• xavier
    11.1k


    Očekivao sam malo više igrača...za sad nas je samo 5 :sad:
  • LovroZG
    1.3k
    Jbg, izgleda da je puno ljudi ovdje zagrijano za Dinamo i klupski nogomet, al ne i za repke.
    Možda se prijavi još ljudi do večeri. :smile:
  • Neki tip
    19.4k
    izgleda da je puno ljudi ovdje zagrijano za Dinamo i klupski nogomet, al ne i za repke.LovroZG

    Zagrijanost za repku nema nikakve, ali baš nikakve veze s ovim.. puno ljudi Fantasy ne zanima. Pa i za HNL se tema ugasila, zamrla nakon 2 i po kola kaj smo se hvalili postignućima.
  • deda
    28.1k
    Osobno više isčekujem početak HNLa nego EURO. A fantasy igram već 15 godina i jednostavno sam se zasitio.
  • Infinity
    15.3k
    Pa i za HNL se tema ugasila, zamrla nakon 2 i po kola kaj smo se hvalili postignućima.Neki tip sa Zapada

    Fantasy za HNL je bio katastrofa. Start u pola sezone je pokazao koliko je to ozbiljno. I onda mozes svako kolo mijenjati cijelu ekipu. Jednostavno nije zanimljivo.

    Igrao sam nekad fantasy za Serie A i Bundesligu. Sad igram za Premiership i igrao sam cak i za BHPL, ali sam i tu odustao zbog nekih gluposti kao sto je sporo azuriranje i kolo odredjeno prema kolu, a ne prema datumu i onda kad mi u desetom kolu odgode Sarajevo - Mladost ja moram cekati tri mjeseca da se ta utakmica odigra i da dobijem bodove za to kolo, a do tad oni mozda i prodali igraca kojeg sam ubacio.

    Igrat cu sad ovo za Euro, ubacit cu se u ligu kad se nakanim, UEFA to dobro odradi, al zelim reci da taj HNL nije propao zato sto liga nije zabavna ili sto ljude fantasy ne zanima, nego se lose odradio i ljudi koji igraju puno kvalitetnije fantasye nemaju volju za tim. Pa Premiership sam poceo pratiti radi fantasya, a ne obratno.
  • LovroZG
    1.3k
    Čini mi se da je ipak bio veći interes za tim fantasyjem nego za ovaj EURO fantasy. Al zapravo, možda je to povezano i s tim da je onaj za HNL bio prvi kvalitetniji fantasy za našu ligu.


    Ma posto je taj fantasy zanimljiv nakon par kola kad su se cijene ustabilile. Jako teško je bilo složit dobru momčad. Jedino je neke ljude odbilo to šta se cijela momčad mogla i praktički morala mijenjat svako kolo ak si htio skupljat bodove.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Moje drustvo evo već na trećem velikom prvenstvu igra Kicktipp. Meni jako zanimljiva aplikacija. Ima nas dvadesetak i uložimo svi po 20 eura. Pobjednik nosi sve, ali zato časti sa odojkom i dvije gajbe :rofl:
  • Infinity
    15.3k
    Ove godine sam se upoznao s cuvenom aplikacijom. Dio ove dijaspore igra Premiership, ali za malo vise od 20€ :rofl: Popusio sam, ali je bila dobra zabava, na ljeto bez razmisljanja opet.
  • marcio amoroso
    32.5k

    To kod tebe neka bogata dijaspora :rofl:
    Mi smo skromna dijaspora :grin:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Sve do početka utakmice nisam mogao vjerovati da su ovo stvarno dresovi Italije.
    Italija koja je zemlja mode je dobila dresove koje su jednostavno smeće i koje ima svaka država koju oprema Puma. Blamaža, baš blamaža.
  • Nolifer
    6.7k
    jel bila ruka?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Turci 3 put rukom igrali u kaznenom... ni jednom penal..

    Inače sudi onaj nizozemac sta je sudio Dinamo Villareal.
  • Markelo
    2.5k
    Heheh, ja stvarno više ne znam što je igranje rukom u kaznenom prostoru.

    Mislio sam da je ovo penal kao iz udzbenika ali očito nije
  • Keyser Soze
    8.2k
    Villarealu su svirali penal za identičnu situaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.