• Navijač Dinama
    7.4k
    Petko asistiro, di je i sto rade tovarski mediji i istetovirani gabor?
  • og1986
    2.9k
    Lik priča o atmosferi na Poljudu i super navijanju protiv Slovenije.

    Jesmo mi to neke različite tekme gledali?
  • Markelo
    2.5k
    Livaja je asistirao a ne Petkovic
  • og1986
    2.9k
    Lijepa predstava. I Rusija i mi napunili protivnike.

    Ajmo sada kak se spada to riješiti u nedjelju
  • Nolifer
    6.7k
    Dajte Ruse da se igramooo
  • marcio amoroso
    32.4k
    Strašan je igrač Majer. Jednostavno brutalan. Ovo šta on radi na terenu i šta vidi na terenu je svjetska klasa. Čovjek vidi kakva je klasa i koliko je pomagao Dinamu. Igračina!!!
  • Blue98
    722
    Najtužnije što ce majer u nedjelju morat na klupu da se napravi mjesta za bile tiće vlasica ili livaju
  • marcio amoroso
    32.4k
    I ova dva debila u studiju 5 minuta komentiraju treći gol gdje Majer daje onu jebenu loptu i ne spomenu ga uopće :monkey:
  • Jaro
    5.6k
    Majer ubio... ja sam bio medju najvecim skepticima oko njega, tamo negdje kad je zaradio onaj crveni protiv Rijeke u superkupu...
    Ali zadnjih par mjeseci u dinamu, i sad zadnja tekma u francuskoj i ovo danas me potpuno demantira...
    Igrac utakmice danas - od pritiska, do golova, predasistencije...
  • Mali Zeus
    9.7k
    I ova dva debila u studiju 5 minuta komentiraju treći gol gdje Majer daje onu jebenu loptu i ne spomenu ga uopće :monkey:marcio amoroso

    Spomenuo je Lugonjić.

    Rastrčani, raspoloženi, ubojiti, odlučni da Maltu riješe što prije. Svaka čast Malti kak se išla nadigravati i ne izbijati loptu, ali nama je to ful pasalo. Toliko imamo sad opcija, osobito u napadu, da je to čudo. Uopće nije važno što nemamo kao nekog centarfora kad možemo zabiti gol od bilo kuda i to može napraviti bilo tko. Neću više ulaziti u Grbić - Livaković priču, s jedne strane Liva je u slabijoj formi, s druge strane ne mijenjaš prvog vratara 2 tekme prije kraja kvalifikacija, ali nevažno.

    Bio sam kritičan prema Daliću zbog Majera, ne zato što mi nije drago zbog Majera, dapače, nego jer ga nema nigdje donedavno, ni u 30 i onda krene otprve. Poslije sam zaključio da se Daliću svojedobno prigovaralo da ne gura mlade i da nije dovoljno hrabar i zapravo je na kraju potez dobar. Majer je u odličnoj formi, takav igrač ti puno znači i pravo je osvježenje. Prije tog je i Ivanušec ušao u kadar tako da se ne može reći da ne mijenja stvari od Eura i ne pokušava malo razmrdati sve. I dalje luta s momčadima i Bog zna tko će igrati u nedjelju, ali nema veze.

    Majer je bio maestralan, iz njegovog pritiska je došlo do prvog gola, natjerao Maltežane na grešku pa je onda Krama uzeo loptu, proigrao briljantno s loptom iza leđa Kramu za 2. gol i onda još sve okrunio sa svoja 2 gola. Pravo ga je gušt gledati, ima potez, vic u igri, brutalnu loptu, pravi šmeker, a nije da igra lagano i opušteno, trudi se i trči i općenito bit će nešto od njega. :) Znam da nisu isti tip igrača, ali nakon Modrića nemamo brige kaj se tiče veznjaka. Na kraju krajeva i Luka je počeo karijeru više prema naprijed i u Dinamu je igrao nekakvog lijevog veznog/krilo.

    Nemam pojma što će Dalić izmisliti u nedjelju, ne bi trebao previše kemijati i dodvoravati se splitskoj publici, a s druge strane možda je jučerašnja momčad bila preofenzivna. Realno trebali bi Ruse pojesti, ali nogomet je to i sve je moguće...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Spomenuo je Lugonjić.Mali Zeus

    Zato sam napisao 2 debila :grin:
  • serbus
    3.6k


    Ako ovo Livakoviću sruši dodatno samopouzdanje onda ga je Dalić s pravom maknuo. Sad bi im svima jebao mater i skidao čuda kao nekad a ne bit u depresiji. A nisu ni golmani svete krave da ih ne diraš ako misliš da nije u formi a u nedjelju ćemo lakše biti generali.
    Mene ne zanima jer tovar, purger,lega....samo rezultat za koji Dalić odgovara ako pogriješi.

    Dok mi edit još radi najveća pogreška Dalića je nepovjerjenje u mlade nije normalno da Majera čekamo do 23g, Sosu kolko 24,.... Mali Šimić idealna tekma da proba jučer sa velikim dečkima odigrat a opet će ga stavit u nekoj sudbonosnoj tekmi i očekivat čuda kao sa Guardiolom na ep. Brže mlađe treba testirat koja je sad bila korist Livaja ili Petković zadnjih 30min a neki klinac takav ala Šimić bi osjetio kako je to u A repki. Više bi im značilo za napredovati još jače.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Zato sam napisao 2 debila :grin:marcio amoroso

    :up:

    Inače taj Lugonjić. Koliko lik može mljeti. Mislim, ok nisam za prijenose tipa pokojni Boris Mutić koji bi samo čitao prezimena i javio kad je gol ili koš, ali brate ne moraš ni non stop govoriti nešto. Da ne pričam da miješa igrače ful i onda se ispričava nakon toga. Jedino kaj je gore je kad je u kombinaciji s Velom. Likovi kao da su na duracellu za vrijeme prijenosa.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Mene ne zanima jer tovar, purger,lega...serbus

    Mene zanima i uvijek će zanimati. Da igra Hrvatska curling volio bi da jedan dinamovac gura onaj teg i da drugi mete sa metlom, a da dva tovara sjede na klupi.

    Međutim to je nebitno. Bitno je da se ovako nešto ne radi golmanu, posebno ne dečku koji to ničim nije zaslužio. Čak štoviše, brdo puta je Hrvatsku spašavao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.