• Dragon1Warrior123
    2.8k
    Možda griješim, ali nije samo ne guranje mladih. On napravi sistem koji igra sve skupa mozda 15 igraca, a naš roster je puno širi, ne sviđa mi se previše ni stil igre (plus sad u Sloveniji se nije previše proslavio). Koliko sam skužio i veliki je kontrol frik tako da bilo bi sudaranja glavama.

    Meni jos moze proć, no nejasno mi je malo kako moze proć ovima u klubu jedino jer znamo kakvi su. Niko sretniji od mene ako ispadnem u krivu. (iako da budem iskren najvjerojatnije mi ne sjeda jer sam htio nekog stranog trenera, ali nebitno)
  • marcio amoroso
    32k

    Ne znam. Meni osobno je rezultat apsolutno na prvom mjestu. Nisam za ciglarenje kakvo je igrao Osijek par kola, ali radije i to pa 1-0 nego neke tike take pa 0-2.

    Kek je pragmatičan i dobar trener koji kako si rekao sistem uigra do savršenstva. Ako je njemu potrebno 15 igrača, onda je to valjda dobro i za klub jer uštedi novac na ovih 10 koji su viška. Kvaliteta prije kvantitete.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma pošteno, ali meni je malo dopizdilo bilo kod Bjelice nekad ta defanziva. Ali isto tako mi imamo tu Baturinu mladog, Bulata, Špikića, Ivanušeca, Šutala, itd. Dosta mladih talenata za koje bi bilo šteta da ne ostvare svoj potencijal. (Mislim ni neki drugi izbor trenera ne garantira da ce se oni razvit u igrace, ali imamo jednu od najboljih akademija u svijetu i bilo mi ju šteta ne koristi)

    Iako možda ispadam sad malo hipokritičan jer bi u stvari najradije htio nekog poput bivšeg trenera Granade koji je isto igro relativno defanzivan nogomet tako da jbg.

    Ja sam isto za rezultate, ali ja vjerujem da možemo imati rezultate i s napadačkim nogometom i ponekim mladim igračem. Možda naivno, al jbg. mlad sam haha
  • Jaro
    5.4k
    Dinamo je u europi bio ozbiljan samo kad je i u HNLu forsirao defenzivan stil i znalo se tko, sto radi... (Vaha, Bjelica i Zoran nakon Bjelice). Ovo da u HNLu trener pusti da igraju ko zagici i samo i iskljucivo na individualnu kvalitetu i inspiraciju "gaze" dragovoljca sa 4,5 razlike znaci da ce u europi fasovat svaku li-la tekmu, od objektivno jacih popit porciju, a sa slabijim i organiziranim se muciti ili kiksati - pa ce se opet "proljece" cekati 50ak godina...
    Kek koristi malo igraca - pa u fakin rijeci nije ni imao kaj koristit osim Zdravkovih poklona i jos par kvalitetnih, nije da su imali neku sirinu...
    A to sto Dinamo ima na lageru 1000 igraca nije trenerov problem vec glupost, nesposobnost i lose planiranje na visoj razini...
    Kek je trener koji igra na rezultat - i to je u profi sportu jedino mjerilo...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    U stvari sad kad sam pročitao članak na sportskim i vidio da spominju Čačića i MARIJA CVITANOVIĆA, neka bolje Kek. Radije bi i da nemamo trenera nego da se Cvitanović vrati
  • xavier
    11.1k
    Ja sam isto za rezultate, ali ja vjerujem da možemo imati rezultate i s napadačkim nogometom i ponekim mladim igračem. Možda naivno, al jbg. mlad sam hahaDragon1Warrior123

    Nije ovo FM i Dinamo može u Europi biti uspješan samo uz čvrstu obranu te uz discipliniranu momčad, a ako imaš takvu momčad za Europu, ne možeš igrati u HNL-u znatno drugačije jer je to jednostavno nemoguće. Svaka momčad ima određeni mentalitet i karakter i to se ne može mijenjati dvaput tjedno.

    Upravo iz tog razloga u startu otpisujem svakog trenera koji prodaje priče o napadačkom nogometu i nekakvom umiranju u ljepoti jer je to utopija za ono što Dinamo treba. E sad, ako su nekom draže 5:0 pobjede u HNL-u uz posrtanje u Europi, to je druga priča...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kod Keka bi se ideja i sistem igre vidjeli nakon 2 tjedna, slično kao kod Bjelice.

    U svakom slučaju bi bilo puno bolje nego sada kad iz utakmice u utakmicu ne znamo što ćemo vidjeti i kakav Dinamo će istrčati na teren. A ako dođu Cvitanović ili Čačić ili netko treći tog tipa onda ćemo tako nešto gledati i dalje.
  • Nolifer
    6.5k
    Ako dođe Kek, to bi bio preporod. Nikako nisam za povratak Maria Cvitanovića ili ne daj Bože stručnjaka brku Čaćića...

    Kek bi znao to posložiti i postrojiti. Siguran sam da bi nakon 2, 3 tjedna, dobili što dugo nemamo od kad nema Bjelice, budimo realni. Krki je još neiskusan, nema taj gard, ne zna kako da se postavi... Svaka mu čast za Spurse i sad Rapid, ali nije to to...
  • vjeko1701
    5.9k
    Stvar s Kekom i Rijekom je da on realno nije imao više od tih 13-14 igrača koji su mogli odraditi ono što je bilo potrebno da se napravi rezultat a nije baš ni da je njihova akademija izbacivala talente A klase.
  • TresnjevkaZG
    674
    Mali nogometni razgovori - gost: Krešimir Antolić, upravo na HNTV-u. Blazicko i Antolic :vomit: :vomit:
  • Miro93
    2.7k
    :rofl:

    ufw6h0lyh1bje25l.jpg
  • Nino Bule
    11.3k
    Jel ima itko ovdje da drzi ijedan token, meni nista nije jasno sta se tamo događa
  • deda
    27.6k
    Mislim da Bosna ima. Možda nam kaže nešto o tome.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne morate imat token da vidite šta se događa na aplikaciji.
    Meni rezultati te ankete zgledaju naštelano. :rofl:

    2y5ohrsw5dqzt4kk.png
  • Bosna86
    11.6k
    Ja imam 5 tokena… Platio 10 eura, zadnji put kad sam provjeravao vrijedili su 11… Easy money :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.