• xavier
    11.1k
    Čekaj, dresove samo tako pokažu i onda Krznar krene pričati...a stvarno su stručnjaci za marketing :shade:
  • Nolifer
    6.5k


    @Norte, vidim i kaj drugi pisu po forumu, pa nikom nista..

    Zafrkancija, satira, nista ozbiljno, tak da relax man :wink:
  • xavier
    11.1k
    Znači napokon smo dočekali da HNL i europske utakmice igramo u istom dresu...samo što je taj tamnoplavi jer ovo su prvi i drugi dres. Treći će biti predstavljen naknadno:

    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/s-ponosom-predstavljamo-adidas-dresove-za-novu-sezonu
  • nkdz
    829
    _J1A7596(Large)_d3a5942a-22e2-43e2-9485-f2e5cc948da3.jpg

    novi domaći mi je ko i prošlogodišnji bezveze, niti je to nijansa plave koju inace povezujem s dinamom niti mi se sviđa uzorak i zlatni detalji.
    Domaći dres bi trebalo biti tesko sjebati jer bi po meni morao biti tradicionalan i jednostavan ali po meni su ga sjebali


    _J1A7946(Large)_b65b4a97-2f5c-4101-8dd7-8f338709f193_650.jpg

    Žuti mi mozda jos mora sjesti ali zasad mi je osrednji.
    Mislim da neću niti jedan kupiti, radije cu tu lovu dati za šuškavac ili trenirku
  • Cosey
    433
    Lijepi su dresovi, pogotovo gostujući.
  • Stihl
    3k
    Jebo ih pas, pa kaj je tak teško napravit plavi dres? Opet ovi neki tamnoplavi...
  • NORTE
    9k
    Dobri dresovi, čak i žuti. Lana reklama na rukavu, i to smo dočekali.
  • xavier
    11.1k
    novi domaći mi je ko i prošlogodišnji bezveze, niti je to nijansa plave koju inace povezujem s dinamom niti mi se sviđa uzorak i zlatni detalji.nkdz

    Meni je prvi dres odličan...samo što to nema veze s dinamovim bojama. Kak to može biti prvi dres Dinama?!
  • Stihl
    3k

     samo što to nema veze s dinamovim bojama. Kak to može biti prvi dres Dinama?!
    Upravo to, i ja se isto to pitam.
  • superhik
    10.2k
    Jel su oni to objavili vijest o novom dresu i tagirali dres iz prošle sezone?
    75ht81v6ct3wl3bj.jpg
  • dzg7
    241
    Meni ovaj žuti dobar a domaći bolje da je čista plava nego ova skroz tamna
  • NORTE
    9k

    Similar product.
  • Nolifer
    6.5k
    Svi dresovi su mi baš lijepi i pravo osvježenje. Uzet ću vjerojatno sva tri bez sponzora. :ok:
  • Papastrumf
    9.4k
    Dres je nekom lijep, nekom nije, stvar ukusa. Medjutim, ovo predstavljanje ili kako da ovo nazovem je sramota. Ti ljudi su toliko nesposobni da je to nevjerojatno.
    Ti debili nikada nece shvatiti sto znaci biti veliki klub.
  • xavier
    11.1k
    Svi dresovi su mi baš lijepi i pravo osvježenje. Uzet ću vjerojatno sva tri bez sponzora. :ok:bbbjura

    Pa treći nije ni predstavljen još...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.