• NORTE
    9k
    domaći bolje da je čista plava nego ova skroz tamnadzg7

    Takav je uzorak iz adidasove kolekcije.
  • nkdz
    829


    mene bas smeta ta nijansa plave, uz pravu nijansu plave i ove kvadratiće uz bijele detalje(umjesto zlatnih) vjerojatno bi mi se puno više sviđao.
    Ovak mi je ovo treći dres, a nikako ne prvi

    Žuti gostujući mi još nekak i moze proc i vjerojatno ce mi se kroz neko vrijeme ipak svidjeti


    predstavljanje je dno dna
  • superhik
    10.2k
    baš kad klikneš na tag novog dresa na Fejsu izbaci stari dres kao tag
  • Papastrumf
    9.4k

    Daj da vidimo i taj treci. :rofl:
  • NORTE
    9k
    Ovaj dres je vjerojatno europski, za Valur, a prvi će bit uskoro?
  • Stihl
    3k

    Pa nadam se
  • Miro93
    2.7k


    Joj vidi manekena u pm
  • xavier
    11.1k
    mene bas smeta ta nijansa plavenkdz

    Ma ja kažem da mi je lijep kao dres u smislu da uzimaš dresove za neku svoju ekipu, ali kako samo napisao, ovo nema veze s bojama Dinama i ne bi smio biti prvi dres Dinama.
  • xavier
    11.1k
    Ovaj dres je vjerojatno europski, za Valur, a prvi će bit uskoro?NORTE

    Ne, lijepo piše da su ovo prvi i drugi dres koji ćemo nositi u HNL-i i europskim utakmicama, a kasnije će predstaviti treći (za posebne prilike). Navodno svijetloplavi.
  • Stihl
    3k
    Ne, lijepo piše da su ovo prvi i drugi dres koji ćemo nositi u HNL-i i europskim utakmicama, a kasnije će predstaviti treći (za posebne prilike). Navodno svijetloplavi.
    Onda ih jebo pas još jednom. Bas taj svjetloplavi(ak bu stvarno svijetloplavi) bi trebao bit prvi dres, a oni ga stave za posebne prilike, nevjerojatno.
  • NORTE
    9k
    Ne, lijepo piše da su ovo prvi i drugi dres koji ćemo nositi u HNL-i i europskim utakmicama, a kasnije će predstaviti treći (za posebne prilike). Navodno svijetloplavi.xavier
    Bezveze, ali ovi dresovi su dobri.
  • deda
    27.5k
    Jel ovo zadnja godina Adidasa?
  • Nolifer
    6.5k
    Pa treći nije ni predstavljen još...xavier

    Čekao i čekao i da. My bad. Računao sam onaj na lutki kaj je bil sakriven da bu i taj predstavili. Al predstavljanje je baš anemično bilo
  • markoli
    1.6k
    Ne sviđa mi se boja prvog dresa. Izgleda u biti kao treći dres. Plus ne volim kada su rukavi jednobojni, a ostatak u uzorku. Žuti mi nije čak ni loš.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni se iskreno prvi put rezervni sviđa više od prvog dresa. Ovaj žuti mi je baš nekako dobar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.