• db-izbjeglica
    12.6k
    ovu smiješnu loptu treba svakako maknuti s loga.
    izgleda debilno kao i onaj paradajz/breskva sa rukama što je hajduk imao na dresu.
  • immerwieder
    1.2k
    samo neka su novi dresovi, ovi lanjski mi nisu baš legli, osim tamnog trećeg,
    ali ne bi me čudilo da možda imaju ugovor s tri crte na dvije godine,
    kaj sve rade, to bi još bila i najbezazlenija idiotarija
  • Infinity
    15.2k
    Ma ovo prvo je preuredjen dres Njemacke. Cak su i rukavi skraceni za zastavu koju imaju na dnu.
  • xavier
    11.1k


    Zapravo kad bolje razmislim, izvor je ako se ne varam isti onaj YouTube kanal otkud su bili i oni prošli fejk dresovi.
  • deda
    27.5k
    Zapravo se ne sjećam da je ikad procurila prava varijanta prije službene objave tako da sigurno ni ovo nisu
  • NORTE
    9k
    Komentar sa našeg Facebooka;
    Ove sezone će ponovno prvi dres biti plavi (sa crnim tragovima, drugi žuti (sa žuto - narančastim detaljima) u spomen na osnivačke boje, a europski će biti svijetlo plavi... :chin:
    Eduardo
    A kakve boje bi trebao biti prvi dres nego plavi? :rofl: Europski svijetloplavi, sviđa mi se ta ideja, naravno ako to bude izgledalo na nešto.


    gotovo i nema razlike u boji između prvog i trećeg dresa.xavier
    Nije baš tako kako kažeš.


    ovu smiješnu loptu treba svakako maknuti s loga.db-izbjeglica
    Na dresu s plakata je lopta jednobojna, vjerujem da će i na pravom dresu biti tako. Meni reklama izgleda jako dobro.
    a1liteoerux2fj5p.jpg

    I na predstavljanju glavnog sponzora. Definitivno će bit jednobojna lopta.
    cxlcsz4r92tmreik.jpg
  • Nolifer
    6.5k
    PSK da, lopta ne, nekak mi je bezveze, samo da nema neki čudni uzorak dres..
  • Olmic
    2.7k
    Sutra je predstavljanje
  • badjibadara
    1.6k
    Back in black?

    KLSINsD.jpg
  • deda
    27.5k
    SN
  • NORTE
    9k
    Klub ima web i društvene mreže, a u 2021. predstavljanje novih dresova 'najavljuje' preko mamićevih novinara u printanom izdanju :clap:
  • Olmic
    2.7k
    Dresovi nisu kao ovi objavljeni ovdje
  • xavier
    11.1k
    Dresovi nisu kao ovi objavljeni ovdjeOlmic

    Kolega, oni na prošloj stranici su fejk, to smo odavno utvdrili, a ako misliš na ovaj gore, valjda je jasno da se radi o fantasy dresu.
  • Olmic
    2.7k
    ma da ona 3 s psk logom. Nisam iskreno čitao sve što ste zaključili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.