• xavier
    11k


    Mislim da da, ali nisu samo oni imali besplatne ulaznice. Na Snetu kažu da je u BiH mogao dobiti tko je htio, a dijelile su se i po Zagrebu.
  • Dudu
    2.6k
    Sramota, jasno mi je da ide sponzorima neki mali dio, ali po svemu sto sam cuo tu je jedno 50÷ bilo podijeljenih ulaznica i to dobivaju najbolja mjesta na stadionu.

    Srozavanje i ugleda i vrijednosti kluba, sramota i time ce na kraju samo vise izgubiti..
  • Markelo
    2.3k
    Jbg starih navika se teško riješit. Vraćamo se na dijeljenje karata kao u ona "dobra stara vremena". Punom parom pičimo ka onom razdoblju prije dolaska Bjelice. Fale još jedino kuponi iz Sportskih, a vjerovatno će i to uskoro aktivirat
  • superhik
    9.7k
    i besplatne kobasice
  • Miro93
    2.7k


    Na njihovoj stranici imate fotogaleriju pa se može vidjeti gdje su bili i koliko su redovni. Zadnjih godina, ništa posebno: veće utakmice, Hajduk, Rijeka, Osijek i tako ništa posebno. Koliko sam skužio imaju i nekog studenta u Zg koji ima krpu Orahovica pa su bili "prisutni" i kad nisu dolazili.

    Ja isto putujem svaku utakmicu i član sam evo sad 9 godina (ništa posebno, ima ljudi koji su 20, 30 godina i nadam se da ću se ja jednog dana moći pohvaliti s time). Ove 4 utakmice što dobijem besplatno i onaj popust od 20 kn mi je ok tj. dobro mi dođe da se manje potroši jer put košta. I to je to, ništa više ne treba, može biti samo manje. Ne treba mi ni ona čestitka za rođendan uopće. E, ali jebiga, ako netko iz Orahovice npr. dobije te 4 utakmice, pa još dobije 2,3 europske besplatne, a to mu je doslovno sve što ide u sezoni; kakav je onda on član? I onda neki po selu hodaju i pričaju kako idu na utakmice, kako nema problema sa parkingom, kartama (jer je sve riješio tamo neki povjerenik koji svako malo hoda po sastancima, domjencima, skupštinama, sjedi u loži i kojemu imponira kad ga pola sela zove za karte) i ostalim s čime se mi "obični" članovi susrećemo. Uvijek sam ZA da bude što više navijača, ali me živcira sve ovo kao i sve vas ovdje. Pogotovo još kad vidimo silno nicanje udruga i prostorija po Slavoniji i BIH jer se zna tko to financira. Pa jebote, nisi član da bi dobio sve žive pogodnosti nego eto, tu i tamo koju da te se malo nagradi.
    Attachment
    šš (112K)
  • marcio amoroso
    31.4k

    Sve u sridu moj Miro :clap:
  • Pop corn
    4.4k
    Postoje članovi i članovi.

    Članovi koji su tu preko Žige i sličnih potrčakala te su beskičmenjaci (uz poznate parole kako njima je važna samo igra Dinama na terenu ili kako njih nije briga tko je u Upravi) vrijede više nego članovi koji se sami učlanjuju i imaju razum u promišljanju o vodstvu kluba i kriminalu.

    Zašto oni vrijede više?

    U zadnjem periodu glavna obrana ljudi oko nezakonitog statuta u klubu je kako članovi imaju svoje predstavnike iz redova povjerenika. A ti povjerenici žive na ovakvim članovima koji se kupuju za parking i džabe karte. Povjerenici postaju članovi Skupštine i pomažu Upravi i zna se još kome da guraju po svome i kradu naš klub.
  • Miro93
    2.7k


    Ili kako oni u klubu to vole reći: "navijači imaju svoje predstavnike u skupštini" hahah
  • Pop corn
    4.4k
    Ili kako oni u klubu to vole reći: "navijači imaju svoje predstavnike u skupštini" hahahMiro93

    Baš na to sam aludirao ali se nisam mogao sjetiti njihove konstrukcije.

    Par puta sam ja (i još par nas) slao mail i pitao tko su naši predstavnici u Skupštini, ali odgovora naravno nije bilo...

    I kaj je najgore ti "predstavnici" ne mogu ući u Skupštinu bez amena izvršnog odbora Dinama.
  • LovroZG
    1.3k
    I kaj je najgore ti "predstavnici" ne mogu ući u Skupštinu bez amena izvršnog odbora Dinama.Pop corn

    I amena starog saziva Skupštine. :monkey:
  • Pop corn
    4.4k
    Jel vam sad jasnije čemu dzaba karte i parking?
  • SAS1987
    13k
    Jel vam sad jasnije čemu dzaba karte i parking?Pop corn
    Prodali bi oni klub i za manje.
  • Jaro
    5.1k
    Karte za kunu su dovele do onih vrhunskih posjeta u LP...
    Ovo dijeljenje karata je hracak u facu svakome koji je istu kupio...barem pola od ovih kaj su kupili, sljedeci put nece, jer zasto bi - kad je dobra sansa da ce dobit dzabe?
    Postoji li na svijetu jos koji klub koji sam sebe bojkotira?
  • SAS1987
    13k
    I zasto misle da Dinamo od Siemensa nema pravog generalnog sponzora (Lane i PSK ne uzimam za ozbiljne)? Jer takvi sponzori u upravi često žele svog predstavnika :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.