• Dragon1Warrior123
    2.8k
    Btw. ako neku slučajno zna. Da li smo mi IJEDNOM istrčali dvije utakmice zaredom s istom postavom u zadnje tri godine?
  • xavier
    11k
    Vuškovića jesam, i hoću na svaku njegovu pogresku, cisto da idem na nerve i ubiiem tovare u pjam i one njegove zagovaratelje da je bolji od Joška.Navijač Dinama

    Dobar razlog jer ovdje je sve puno tovara koje ćeš ubiti u pojam :sweat:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    :rofl:

    Ma ne ovdje, ali općenito ona koment sekcija na svakoj malo popularnoj stranici na fejsu ili negdje drugdje, koji konstantno seru Gvardiolu, Dinamu, Zagrebu i sve i jednom dinamovom sadašnjem i bivšem igraču. Doslovno taj nivo mržnje prema navedenom je prešao u bolest.
  • markoli
    1.6k
    Meni bi Perišić uvijek igrao. To je igrač koji iz ničega može napraviti potez koji odluči tekmu. Jučer je samo jedan od primjera.
  • xavier
    11k


    Apsolutno. Ne znam je li itko drugi odlučio makar blizu važnih utakmica kao on. Uvijek je najbolji na velikim natjecanjima i može ga "ne biti" cijelu utakmicu, ali pojavi se kad je najvažnije.
  • Navijač Dinama
    6.8k


    Ja sam ga iskritizirao jučer, i lik dade gol čima sam ga panjom prozvao.

    Ali koliko se meni to sviđa kod njega sto ima brzine pa uspije se dobro nadopunit sa Gvardiolom i pomoć mu u odbrani.

    Od iduće tekme se nadam

    Livi-Vrsaljko,Gvardiol,Ćalet-Car, Barišić
    Modrić-Kovačić
    Vlašić-Kramarić-Perisić
    Petković

    Petković i Vlašić kakvi god da su, najzaslužniji su zasigurno što smo na Euru, a i unijeli su živosti jučer u drugom poluvremenu. Brekalo me malo i razočarao, djelovao je dosta pogubljeno.
  • marcio amoroso
    31.5k

    Legenda si. Znači u odlučujućoj utakmici na europskom prvenstvu bi zaigrao sa stoperima koji nikada nisu igrali skupa, a dva stopera koja su nas dovela do drugog mjesta na svijetu i na ovo europsko bi sjeo na klupu :monkey:

    Na teren treba izvesti momčad koja je fizički i mentalno spremna za ovu tekmu. Ovo bi bio moj izbor.

    Livaković- Vrsaljko, Lovren, Vida, Gvardiol- Modrić, Kovačić- Rebić, Vlašić, Perišić- Petković
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja bi stavio Ivanušeca ili Oršića umjesto Rebića jedino. Ivanušeca jer zna igrat desno krilo, Oršu ako nam treba udarac izvana pa njega na lijevo da imamo nekakve koristi od Petkovićevog izvlaćenja.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    bi zaigrao sa stoperima koji nikada nisu igrali skupamarcio amoroso

    A Enrique izvede Laportea, tek postao reprezentativac Španije, i Pau Torresa, pa igraju kao da igraju cijeli život zajedno :grin: , u čemu je štos, a i Vida koliko je dobar u defanzivnom djelu, toliko je trom i loš u iznoženju lopte, a Gvardiol kud je dobar toliko je pokretan i odličan u iznošenju lopte, pravi igrač za stopera, zamisli, pozicije koja mu je prirodna a ne bek na kojega je stavio i prekomandovao osuđeni kriminalac.

    Gvardiol je odigrao prema naprijed jedno dobro poluvrijeme, ali ni ono nije bilo genijalno, krene u napad i Kramarić traži loptu u sredinu u slobodan prostor on vraće nazad Kovacicu.

    Koliko god je on odličan na prema na nazad, toliko bi bio bolji da jos na stoperu, a na beku ipak bude netko tko je stvarni bek po poziciji i tko može igrat prema naprijed i ubaciti tu loptu u 16-erac.
  • jp23
    2.2k
    Mislim da je podatak kojeg su rekli Samovojska i Ferlin da smo u 30 utakmica od svjetskog prvenstva imali 29 različitih sastava
  • marcio amoroso
    31.5k
    Čovjek nakon svjetskog prvenstva ne zna gdje udara. Za sve je bilo bolje da se nakon Rusije oprostio.
    Ponude govore kakav si trener.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kao pratitelj Škotskog Nogomet zadnjih 15 godina bi rekao da će Bit jebeno teško protiv Škotske na njihovom terenu.
    Čak da smo u formi a oni su trenutno u boljoj nego mi.

    Igrači nisu za podcijenit a Steve Clarke je trenerska lisica

    Osjećam Bod u Zraku
  • vjeko1701
    5.9k
    Stvar je da bod izbacuje i njih i nas.
  • Baneki
    696
    Znači, u slučaju neriješenog rezultata da odigramo produžetke i penale s njima
  • deda
    26.3k
    Škot Billy Gilmour pozitivan na koronu. Ne igra sutra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.