• marcio amoroso
    32.3k
    Kruno king :strong:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Jbt kruno mi ovdje na moharramija baca
  • Nolifer
    6.7k
    Paulo Obradović (35) vraća se u hrvatsku vaterpolsku reprezentaciju! Tako glasi najveća, najvažnija i najintrigantnija vijest koju je novinarima na medijskoj konferenciji ispred bazena Mladosti otkrio izbornik Ivica Tucak, a sve uoči početka akcije Tokio.Prošlo je više od pet godina od zadnje njegove utakmice za reprezentaciju. Sjećate se sigurno i zašto jer jedno "mirno" okupljanje pretvorilo se u pravu neveru uoči Olimpijskih igara u Riju. Obradović, Sandro Sukno i Fran Paškvalin nisu se pojavili na zakazanim aktivnostima, a Tucak je svu trojicu potjerao iz reprezentacije dodavši kako "toj trojici nije prvi put". Sukno se već dan poslije javno ispričao, Tucak ga je vratio u reprezentaciju, međutim, Obradović nije učinio isto. Tada su njihovi odnosi posve zahladnjeli, najviše na štetu hrvatske reprezentacije koja je ostala bez igrača koji jednim potezom rješava utakmice, k tome, baš na vrhuncu karijere.

    Ima i još jedan povratnik u reprezentaciju uz Obradovića, ali u drugoj ulozi. S "Barakudama" je opet Frano Vićan, sada kao dio stožera koji će biti zadužen za golmane.

    - Prihvatio je moj poziv da nam da ruku, radi kao trener u Mladosti i pomoći će Pezelju koji je nominalno prvi trener golmana. Ne samo time, već i ljudski.

    Popis za pripreme - 23 igrača:
    Golmani: Marko Bijač, Toni Popadič, Ivan Marcelić, Marin Šparada

    Centri: Luka Lončar, Josip Vrlić, Luka Lozina, Lovro Paparić

    Braniči: Andro Bušlje, Hrvoje Benić, Rino Burić, Marko Macan, Andrija Bašić, Paulo Obradović

    Vanjski: Zvonimir Butić, Lovre Miloš, Maro Joković, Javier Garcia, Ante Vukičević, Franko Lazić, Luka Bukić, Ante Visković, Loren Fatović
  • Eduardo
    17.5k
    Danas 35. rođendan slavi Nadal :smile:

    71u570tfvcp22oxf.jpg
  • marcio amoroso
    32.3k
    Zanimljivo da je rezultat serije između Clippersa i Mavericksa 3-3, a da su svih 6 pobjeda ostvarili gosti.
    Game 7 se igra u LA, znaci Dallas prolazi dalje :cool:
  • markoli
    1.7k
    Imaju prednost gostujućeg terena. :grin:
  • marcio amoroso
    32.3k
    Tako nekako :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Stvarno raritetna situacija iako se veći dio regularne sezone igrao de facto bez gledatelja da bi ih prema kraju počeli puštati u manjem postotku. No zato je za playoff taj postotak povećan i možda se dio igrača, nakon što je i veći dio prošle sezone odigran u bubbleu, nije najbolje snašao u "novoj" situaciji. No opet, prednost domaće dvorane bi trebala biti u tom što si tu svaki dan. Znaš koševe, sve ti je poznato, šutnuo si tisuće puta sa svake pozicije i jednostavno si "doma".

    Clippersi jednostavno i dalje nisu "kliknuli" kako treba. Svaka čast Dončiću, ali trebali bi biti puno bolji od njih.

    Kako god ta serija završila, najzanimljivije je što je Lakersi i Clippersi još nisu uspjeli sastati u playoffu. Prošle godine sezone su Clippersi zeznuli stvar, a ove godine Lakersi.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ja jednostavno imam osjećaj a i mislim da će Clippersi dobiti sedmu bez problema.

    Ako Dončić ovo izvuče onda je stvarno apsolutni superstar.
  • xavier
    11.1k


    Dončić i je superstar, ali momčad Clippersa je jednostavno puno jača i bolje posložena i ako ovo ne prođu, to ide njima na dušu. Ne mogu reći "dali smo sve od sebe, ali bili su bolji". Još imaju i Kawhija koji je idealan "stoper" za Dončića.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    apsolutni superstar.marcio amoroso

    Ko sta rece Xavi.. on je bez toga superstar, i jedan od najboljih u ligi.

    zeznuli stvar, a ove godine Lakersixavier

    Nisu oni sami krivi koliko ozljeda Davisa, pa i KCP-. Ujedno Davisa, koji je trenutačno puno bolji, a i važniji timski igrač Lakersima nego plačljivko LeBron. Da su ostali kompletni, Lakersi bi maknuli Sunse u 6.

    Ako bi ista u ovoj NBA do kraja ove sezone volio, to je da prsten uzme Bogdanović.
  • Baneki
    718
    Onda ne bi mogao igrati u Splitu na kvalifikacijskom turniru za OI. Iako i meni je drag, volio bi i ja da osvoji NBA ligu
  • r1oma
    1.5k
    Erslan dobio, lijep pocetak
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Finale A1 košarkaške lige, zadnja tekma u Splitu, sada i Zadru, igrala se pred publikom(određeni broj)
    .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.