• Nolifer
    6.7k
    Zaleđe je jednostavno definirano, bilo ono 2cm ili 2m pravila su jasna.db-izbjeglica

    Da su definirana u doba Pippa Inzaghija, nebi bio takva legenda...

    Previše se ide iz krajnosti u krajnost i to polako ubija ovu igru....

    A danas prognoziram x između Walesa i Švice i pobjedu Belgije i Danske
  • xavier
    11.1k


    A gdje bi ti postavio granicu između onog što treba biti zaleđe i onog što je "premalo da bi bilo zaleđe"? Koliko je prihvatljivo?

    10 cm? I što bi time dobio? Samo bi prebacio rasprave na to je li zaleđe 10 ili 11 cm.

    Zaleđe je prilično jasna stvar odnosno nešto što se može izmjeriti i s tim nemam nikakav problem. Za razliku od toga, nitko više nema pojma kakvo igranje rukom je penal, a kakvo nije.

    I prije nego se jave dežurni kritičari, nema to nikakve veze s VAR-om koji ti samo točno pokazuje što se dogodilo, nego s prilično nejasnim i konfuznim pravilima.
  • Nolifer
    6.7k


    U principu slažem se sa tobom i u pravo to, da sve treba bit jasno i definirano kako treba, a ne iz toga radit cirkus
  • marcio amoroso
    32.5k

    Apsolutno se slažem. Meni je ovo baš zanimljivo. Ovaj put sam u tri grupe :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Je*o ih Baku. Tocno sam znao da ce stadion biti prazan. Nisu ga uspjeli rasprodati za finale EL, a i sad od dozvoljenih 35.000 tesko da ima vise od par tisuca. Europski nogomet istocno od Moskve treba zabraniti ako utakmicu ne igra domacin.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ne samo što je prazan, taj stadion je toliko besmislen da valjda ne valja ni za atletiku. Imam dojam da igraju na polju negdje.
  • masacusec
    3.1k
    Ovaj eksperiment s nomadskim režimom je totalni promašaj....euro mi na taj način originalnost i draž...
  • Krizy
    36.5k
    Daj Gavru, jedan od najučinkovitijih švicarskih napadača u povijesti (minute potrebne za gol)

    30 utakmica - 14 golova - gol svakih 99 minuta
  • deda
    28k
    Ide Gavran
  • Krizy
    36.5k
    Šteta
  • Markelo
    2.5k
    Čini mi se ipak zaleđe
  • marcio amoroso
    32.5k
    Gavrooooo :strong:
  • r1oma
    1.5k
    Ipak ne :roll:
  • Nolifer
    6.7k
    baš šteta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.