• Mali dioničar
    14.1k


    Mislio sam da nam frkneš keoficijente. :smile:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Navijački, ako ne Hrvatska, onda Italija ili Portugal radi Ronalda i njegovog kakvog takvog G.O.A.T statusa.

    Iskreno, Francuska. Ne bi otpisao Belgijance, a niti švabe i 'Furiju'( pogotovo ako će napad igrat Moreno, Olmo i Torres, a od iza Llorente,Rodrigo i Koke :smile: ).
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nizozemci ostali bez Van De Beeka.
  • Carrasco
    4k
    Navijački na naše da osvajaju ( 30,00 ) i na Makedonce da će biti prvi ili drugi u skupini ( 8,00 ).
  • LovroZG
    1.3k
    Francuzi i Portugal su glavni favoriti, jbg. Iz istog razloga mi se čini da bi Nijemci ni krivi ni dužni mogli ispast u skupini jer bi lako mogli skupit dva poraza od glavnih favorita. Talijani i Makedonci bi mogli bit iznenađenje turnira.
  • Neki tip
    19.1k
    Talijani i Makedonci bi mogli bit iznenađenje turnira.LovroZG

    Dobro, ljudi, pa kaje vama s tim Talijanima? :yikes:

    Prvo Navijač, sad i ti sine Brute.

    Kakvo mrtvo iznenađenje moze biti talijanska nogometna reprezentacija??

    I koga bi oni "iznenadili"?
  • Papastrumf
    9.6k

    Super si odšacao. Vrlo vjerojatno ce netko od tih 7 nabrojanih reprezentacija i uzeti.
  • Neki tip
    19.1k
    ima čovjek osjećaj za filing
  • LovroZG
    1.3k
    I koga bi oni "iznenadili"?Neki tip sa Zapada
    Mene. :razz:
    Al ozbiljno, nitko ih ne spominje među kandidatima za naslov iako redaju dosta dobre rezultate u zadnje dvije-tri godine tako da mi je pretpostavka da ljudi ne očekuju puno od njih, a mogli bi barem do polufinala dogurat.
  • Markelo
    2.5k
    Meni Portugalci ne igraju ništa posebno, ne vidim ih kao favorite za osvajanje
  • Eduardo
    17.4k
    Iz istog razloga mi se čini da bi Nijemci ni krivi ni dužni mogli ispast u skupini jer bi lako mogli skupit dva poraza od glavnih favorita.LovroZG

    Da dobiju Mađare i već imaju solidne šanse proći kao treći iz skupine, pošto u nokaut-fazu natjecanja prolaze svi prvoplasirani i drugoplasirani iz grupa, te 4 najbolje trećeplasirane reprezentacije.

    Portugal je EURO 2016 osvojio na način da je skupinu sa Mađarskom, Islandom i Austrijom završio kao treći, iza prve Mađarske i drugog Islanda. Odigrali su tri neriješene utakmice uz gol razliku 4:4. S tim da su zadnju igrali s Mađarima, tri puta su gubili i tri puta se vraćali. Mislim da im je jedan gol, možda čak i treći bio iz zaleđa. I bili su 4. najbolji trećeplasirani, dakle, zadnji koji ide dalje.

    U KO dobiju nas 1:0 u produžetku, negdje pred sam kraj. Zatim nakon 0:0 dobiju Poljake na penale. U 1/2 finalu dobiju Wales 2:0, prvu i jedinu utakmicu koju su dobili u regularnom dijelu. Zatim opet u produžetku odnose pobjedu u finalu.

    Nevjerojatna količina sreće koja im se poklopila.
  • LovroZG
    1.3k
    Znam da idu dalje i četiri trećeplasirane repke, al tri boda ti jednostavno ne garantiraju prolazak. Trebat će vjerojatno nakantat Mađare da budu sigurni s tri boda.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Spanjolci dva pozitivna igrača, i jedan iz stručnog stožera, kod šveđana Kulusevski pozitivan.

    Navodno, ako ekipa ima 3 pozitivna igrača, automatski se ta ekipa smatra pod "nekontrolisano širenje zaraze".

    Naši su dobili prvu dozu cijepiva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.