• Crusades1986
    9.3k
    Negdje sam procitao da je lik koji je radio istrazivanje o nuspojavama AZ cjepiva dobivao lovu od Pfizera. Jutarnji ili tak neš ak se ne varam.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ma jedina kvaka u cijeloj priči je što doza astra zenece košta 6 dolara, a ostali su nekoliko puta skuplji. velike su cifre u pitanju, lobisti vjerojatno haraju na sve strane i potplaćuju kog god stignu.
  • Stihl
    3k
    Razlika je u tome kaj je AZ adenovirus, a Rajfajzen je mRNA/iRNK(da sad ne pisem tu kaj je kaj, proguglaj)
    A razlika je odprilike ko da kupujes tablet od apple za 5 soma kuna i LG za 500kn hehe.
    Ali nebitno, cepil se nebum ni s jednim ni s drugim :cool:
  • db-izbjeglica
    11.8k
    bitno je da oba smanjuju mogućost zaraze na minimum i u potponosti eliminiraju mogućnost ozbiljne bolesti i smrti. nećeš cjepivom raditi 3D simulacije i obradu fotografija.
  • Stihl
    3k
    Frende, nemoj me nasmijavat.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    s čim te nasmijavam?
  • Baneki
    696


    Od kud ti te tvrdnje? Pratim tu temu dosta ali evo to mi je promaklo.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Zar netko fakat pusi price da nitko ne umre nakon cijepljenja od virusa? Cek pa ak te stiti cjepivo 100% od smrti koji k onda salju u bolnice i cijepljene (a zarazene)... pa samo mi starija baka sa Krka zna nekoliko slucajeva cijepljenih i umrlih od virusa, al doktori pripisu neki treci uzrok kao razlog smrti
  • NitkoBitan
    10.6k
    Jesu to oni znanstvenici koji su tvrdili da masku ne trebaju nosit zdravi ljudi, ili mozda da izmedu dvije doze treba proc tocno dva tjedna... pa na cemu smo danas, maske i cijepljenje pa cak sa dozama razlicitih cjepiva. Jebena nam je znanost nema sta
  • db-izbjeglica
    11.8k


    ni jedno cjepivo ne djeluje isti dan nakon cijepljenja, potrebno je vrijeme u kojem se imunitet stječe.
    cjepivo se prima u dvije doze i tek tada ima maksimalnu učikovitost
    tek kad se postigne konačan učinak - cjepivo je postiglo ono što treba.

    to što se netko cijepio, ne znači da neće umrijeti od desetog razloga.

    ove priče iz prve ruke, gdje doktori potpisuju tko zna što zbog urote širih razmjera neću ni komentirati.
    kome god se dogodi takvo što, to je utuživo, za oduzimanje liječničke licence i ogromnu novčanu odštetu.
  • Neki tip
    18.3k
    doktori pripisu neki treci uzrok kao razlog smrtiNitkoBitan

    Kod necijepljenih sve pripisuju koroni, a kod cijepljenih i koronu pripišu "trećem uzroku"?

    Ja bih urotnicima digao spomenik u svakom gradu, čisto zbog inteligencije i sposobnosti. Samo da je još detektirati koji su.

    Medicinsko osoblje svijeta uspjeli upregnuti u kolo interesa "onih gore" naspram malog čovjeka. Za sjest i divit se.
  • db-izbjeglica
    11.8k



    kako god, ja ću radije vjerovati lancetu i znanosti nego tvojoj babi s krka :smile:
  • NitkoBitan
    10.6k
    Pa imam ja u obitelji kirurga i anesteziologa, sigurno njima prije vjerujem nego lancetu. Odi prolistaj malo fb vrlim znanstvenicima i procitaj statuse iz 3,4 mjeseca prosle god (za ismijat se od smijeha iz danasnje perspektive). Htio sam rec da znanost nije nepogresiva i da je 100% zastita od smrti obican mit, svakako se bolje cijepit nego preboljet...
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja bih urotnicima digao spomenik u svakom gradu, čisto zbog inteligencije i sposobnosti. Samo da je još detektirati koji su.Neki tip sa Zapada

    Ja bi i trgove po njima nazvao. Ej, nemaš pojma kako mi te urote i teorije zavjera idu na onu stvar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.