• deda
    27.6k
    Pozdrav kolegi sa Sportneta :clap:
  • Bosskovitz
    7.3k


    Hvala, obojici :)

    Pretpostavit ću da kad se naručuje dres iz kataloga, dobiješ ga cijelog bez grba i onda lijepiš grb. Dal to radi klub, Adidas Hrvatska ili tko već manje je bitno, važno je da onaj tko radi - ne radi to dobro, a u klubu nema nikoga da to ni primijeti. Poanta: ako dobiješ nešto sa znakom adidasa, onda se ravnaš po tom znaku. Pogotovo jer su se ovdje bolje poravnali nego na gornja dva, tako da definitivno fušaju:

    J1-A6114-Large-1a3a42d5-2193-45f9-bcd0-ce700eeb25f9-650.jpg
  • Draž
    1.1k
    prošle godine su potpisali novi četverogodišnji ugovor
  • xavier
    11.1k


    Onda ga nećemo kupovati preko interneta nego u trgovinu i kažeš "dajte koliko god imate mog broja da izaberem koji ću" :cool:
  • NORTE
    9k
    Ovo me buni. Dres je očigledno nazad puno svijetliji.marcio amoroso
    Tamnoplave linije sprijeda ga čine dosta tamnijim. Takav uzorak iz kataloga su odabrali i ne možeš tu ništa.
  • NORTE
    9k
    Zašto je ovaj mamićevac iz skupštine svaki put model za svaki jebeni dinamov event?!
  • xavier
    11.1k


    Tamniji je kad nema direktnog svijetla, ali kao što vidiš na slikama, vani na suncu ili direktno pod reflektorom nije uopće toliko taman.

    Čak nisam siguran ni da je iz kataloga s obzirom na ove kvadratiće naprijed (moraš se doduše dobro zagledati jer su crte puno dominantnije).
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Da plavi ima umjesto zlatne bijelu boju, bio bi mi jako dobar, ovako srednja žalsot sa tim forsiranjem zlatne. A ne znam kako drugi, al zuti mi je bolji od prosjeka.

    Nadam se da ako budu izbacivali treću garinaturu, neće nešto usrat.
  • Bosskovitz
    7.3k


    A vidi ljepote u katalogu, 25 eura nabavna cijena:

    w21160_bbh_zoom.jpg
  • markoli
    1.6k
    Taj bi bio pun pogodak. Meni je još uvijek onaj plavi s crtama iz 2019./20. najljepši u zadnjih deset godina (od puminog).
  • xavier
    11.1k


    Ja jedino baš ne volim v izrez, ali inače da.



    Meni je bio ok, ali nešto mi je na njemu falilo. Da moram birati, prije bih uzeo ovaj sad novi.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Btw, iz kataloga je. Ovo je Cadiz nosio prije tri sezone kao gostujući dok je još bio u drugoj ligi, to je isti model kao naš 'novi' domaći:

    cadiz-2018-19-away.jpg
  • NORTE
    9k
    iz kataloga je. Ovo je Cadiz nosio prije tri sezone kao gostujući dok je još bio u drugoj ligi, to je isti model kao naš 'novi' domaći:Bosskovitz
    Naravno da je kataloški, a ovaj Cadizov je definitivno naš novi.
  • Bosskovitz
    7.3k


    Nisam kliknuo reply, xavieru sam odgovarao jer je rekao da nije siguran je li iz kataloga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.