• xavier
    11k
    Imam dojam da se "Sivonjić" već toliko ustalio u žargonu da ljudi zaboravljaju što je on točno napravio.

    Nije Sivonjić "promašio nemoguće". To su napravili mnogi, ali ne on. On je otišao korak dalje. Lopta je već bez njega išla u gol i onda je on pametan odlučio "potvrditi je" i to je napravio toliko nespretno da je zaustavio loptu na gol crti i obranio protivnički gol.
  • Jaro
    5.1k
    iskreno, nakon eng-cro najdosadnija dosad... ovi pimplaju okolo, ovi bunker i tak.. pogotovo drugo poluvrijeme... zijev...
  • xavier
    11k


    Ali meni je svaki put vrh fasciniranost medija njihovim "brojem dodavanja". Dodavajte se 2000 puta ako želite. Ili ono kad se hvale golovi nakon 15 dodavanja. Pa nije li poanta da gol zabiješ što jednostavnije? Po čemu je bolji takav gol od duge lopte ili od udarca iz vana?
  • markoli
    1.6k
    Nije bila baš tako dosadna. Bilo je s obje strane nekoliko odličnih šansi.
  • Jaro
    5.1k
    imali su posjed, imali si dodavanja, imali su...
    Jbg generacije koji sve gledaju kroz statse...
    A nogomet je najjaci bas zato sto uz sve statse na protivnickoj strani ti mozes lakocom pobijediti...
  • Krizy
    33.6k
    Poljska je postala druga repka koja je postigla autogol (Wojciech Szczesny) I dobila crveni karton (Grzegorz Krychowiak) u jednoj utakmici Europskog prvenstva nakon Čehoslovačke protiv Nizozemske 1976.
  • Mali dioničar
    13.4k
    jednoj utakmici Europskog prvenstva nakon Čehoslovačke protiv Nizozemske 1976.Krizy

    Ova utakmica se igrala u Maksimiru.
  • immerwieder
    1.1k
    igrala se na stadionu "dinamo", to je onda bil naziv u svim popratnom dokumentima,
    sad je i na wikici sve promijenjeno,
    interesantno je da i gol i autogol na sjeverni gol zabil isti igrač i oba su bila izvrsni golovi
  • xavier
    11k
    A nogomet je najjaci bas zato sto uz sve statse na protivnickoj strani ti mozes lakocom pobijediti...Jaro

    Meni nema do pobjede 1:0 protiv momčadi koja je dominirala posjedom, prilikama, kornerima, dodavanjima i svim što se danas još broji u statistiku...
  • Infinity
    14.9k
    igrala se na stadionu "dinamo", to je onda bil naziv u svim popratnom dokumentima,immerwieder

    ks6joa8c0h0nu7yi.jpg
  • Mali dioničar
    13.4k


    Bome skupo. Ako ne laže povijesna tečajna lista to je bilo 20 maraka znači 10 eura prije 45 godina. Ako ukamatimo po 4-5% godišnje to je današnjih 60-90 eura.
  • Neki tip
    18.3k
    Bome skupo.... Ako ukamatimo po 4-5% godišnje to je današnjih 60-90 eura.Mali dioničar

    Koliko ja čujem, tada se toliko dobro živjelo da je ono što je danas 60-90 eur tadašnjim Jugoslavenima bilo ko izvadit za žvakaće.
  • immerwieder
    1.1k
    da, ja imam onu razglednicu stadiona s logom

    laže povijesna tečajna, jer nisi mogao kupiti u banki devize, stvarna tečajna na crnom tržištu je bila bitno nepovoljnija, sportske su koštale npr. 10 dinara, ali kupovna moć je bila bitno drugačija, za 20 maraka si moral dati puno više dinara
  • Infinity
    14.9k
    Bome skupo. Ako ne laže povijesna tečajna lista to je bilo 20 maraka znači 10 eura prije 45 godina. Ako ukamatimo po 4-5% godišnje to je današnjih 60-90 eura.Mali dioničar

    A meni prvo kroz glavu proslo kako se moglo na polufinale Eura za jedan i po' euro :lol: Nije mi palo napamet malo vise razmisljati, odmah ukalkulirao danasnji RSD :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.