• marcio amoroso
    31.9k

    Iskreno nisam neki stručnjak za košarku, ali baš volim pogledati NBA, posebno playoff. Meni Clippersi uopće ne izgledaju loše. Posebno mi se sviđa što lopta jako dobro kruži kod njih.

    Za Jacksona se slažem. Neke poene im je donio, ali je baš divlji igrač.

    Realno su u jako teškoj situaciji, ali ih nebi još otpisao.

    Edit: moram još nešto napisati. Ingles mi se strašno sviđa kao igrač. Dečko baš zna.
  • xavier
    11.1k
    Iskreno nisam neki stručnjak za košarku, ali baš volim pogledati NBA, posebno playoff. Meni Clippersi uopće ne izgledaju loše. Posebno mi se sviđa što lopta jako dobro kruži kod njih.marcio amoroso

    Ovisi u usporedbi s kim ih gledaš. Do prije dvije godine su imali solidnu momčad bez zvijezda i onda su na to doveli Kawhija i Georgea. Svi su mislili da imamo novu dinastiju, kad ono loš playoff u prvoj sezoni i sad opet mučenje u drugoj. Njih je Dallas dovukao do 7. utakmice, a realno bi razlika između te dvije momčadi trebala biti ogromna.

    Teško mi se oteti dojmu da bi ih jedan Pop, Carlisle ili Spoelstra puno bolje posložili. Ma da su imali Thibsa, koji je od ovakvih Knicksa napravio prvu obranu lige, pod njim momčadi koja ima Kawhija, Georgea, Zubca, Beverlyja i Ibaku nitko ne bi zabijao više od 90 poena.
  • Bosna86
    11.5k
    Bojan je bas popravio odbranu…. daleko je od elitnog obrambenog igrača ali vise nije rupa koju protivnička ekipa napada svaki napad… Nakon užasnog ulaska u sezonu, podigao se i igra odlično… Ima odlične prosjeke i u PO

    Evo jedno kvizasko pitanje… Ako Sunsi prođu, Hrvatska će imati sigurno jednog igrača u finalu NBA lige… Koji hrvatski igrač je zadnji nastupio u finalu?
  • marcio amoroso
    31.9k
    Žižić za Cleveland?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Vidim da je PG13 i dalje elementarna nepogoda za svoju momčad u playoff utakmicama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Bojan je bas popravio odbranu…Bosna86

    I ne samo odbranu, i napad mu je bio nešto loš čak i za NBA dok je igrao u Netsima i Wizardsima, a onda u Pacersima i sada Jazzerima prava renesansa. Pogotovo kad je u prvom kolu prije 3 sezone tukao Cleveland i LeBrona. Odličan i jako jako zahvalan igrač.

    Za Jacksona se slažem. Neke poene im je donio, ali je baš divlji igrač.marcio amoroso

    Šta reći na cijelosezonsko divljanje Clarskona? :rofl:

    Edit: moram još nešto napisati. Ingles mi se strašno sviđa kao igrač. Dečko baš zna.marcio amoroso

    Meni također.. i on i da ne pričam o Gobertu i Mitchellu koji mi je baš baš zvijer.

    Gobert tri godine za redom defanzivni igrač godine, kakav defanzivni majstor, a ova sezona je jedna od najboljih defanzivnih sezoni jednog igrača.

    Kad vidim da se poteže rapsrava o NBA, sto mislite o načinu, odnosno stilu igre Giannisa, da li podržajete to njegovo "divljanje" i "silovanje" lopte??m
  • markoli
    1.6k
    Babo je sada puno bolji igrač u odnosu kada je stigao u NBA. Obrambeno se znatno popravio, a napadački je šutu dodao i kvalitetan ulaz pod koš na konto čega dosta zabija. Da ne govorim o samopouzdanju.

