• NitkoBitan
    11.7k
    Htio sam rec da znanost nije nepogresiva i da je 100% zastita od smrti obican mit, svakako se bolje cijepit nego preboljet...NitkoBitan
    Prije dva tjedna sam bio teoretičar zavjere jer sam rekao da cjepivo ne štiti 100% od smrti, a šta je sad ovo ?! Linkali ste mi neke znanstvene članke, a evo istraživanje u Izraelu pokazalo da cjepivo ne štiti 100% od smrti, pa nije valjda znanost "kako vjetar puše" :rofl:
    Attachment
    Screenshot_3 (35K)
  • Dino
    2.2k

    Ne znam ko je reko da cjepivo stiti 100% al taj bas nije preupucen.

    Pri samom izlasku cjepiva, u opisu je stajalo kolka je zastita. Moderna, pfizer i sputnik su bili iznad 90%, kinezi na 50%, a za astrazenecu pojma nemam i ne da mi se trazit.

    Ne postoji to cjepivo koje stiti 100% bilo u pitanju cjepljenje protiv tetanusa il korone.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nije u pitanju zaštita od zaraze, nego od smrti. Ima ekipe koja priča da cjepivo štiti od smrti u potpunosti (100%)....
  • Dino
    2.2k

    Joj da, pomijesao sam. Al ista stvar, pa imamo ko dokaz ljude koji su se cjepili i umrli.
  • Dudu
    2.6k
    Joža Manolić (101) prebolio koronavirus

    Nakon kuge i spanjolske gripe, korona je bila macji kasalj :lol:
  • SAS1987
    13.2k
    Offtopic ali fascinira me cinjenica da je Joža rođen 1910.. 8 godina je živio u AU, sa 29 godina mu je poceo ww2 a kad je imao 57 godina je Dinamo osvojio kvg :grin:
  • Papastrumf
    9.3k

    Nema 111 nego 101 :wink:
  • SAS1987
    13.2k
    Nema 111 nego 101Papastrumf

    Haha koji lapsus :blush:
  • NORTE
    8.9k
    1.6. koronavirus magično nestaje.
  • Krizy
    35.1k
    Hahaha ma da, kao slučajno su ga sreli :rofl:
  • Mali dioničar
    14k


    Liječnici reprezentacije imaju obvezu čuvanja liječničke tajne, ali zato novinari sretnu bratića koji nema problema s iznošenjem Ivanovog liječničkog kartona novinarima.

    A usput i liječničkog kartona ostalih igrača Intera da se ne bi povezivalo s Ericksenom.


    - Ivan se nije cijepio, skoro nijedan igrač iz Intera nije bio cijepljen. Čuli smo se u subotu nakon informacije da je pozitivan. “

    Jebote, bratić Ivana Perišića na ulicama Kopenhagena novinarima dijeli informacije o statusu cijepljenja igrača Intera.

    Nadrealno.
  • agramZ
    2.3k
    a tko je to rekao da se nakon cijepljenja ne moze zaraziti koronavirusom? ili mozda da odmah kopiram englesku wikipediju o cjepivu:

    "A COVID‑19 vaccine is a vaccine intended to provide acquired immunity against severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 (SARS‑CoV‑2), the virus that causes coronavirus disease 2019 (COVID‑19). The COVID‑19 vaccines are widely celebrated for their role in reducing the spread, severity, and death caused by COVID-19."

    lijepo pise reducing, a ne eradicating..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.