• flexXy
    1.9k
    Gdje je odbio doći na prvenstvo mladih zbog priprema sa Marseilleomjp23

    Da je otisao na pripreme nebi nitko nis rekao, isao je sa malom na Maldive. Po meni jos veci bezobrazluk od ovog Sosinog.
  • jp23
    2.2k
    E taj sam detalj zaboravio, Pripreme su bile ranije nego inače zbog dolaska Villasa Boasa čini mi se, al je još ošo na maldive prije priprema mislim
  • marcio amoroso
    31.9k
    Lik je jednostavno brzopleto i bezvezno reagirao. Da je imao zrno pameti pričekao bi da službeno stekne pravo igranja za Njemačku pa onda išao sa objavama, intervjuima, brisanjem slika itd.
    Ovako je jednostavno ispao glup i navukao gnjev običnog čovjeka na sebe.
    Ono što mene osobno smeta je pretjerano moraliziranje u medijima, čak i tu na Zoni.
  • masacusec
    3k
    Upravo to, krenimo od jednostavne stereotipne premise da su nogometaši (naročito mlađi) inferiorne inteligencije. Amen!
  • Baneki
    712
    .A jel vratio slike na Instagram? Toj mladoj generaciji je život na društvenim mrežama najvažniji. Onda bi znali je li iskren ili samo želi igrati na EP i SP u bilo kojoj reprezentaciji, ne nužno hrvatskoj kako je i napisao u isprici. Isto tako ne znamo je li i ova isprika neka poslovna odluka ili ne.
  • Mali dioničar
    13.9k
    nogometaši (naročito mlađi) inferiorne inteligencijemasacusec

    U odnosu na koga su inferiorne inteligencije? U odnosu na prosječnu osobu?
  • Dudu
    2.6k
    7ef08b92-5890-4ce6-b3fb-76ab9903a87c.jpg?v1

    Ostatak ekipe ga željno ičekuje u repki, ma da je Lovren predzadnji koji bi trebao prozivati nekoga za nešto :D
  • Eduardo
    17.2k
    tko će drugi nego glavni frajer društvenih mreža i komentator svega i svačega.
  • Mali dioničar
    13.9k
    LovrenDudu

    da, on je propustio Euro 2016 isto tako iz privatnih razloga. Nije bilo baš nebitno natjecanje.

    Znam da si ti mislio na svjedočenje, ali eto Dejanu nitko nije zamjerio ni činjenicu da se odmarao dok je reprezentacija ganjala rezultat karijere koji je igrom slučaja stigao 2 godine kasnije...

    Recimo Srna je taj Euro igrao iako je pokopao oca za vrijeme turnira.

    u Hrvatskoj se, u najboljoj namjeri, s mnogih strana počeo pripremati teren za njegov povratak u hrvatsku reprezentaciju.

    - No, od toga izgleda neće biti ništa i to zbog Dejana koji ima nekih obiteljskih problema, a zbog obaveza u Liverpoolu samo u lipnju ima dva slobodna tjedna kada ih može riješiti. S druge strane, EURO u Francuskoj počinje 10. lipnja... - već prije par dana prilično šturo natuknuo je jedan prijatelj Dejana Lovrena. Naime, kako nam je objasnio, u prethodnih 20-ak dana daleko od očiju javnosti odvijala se prava drama unutar naše nogometne reprezentacije: branič Liverpoola očito je kiptio od bijesa na izbornika Antu Čačića nakon što mu ovaj nije dao ni minute u prijateljskoj utakmici protiv Mađarske 26. ožujka u Budimpešti. Točnije, izbornik je Lovrena poslao na zagrijavanje, a ovaj je nakon 15-20 minuta sjeo na klupu, zbog čega se Čačić silno naljutio.


    https://www.jutarnji.hr/vijesti/lovrenovi-prijatelji-otkrivaju-pravi-uzrok-sukoba-s-cacicem-dejan-je-zeni-obecao-dva-tjedna-u-lipnju.-imaju-problema-u-braku-3740361
  • Dudu
    2.6k


    Šteta što i sad ide, vrijeme je za mlađe i kvalitetnije od njega :D
  • vjeko1701
    5.9k
    Znači ako ne razmiješ i k tome još smatraš da ne treba niti isprika, onda nema smisla ulaziti u rasprave.
  • KlasicZg
    515
    Izašao popis za svjetsko? jeste zadovoljni?
    od trenutnih dinamovaca tu su Livi, Gvardiol, Ivanušec, Petko i Orša
  • deda
    27.4k
    Opa Ivanušec :clap:

    Majer pretpoziv
  • Dudu
    2.6k
    Jedino iznenađujuće da Škorić ima prednost u odnosu na Uremovića i Pongračića, nema baš logike.. Bravo za poziv Gvardiola i Ivanušeca
  • jp23
    2.2k
    Gvardiol i Ivanušec :clap: :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.