    S druge strane Šarić je bolje izgledao u rookie sezoni nego sada.
  • Bosna86
    11.5k
    Sve je to relativno… Pogledao sam ove sezone sigurno 60-ak utakmica LAC i ne mogu se oteti dojmu da bi Zubac u nekoj drugoj ekipi imao 15/10 sezonu…

    Inglesa sam pratio u Barceloni još i lik je bio spot up tricas bez ikakvog atleticizma… U nekoj drugoj ekipi bi dodavao peskire na kraju klupe… Jazz je ekipa koja me podsjeća na Spurse od prije 7 godina… Želim im sreću da uzmu naslov i pokažu da je tim bitniji od pojedinaca
  • xavier
    11.1k
    S druge strane Šarić je bolje izgledao u rookie sezoni nego sada.markoli

    Dario je u ligu iz Europe došao kao SF. Ok, nije nikad ni bilo realno da igra tu poziciju u NBA. No trebao je biti dobar PF. Ima fizikalije, može nešto napraviti s loptom i može šutirati, a uz to je i kako bi Ameri rekli "hustle". Problem je što u ničemu od toga nije vrhunski.

    I on i Bojan su dosta je mijenjali momčadi, ali Bojan se svugdje izborio za mjesto, radio je na sebi i svake je sezone dodao neki novi element svojoj igri. Dario baš i nije. Najbolje je što se za njega pričalo kako je "veliki radnik" što baš i nije pokazao. Danas igra backup centra u Sunsima...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Inglesa sam pratio u Barceloni još i lik je bio spot up tricas bez ikakvog atleticizma… U nekoj drugoj ekipi bi dodavao peskire na kraju klupe… JBosna86

    Meni je on baš inteligentan igrač koji dosta toga vidi. Ono dodavanje jutros Gobertu kad se lomila tekma je vrh. Lik izgleda kao tata koji radi u pošti i rekreativno igra košarku, a ubija u pojam najbolje igrače svijeta, za mene impresivno.
  • xavier
    11.1k


    Imaju baš široku momčad pokrivenu na svim pozicijama. A Mitchell da igra u LA-u ili NY-u, bio bi proglašavan novim Kobeom.
  • Bosna86
    11.5k
    jbg, small Market… Vraća im se i Conley… Uglavnom, favoriti su na zapadu, a sad jesu li dovoljno dobri da pobijede Netse ostaje da vidimo… Ja im držim fige
  • andrija91
    610
    utah jazz ima najveći plus što je ovo praktički ista ekipa od prošle godine, znači godinu iskusnija i uigranija. inače igraju najviše timsku košarku cijelu sezonu i ja sam sad u velikoj dilemi jer jako volim i sunse još od 90ih + i oni igraju lijepu košarku s puno dodavanja. mogli bi se naći u finalu zapada međusobno. salt lake city je malo tržište ali ja kod jazza volim i publiku koja je bučna i zaj..na za nba standarde ali je imala i dosta incidenata u prošlosti pa i rasizma. u salt lake cityu živi svega par tisuća crnaca, možda 1-2 %. clippersi imaju po meni problem paul george. jednostavno lik nije kliknuo u ekipu, posebno u playoff tekmama, očito je i labilan psihički jer stvarno nekad ima grozne tekme i vidiš da se muči. imaju i novog trenera ove god ali izgledan im je opet isti scenarij. ali još nisu gotovi tako da tko zna. s kawhijem je sve moguće tako da pričekajmo. za istok nešto i ne marim baš ali volio bih da phila konačno nešto napravi, iako sam s kao i svi s impresioniran kako hawksi udaraju ove sezone. super im je i potez za rezulatat dovođenje lou williamsa. nezz kakav ima ugovor i kako je kod njih završio ali odličan šesti igrač. trae young je milina za gledati svakom tko voli košarku. ugl nba playoff je zakon , regularni dio sezone se šlepaju svi ali sad se ide pun gas.
  • markoli
    1.6k
    Dario je u ligu iz Europe došao kao SF. Ok, nije nikad ni bilo realno da igra tu poziciju u NBA. No trebao je biti dobar PF. Ima fizikalije, može nešto napraviti s loptom i može šutirati, a uz to je i kako bi Ameri rekli "hustle". Problem je što u ničemu od toga nije vrhunski.xavier

    U drugoj sezoni je odlično pucao tricu. Golim okom se vidjelo da je šut nekako ljepši, bolji luk ima. Pucao je 5 trica po tekmi. Danas je i broj pokušaja manji i postotak šuta lošiji. Sad ili je ta sezona bila nekakav outlier ili je jednostavno prestao raditi na tom polju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.