• markoli
    1.6k
    Zubac sinoć double double. 15 poena i 16 skokova. Sunsi još uvijek u prednosti 2-1.

    PG-u očito najbolje odgovara kada je prva violina.
  • xavier
    11.1k
    Kako sam napisao, Clippersi kao da ne počnu funkcionirati dok ne gube 0-2.

    Baš mi je drago što PG ovakvim utakmicama odgovara na sve one priče o "playoffs Georgeu".
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ma ja čak nisam siguran da će ovaj put okrenuti seriju, ali mi je kao što kaže xavier drago da je on začepio usta kritičarima. Ne volim kad se nekoga uzme na zub, a posebno ne volim kad se onda na taj voz zakače svi.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    PG-u očito najbolje odgovara kada je prva violinamarkoli

    Nije očito nego jest. Sjetimo se kako je tukao istočnu konferenciju dok je jos bio u Pacersima. Mislim da su tad u 4 godine, 3x ispadali od možda i najsuper tima(Miami) u povijesti lige. Uvijek je malo falilo da ih prođe, al su oni ipak klasa tada bili.

    Ma ja čak nisam siguran da će ovaj put okrenuti seriju,marcio amoroso

    Takoder.
  • r1oma
    1.5k
    Delija krajem prve runde dobio tehnickim knockoutom :strong:
  • Bosna86
    11.5k
    za koga navijamo? Tko treba popušiti da prođe dalje
  • r1oma
    1.5k
    kolko sam ja shvatio Goltsov treba dobiti ili da Cappelozza izdrzi bar prvu rundu
  • r1oma
    1.5k
    Delija u polufinalu
  • Eduardo
    17.2k
    Akcija za desetku :clap:

    Attachment
    redditsave.com_im_not_into_basketball_but_what_a_play-vxadxetxwm771 (8M)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Sunsi Clippersi, kakve odbrane i ponovno tijesni završetak, 3-1 za Phoenix.
  • Eduardo
    17.2k
    Apsolutno nevjerojatna i teško shvatljiva vijest stiže iz UFC-a. Francis Ngannou neće braniti pojas u kolovozu, neće se ni boriti, a UFC 265 predvodi borba između Derricka Lewisa i Ciryla Ganea i to za, vjerovali ili ne, privremeni pojas u teškoj kategoriji.

    Da, dobro se pročitali, UFC je odlučio maknuti prvaka Francisa Ngannoua sa strane i izmisliti novi ''privremeni pojas''. Dana White i suradnici uspjeli su šokirati borilačku zajednicu unatoč tome što se od njih stvarno svašta može očekivati posljednjih godina.

    ''Ovo je potpuni šok. Nadamo se kako će nam UFc sve objasniti jer ako pogledamo povijest ove kategorije jako je čudno raditi borbu za privremenog prvaka ovako rano nakon posljednje borbe'', poručio je Ngannouog agent Marquel Martin za ESPN.

    On je aludirao na to kako je nova borba za pojas nakon svega tri mjeseca nepotrebna, što je apsolutno točno. UFC je ovo napravio samo da se osveti Ngannouu što nije prihvatio borbu s Lewisom u kolovozu po njihovim uvjetima.

    Sjetimo se samo koliko su se čekali revanši Miočića i Cormiera, po godinu dana, a UFC tada nije izašao u susret Ngannouu koji je tražio također jednu borbu za privremeni pojas, što je bilo vrlo logično.

    ''Sjećam se svoje borbe za privremeni pojas protiv Jairzinha…. O, čekaj'', napisao je cinično Nganouu na Twitteru.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Hrvatska pukla od Brazila na otvaranju kval.turnira za OI. :monkey:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Sunsi u finalu, prvi put od 1993. i Charles Barkleya. Chris Paulu prvo finale.
  • markoli
    1.6k
    Neka bude Charles Barkley finale. Suns vs Hawks.
  • markoli
    1.6k
    Iskreno ne pratim baš europsku košarku, ali po imenima trenutno (u ovim kvalama) imamo jednog NBA igrača (Bogdanović), dva vrlo dobra euroligaška (Hezonja i Žižić)...
    Ostali: Bilan koji igra u Sassariju (5. klub u Italiji), Rogić u njemačkoj u nekom klubu koji je skoro ispao, Šakić u klubu iz donjeg dijela ljestvice ruske lige. I ostatak u Zadru/Ciboni/Splitu koji su realno treća liga europske košarke.

    Fale tu još Šarić, Zubac i Simon da bi to ipak bila kvalitetna repka. Dolazi par mladih igrača, ali ne mogu vjerovati da nismo u stanju izbaciti igrače koji bi igrali barem u klubovima koji se bore za vrh u tih par boljih europskih liga. Ogromna razlika u kvaliteti između petorke i klupe.

    Šta se tako loše radi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.