• Kwedi
    3.8k
    7.5.2021.
    Attachment
    SN_20562_07052021 (23M)
  • Kwedi
    3.8k
    Ničota teški amater.

    Nabraja juniorske i seniorske golmane, a zaboravio Farisa Krkalića - posudba u Sesvetama.
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/ako-livakovic-ode-dinamo-ima-7-rjesenja-ne-treba-mu-sjajni-sarajlija-evo-koji-je-igrac-sad-imperativ-15071204
  • Carrasco
    4k
    Solidna ekipica. wiatjd0qdzgsf9hf.jpg
  • bezvangori
    174
    Udruga Dinamo za Maksimir poslala na HRT4 kod Petra Vlahova čitačicu papira.
  • SAS1987
    13.2k
    Udruga Dinamo za Maksimir poslala na HRT4 kod Petra Vlahova čitačicu papira.bezvangori

    Čak i majice su dobili :smile:
    https://www.facebook.com/DinamoZaMaksimir/videos/276898744106286
  • deda
    27.3k
    Bagro, pozdrav sa hardcore druženja teških Dinamovaca. Nazočni mali Zeus, Klenx, Blaž, Mali doničar, Papastrumpf, Xavier, Kwedi, Neki tip sa zapada i Deda
  • marcio amoroso
    31.8k

    Slabo se razmak drži vidim :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    9.5.2021.
    Attachment
    SN_20564_09052021 (19M)
  • bezvangori
    174
    Jel se zna tko stoji iza toga? Vidio sam da su im ciljevi samo stadion i zvuči dosta idealistički...
  • SAS1987
    13.2k
    Jel se zna tko stoji iza toga? Vidio sam da su im ciljevi samo stadion i zvuči dosta idealistički...bezvangori

    Nemam pojma ali sam dojma da su neki Antolicevi placenici. Malo mi je neobicno da su odmah dobili toliko medijskog prostora.

    Najprije su bili fb grupa (Dinamo je Maksimir) ali su me izbacili kad sam u komentarima nesto sprdao Tomurada (oko izbora) a i nikad ne kažu bilo sta protiv uprave ili ustroju kluba.

    Naravno, uzmi sve to sa rezervom jer nemam nikakvih dokaza, samo moj dojam.
  • r1oma
    1.5k
    Najprije su bili fb grupa (Dinamo je Maksimir) ali su me izbacili kad sam u komentarima nesto sprdao Tomurada (oko izbora) a i nikad ne kažu bilo sta protiv uprave ili ustroju kluba.SAS1987

    S obzirom da sam u grupi iz koje sam izasao brzinom munje :rofl: vidio da im je Tomurad stalni komentator i da se slazu sa njim oko svega mozemo samo pretpostaviti kakvog su stava o ustroju kluba i upravi
  • bezvangori
    174
    Jebeno, klupski spin da pokažu da svekoliko Dinamovo pučanstvo zanima isključivo stadion. O jadnika li...
  • xavier
    11.1k
    Ja samo ne mogu shvatiti koja je točno pozicija odnosno poanta te udruge u odnosu na druge stranke u cijeloj toj priči.

    Nisu netko tko će tamo igrati i kome stadion zapravo treba jer je to prvenstveno klub i u manjoj mjeri reprezentacija. Nisu arhitekti koji bi predlagali idejna rješenja, nisu građevinci koji bi tu nešto radili, a definitivno nisu ni investitori koju bi u taj projekt uložili novac. Ne treba ni govoriti da nisu ni institucija koja može donijeti bilo kakvu odluku oko toga jer to je grad Zagreb od kojeg se očekuje i financiranje barem većeg dijela cijelog projekta.

    Po čemu su oni uopće stranka različita od kluba? Imaju apsolutno sve iste potrebe i stavove.
  • SAS1987
    13.2k
    Sve je to priprema terena za kmečanje koje poćinje odmah nakon lokalnih izbora kada će uvjet za koncesiju biti demokratizacija Dinama. Več vidim patetične FB postove iz kluba i Međigorja da "građani žele stadion, dinamo bi ga platio" a politika želi srušiti dinamo i uvesti "hajdukov model" :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.