• Eduardo
    17.3k
    Englezi ostali bez TAA...

  • NitkoBitan
    11.8k
    Baš mi je bezveze kaj je uz EURO 2020 godina. Ak se odigrava ove godine neka promjene u 2021. Loš PR po meni.
  • Mali dioničar
    14k
    Baš mi je bezveze kaj je uz EURO 2020 godina. Ak se odigrava ove godine neka promjene u 2021. Loš PR po meni.NitkoBitan



    Baš je jebeno dobar PR.

    Za 50 godina će biti pitanje na milijunašu “koje godine je igran Euro 2020?”
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nogometaš Intera i talijanske reprezentacije, Stefano Sensi, radi ozljede propušta EURO.
  • Krizy
    35.4k
    https://www.theguardian.com/football/2021/jun/06/euro-2020-team-guides-part-13-croatia

    Tko i nas predstavlja za Guardian, Holiga s nenogometnim stvarima, mogao je opet napisati da ispadamo u skupini
    2l0nlg4lbe4valph.jpg
  • NitkoBitan
    11.8k
    Pjesma kontroverzna u 23% BiH
  • NitkoBitan
    11.8k
    A sto se tice domacih izdajnika srecom imaju imena i prezimena pa se vidi tko je tko, a Aco cistokrvni Hrvat sigurno nije
  • Mali dioničar
    14k
    Zašto me ne čudi da Aleksandar niti je bio na dočeku niti ga može pogledati zbog rizika srčanog udara...

  • deda
    27.6k
    Sergio Busquets ima coronu i napustio je kamp španjolske reprezentacije.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Majko draga, umoran sam od ovih kritičara po forumima, pri tome ne mislim na nas tu, jer se manje-više situacija promatra realno, svi smo svjesni manjkavosti, znamo da nije bajni, ali je i svima jasno da reprezentacija ovako male zemlje baš ne može svako veliko natjecanje biti spremna za najveće domete.

    Šta bi da smo kao naši sljedeći protivnici englezi, nacija od 55 milijuna ljudi, koji su bez konkretnog rezultata 55 godina. Mi u 25 godina imamo 2 medalje sa svjetskih prvenstava, a ekipa jedva čeka pljunuti i prosipati žuć. Smiješno!

    Nek dečki odigraju 3 tekme pa ćemo biti pametniji, prolazak skupine nakon srebra na prošlom SP bi bio sasvim pristojan uspjeh, sve više je puna šaka brade. Također, svijet neće stati ni ako se ispadne u skupini, događa se i događat će se boljim, većim i jačim reprezentacijama. Nekad se dogodi da velesile čak ne izbore veliko natjecanje, dogodit će opet i nama.
  • miro
    3.1k
    Zbilja nisam ništa tragično vidio jučer na tekmi da bih bio neki pesimist po pitanju prvenstva, dapače. Mene veseli sama činjenica da smo se plasirali, pa imamo te 3 tekme za živcirat se i osjetit onu nervozu prije utakmica. Sve više od toga je samo bonus, jedva čekam da počne
  • Markelo
    2.5k
    Bilo je govora da ćemo se raspast nakon Sp-a u Rusiju a eto nas na još jednom natjecanju i još imamo dobre šanse za proći skupinu. Ne pripadamo samom vrhu ali nismo ni tako daleko od njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.