• r1oma
    1.5k
    Nema kaj Hambi ne prenosi :sweat:
  • Bosna86
    11.1k
    Babić lagana pobjeda… 7:0
  • r1oma
    1.5k
    Kakva zvijer, 7. borba i 7. KO
  • masacusec
    2.9k
    Ne znam kak vi dišete i je li uopće moguće spariti ih, ali ja bih volio vidjeti meč hrgović vs babić.
  • Eduardo
    16.8k
    svi bi, samo da prestane predstava je po medijima i da ih više ne moramo slušati. Nek se potuku i stvar riješena.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Đoković osvojio Roland Garros.
  • Nolifer
    5.9k
    Tri godine nakon što je u finalu Queen'sa pobijedio Novaka Đokovića, Marin Čilić (32) opet je osvojio ATP turnir na travi. Hrvatski tenisač u Stuttgartu je srušio Kanađanina Felixa Auger-Aliassimea 7-6(2), 6-3 za sat i 48 minuta igre. :smile: :strong: :up:
  • miro
    2.9k
    dresovi su mi super, mislim da nas takva kombinacija svjetlije i tamnije crvene kad tad čeka i na nogometnom dresu
  • Tom Hanks
    2.4k
    Nedaj Bože
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Ne kužim trenera jazza, lomi se tekma, a on pušta poluozlijeđenog Mitchella, kojem očito ne ide, da ciglari okolo, lik tri airballa baci za redom :lol:
  • andrija91
    536
    Bez kawhia dobiju jazz u gostima. George se digao zadnje dvije taman kad je trebalo. Eto sad imaju meč loptu kući. Lud playoff. I hawksi su na jednu od prolaza. Bogme bogme.. Ali pričekajmo sve je još moguće. E da i bogdanović stavio 6 trica u 1.četvrtini. Kakav as.
  • mniokl
    247
    Clippersi nikada u svojoj povjesti nisu bili u finalu konferencije,mislim da imaju 0-7 omjer u odlučujućim tekmama za konferencijsko finale.Lani su izgubili 3-1 prednost,Jokić ih uništio.Bit će zaimljivo pratiti dali mogu razbiti prokletstvo ili jazzeri idu dalje.
  • andrija91
    536
    treba nam babo pa ne bi bilo loše da clippersi razbiju prokletstvo . nisam ovo znao. mislio sam da se to odnosi na nba finale ali sad gledam sezone. čak i ona griffin, paul, reddick, jordan, jamal crawford nije uspjela. isto polufinale. zamišljam koliko ljudi danas trpa lovu na clipperse vjerojatno ne znajući taj podatak :)
    iskreno iznenadio bih se da jazz ne prođe. george će morati 3x zaredom bit brutalan , kawhia nema.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Gledao sam dosta raspada sustava u košarci, al ovo što je utah večeras uspjela je nestvarno :rofl:

    Ljudi su imali 25 poena prednosti u trećoj četvrtini i na kraju su glatko izgubili utakmicu. Sve što su clippersi radili je forsiranje iste akcije, iznova i iznova. Trener gleda, igrači gledaju i ništa ne mijenjaju, bez ikakve prilagodbe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.