• marcio amoroso
    31.4k
    To je bio prvi dres koji je bilo moguće kupiti na web shopu, odabrati ime i broj igrača. Odmah sam uzeo Tonel 13 plavi i sjećam se uzbuđenja kada mi ga je buraz dofurao na more. U ormaru je, iako se tisak već lagano uništio.markoli

    Ja imam Bišćan 22 i danas je kao nov.
    Edit: jaki su nam igrači igrali naprijed kad smo svi tiskali stopere na dres :rofl:
  • Blue98
    716
    Zna li se išta kad će novi dresovi za (n)ovu sezonu?
  • Olmic
    2.6k


    Da je ovo pravi dres bio bi top
  • zgšd
    156
    vmgn0uz57kh8hvqs.jpg
    pvar63mm3ih3tbk4.jpg

    Svi su dresovi preuzeti s youtuba: kristijan kiki milos
  • marcio amoroso
    31.4k
    Meni iskreno bzvz.
    Nadam se da su ovi dresovi patka.
  • NORTE
    8.4k
    A koji je procurio?xavier

    Isti ovaj plavi kojeg je sad stavio zgšd.
  • SAS1987
    13k
    Najprije tek treba vidjeti ako su to novi dresovi ili patka. Ako su to novi dresovi onda su valjda neki "draft" jer napis sponzora je različit a i sam napis izgleda ko da je na žutom manji od onog na trećem.

    Onak na prvu mi dresovi nisu loši.

    Prvi dres mi je skrozi ok, jedino me smeta crveno - bijela lopta na reklami PSK. Previše se sudara s grbom.

    Drugi dres (Penarol :smile: ) mi je ok jer izgleda da je malo tamnija žuta boja. Jedino što mi je čudno da grb izgleda previše crno (možda samo loša fotografija)

    Treći dres ok (osim grb koji opet izgleda crni).
  • db-izbjeglica
    11.8k
    meni su dobri dresovi, pogotovo ovaj žuto-crni :love:
    nadam se da ne bi upare sa žutim šorcevima.

    najlošije na dresovima mi je - logo sponzora.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Mislim da su patke jer su različiti modeli adidasa u pitanju.
  • xavier
    11k
    Najsumnjivije mi je što je ovo kao "procurilo" kao komplet, a prvi dres je slika, a druga dva su renderi. Da ne govorim da gotovo i nema razlike u boji između prvog i trećeg dresa.
  • Infinity
    14.9k
    Ma nema sanse da su to dresovi.

    Igramo u srijedu, ocekujem ih sutra.
  • Eduardo
    16.8k
    Komentar sa našeg Facebooka;
    Ove sezone će ponovno prvi dres biti plavi (sa crnim tragovima, drugi žuti (sa žuto - narančastim detaljima) u spomen na osnivačke boje, a europski će biti svijetlo plavi... :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.