

    Sad ponovno imamo lošiju momčad protiv Rusije nego protiv Malte. Živi bili pa vidjeli.
  • Blue98
    721
    Ne mijenjaj momcad koja pobjeđuje, stara narodna
  • Mali dioničar
    14k
    Ne mijenjaj momcad koja pobjeđuje, stara narodnaBlue98

    Ma nije čak stvar u mijenjaju kao mijenjanju s obzirom na ogromnu frekvenciju utakmica.

    Nego ne možeš protiv Gorice na lijevo krilo staviti Oršića, a protiv Tottenhama Menala. A Dalić radi rotacije na tom tragu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.