• Cosey
    433
    Neka bude Charles Barkley finale. Suns vs Hawks.markoli

    Zašto Barkley finale? On je igrao u Sunsima i Phili.

    Inače, taj TNT Inside The NBA sa Shaq-om, EJ, Kenny-em i Barkley-em je valjda najjača sportska emisija.
    Predobri su.
  • xavier
    11.1k


    Ne pratim baš ni ja, ali problem je što ti je play na reprezentativnoj razini često "pola momčadi", a mi smo tu jako, jako tanki. No očito to nije jedini problem.
  • markoli
    1.6k
    Ma zabrijao sam da je igrao u Hawksima umjesto u Rocketsima, ne znam zašto haha. :yikes:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Šta se tako loše radi?markoli

    Kriminal koji traje, počevši od saveza pa nadalje. Acu se pljuvalo na sva usta kad ga se " napokon" riješilo, a teško da ćemo imat boljeg od njega. Ukić organizira 3 napada al nakon toga ih upropasti narednih 10. Bogdanović jednostavno umoran, ne ide ga, a Hezonja je ograničen ko balkon, nek se ide dalje slikavat po Ateni i nek glumi nekoga i nesto, a zapravo je veliko NIŠTA, k...bolja u lika na najače. 3 teretna centra od kojih su sva 3 uzasni u preuzimanju i jos losiji na 1na1. Reket se brani losije od šesnaesterca, kretnja u napadu ne postoji, onoliko koliko se protok lopte guši u rukometu, kosarka jos duplo više. Al općenito je hrvatska kosarka zadnji dobar niz godina u teškom kanalu.
  • markoli
    1.6k
    Ok savez je takav kakav je, ali šta je s klubovima? Gdje su kvalitetni mladi igrači? Za usporedbu - u rukometu je isto savez svakakav, ali barem se radi kvalitetno s mlađim dobnim kategorijama i u klubovima i u nacionalnim selekcijama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    klubovima? Gdje su kvalitetni mladi igrači?markoli

    Nažalost isto u kanalu. U regionalnoj ligi sumnjam da ce u skorije vrijeme itko prismrdit top4. Cibona nakon osvajanja regionalne prije par godina, tone svake sezone dublje i dublje, sramno na sto je spao jedan takav košarkaški klub. Ali nisu oni toliko sami sebi krivi koliko dugovi i loše vođenje kluba, kriminal kojim je drmao Bandić i uhljebi. Ispumpali su sve i jednu lipu iz kluba.

    Split i Zadar su sad vjerovatno jači od Cibosa, ali opet, na nekom regionalnom nivou, ne mogu prismrdit beogradskim sestrama, ili crnogorcima.

    A sa mladima se jako jako slabo radi, u vidu napretka, skoro nikako, ima tu potencijala poput Prkačina iz Cibone i sl, ali mahom mladi igrači sami o sebi ovise i o tome kako će im nastavak karijere ić. Odnosni hoće li biti bust ili ne.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jbt kako je ovo loša košarka :lol:
  • markoli
    1.6k
    Babo vuče, Hezonja je isto odradio svoje kad smo gubili. Dobro je zasada, iako smo imali crnu rupu u drugoj četvrtini. Ovo moramo dobiti.
  • Papastrumf
    9.4k
    Samo copraj :smile:
  • markoli
    1.6k
    Ovo je strašno. Bogdanović kao James u onim Cavsima tamo prije 15 godina. Žižić bio igrač manje cijelu zadnju četvrtinu, beskoristan potpuno. Ukiću po nogama se vidi koliko je spor i veteran već debelo.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ljudi jednostavno bolji. Jbg.
  • markoli
    1.6k
    Jesu, zato jer imamo Babu, Hezonju koji je bio korektan i hrpu poluigrača. Jbg. Nevjerojatno koliko nam je košarka propala.
  • Bosna86
    11.5k
    Čim sam vidio da tovari dolaze organizirano, znao sam ishod… Čega god se ti ljudi dohvate, to je osuđeno na propast
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Čim sam vidio da tovari dolaze organizirano, znao sam ishod… Čega god se ti ljudi dohvate, to je osuđeno na propastBosna86

    True story!
  • marcio amoroso
    31.9k
    Čim sam vidio da tovari dolaze organizirano, znao sam ishod… Čega god se ti ljudi dohvate, to je osuđeno na propastBosna86

    To sam ja ženi rekao. Gdje ovi luzeri dođu trava ne raste i sreće nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.