• andrija91
    540
    terance mann 39 pts (inače prosjek 7pts) u sedmoj tekmi serije :)
  • xavier
    11k


    Zapravo je bila 6. (Clippersi su prošli sa 4-2), ali ostalo sve stoji. Na početku serije se činilo da kompletni Clippersi nemaju rješenje za Jazz da bi na kraju prošli bez Kawhija.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Mann je samo iskoristio što su mu ponudili, čovjek je većinom pogađao otvorene šuteve, koje profić mora pohađati.

    Meni je nevjerojatno da se ekipa te razine ne može prilagoditi na nisku petorku i zadržati toliku prednost. Bilo kakav plan b, makar probati. Gobert je ispadao smiješan, a zapravo ništa nije kriv, jer ga je trener usosio forsirajući s njim u igri gdje ne može ništa ni u obrani, ni u napadu.
  • xavier
    11k
    Gobert je ispadao smiješan, a zapravo ništa nije kriv, jer ga je trener usosio forsirajući s njim u igri gdje ne može ništa ni u obrani, ni u napadu.db-izbjeglica

    Samo ću podsjetiti da govorimo o igraču koji inače ima super max ugovor :rofl:
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Znam, al opet, nije si ga on sam dao.
    Najbolje od svega, ugovor je dobio na račun statusa elitnog obrambenog igrača.

    U napadu ga je batum uštopao :lol:
  • xavier
    11k


    Naravno da si ga nije sam dao, ali to je apsurd soft salary capa. Jednostavno si prisiljen debelo preplaćivati vlastite igrače jer ih ne možeš zamijeniti ako odu.
  • andrija91
    540
    netsi ispali. to mi je drago samo zbog hardena koji je bahato otišao iz rocketsa rekavši da nema s kim igrati tamo. evo dečko igrao si durantom, irvinom i postigao ništa .
  • Nolifer
    5.9k
    Max Verstappen pobjednik je Velike nagrade Francuske!

    Verstappen je prvo mjesto uhvatio majstorski, u samoj završnici. Sve do dva kruga prije kraja vodeći je bio Mercedesov Lewis Hamilton, no Verstappen ga je pretekao.

    Zaslužna je naposljetku za to bila strategija. Verstappen i njegov tim odlučili su se za dva pit-stopa, a Hamilton je napravio tek jedan te su njegove gume bile u znatno lošijem stanju pred kraj utrke.

    Ovo je treća pobjeda Red Bulla u nizu. Treći vozač bio je Perez, a Valtteri Bottas završio je četvrti, Lando Norris peti i Ricciardo šesti.

    Verstappen je prvi i u ukupnom poretku vozača.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Booker ako vak bude haklao mogli bi i Zupca dočekat. :grin:
  • xavier
    11k
    Clippersi su uspjeli i treću seriju za redom početi s 0-2 iako su obje utakmice bile dosta izjednačene. Ovaj put su Clippersi imali vodstvo u zadnjoj sekundi, ali Ayton je zakucao sa zvukom sirene za pobjedu Sunsa.
  • marcio amoroso
    31.4k

    NBA finale sa Sunsima i Hawksima bi bilo usporedivo sa finalom lige prvaka Hoffenheim- Shakhtar, ali neka bude tako, bar je zanimljivo.
  • xavier
    11k


    Dobro, vjerujem da su na istoku Bucksi ipak favoriti protiv Hawksa. I treba reći da je bilo jako puno ozljeda koje su krojile playoff.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Upravo to za ozljede sam mislio napisati. Kod njih se puno toga zasniva na individualnoj kvaliteti i ozljeda jednog igrača te od glavnog favorita dovede do toga da hladno letiš van.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Šta ćemo sa Georgeom? Čovjek koji je proglašen najvećim luzerom vodi Clipperse prema finalu. Od ozljede Leonarda lik igra nestvarno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.