• Navijač Dinama
    7.3k
    bio je bolji od Jamesa, samo skoro pa i nije uopce igra kod Olea. A i sto je igrao igrao je minute na kapak i na pogrešnoj poziciji, jer čovjek je Brunina pozicija ne pozicija Matića ili invalida Freda.
  • xavier
    11.1k
    A i sto je igrao igrao je minute na kapak i na pogrešnoj poziciji, jer čovjek je Brunina pozicijaNavijač Dinama

    A što je trebao igrati ispred Brune? Da ne govorim kako United ima i VDB-a kojem je to isto primarna pozicija i koji je isto bolji od Lingarda.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    A što je trebao igrati ispred Brune?xavier

    Ja to nisam rekao. Samo sam rekao da igraju identičnu poziciju, a boljeg igrača(Brunu) se moze i odmorit a ne preforsirat ga svaku utakmicu, pa kad dođe malo ozbiljnija tekma on ne može trčat, bude loš, i choke-a.

    Da ne govorim kako United ima i VDB-a kojem je to isto primarna pozicija i koji je isto bolji od Lingarda.xavier

    Igra nešto vise minuta nego Lingard. Drugi dio prošle sezone, nije bilo VVD-a , pa opet ako je ikako igrao Lingard igrao je na kapak i igrao na zadnjem veznom.

    Lose je koristen, to je moja poanta.
  • Nolifer
    6.5k
    Činjenica je, da je Jesse zablistao na posudbi u West Hamu i da se želi dokazati na neki način Oleu da je za prvih 11. Što je unutar momčadi bilo kad je on bio tamo prije posudbe to ne znam, ali znam da tada imao dosta lošu formu i nešto ga je mučilo, očito nisu bili na normalnoj duljini Solksjaer i Lingard.

    Možda će ga ovim dobrim igrama razuvjeriti i vratiti ga u prvih 11 nakon posudbe.

    James je tipični brzanac, koji samo ide ko metak po toj strani, tu i tamo nešto napravi i to je sve...

    Martial je u užasnoj formi, lik jedva golove zabije, tu isto nešto ne štima, a to je na treneru da otkrije

    Bruno je sredina, jedino isto ne kužim baš zašto Van De Beek ne igra, a stalno forsira Freda ili Matića...

    Meni je Jesse baš dobar igrač i takav Unitedu recimo treba. Bolje da se vrne sa posudbe, nego da utuče masnu lovu u Sancha koji će oscilirati sigurno radi promjene klime i ekipe...
  • xavier
    11.1k


    Zašto bi odmarao igrača koji nije umoran, a Bruno to očito nije bio? Lingard je bio backup, znači igrač koji igra ako Bruno nije dostupan.

    Doveden je VDB i Jesse je sasvim logično poslan na posudbu. To što nije ni trebalo dovoditi VDB-a, to je drugi par rukava, ali Jesse si ni onda ne bi naigrao.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zašto bi odmarao igrača koji nije umoran, a Bruno to očito nije bio?xavier

    Zašto? Pa da se ne bi isforsirao i u konačnici ozljedio. Mislik da je takvim u PL teže igrat od vikenda do vikemda i skoro stalno tekma sredinom tjedna. Umor se i osjetio kod njih, zato su i ispustili prvu poziciju na tabeli, ispali iz grupne LP.

    ali Jesse si ni onda ne bi naigrao.xavier

    E pa to je onda očito prob.Olea.
    to je drugi par rukavaxavier

    Jep.

    jedino isto ne kužim baš zašto Van De Beek ne igra, a stalno forsira Freda ili Matića...bbbjura

    Zato što je Van de Beek polušpica kao Bruno. Ova dvojica su zadnji vezni, a ni oni ne igraju nešto znatno, jer na te dvije pozicije ima Pogbu i McTominaya.
  • Nolifer
    6.5k
    Zato što je Van de Beek polušpica kao Bruno. Ova dvojica su zadnji vezni, a ni oni ne igraju nešto znatno, jer na te dvije pozicije ima Pogbu i McTominaya.Navijač Dinama

    Tm ga je označio baš kao CM, a Bruno je baš polušpica to je istina. Tipični vezni igrač, po meni bi trebao dobit više šanse. McTomi je solidan kao i Pogba kad mu bude dobar dan...
  • Nolifer
    6.5k
    I opet smrdljivi VAR



    Ovaj teatralno pao... Malo mu je šamarelicu dao, al po meni je gol čist
  • Nolifer
    6.5k
    Kakva luda tekma danas



    Evo ona situacija sa VARom, pa sami prosudite



    Ako je već bio faul, dosudi ga odmah, a ne radit provjeru nakon postignutog gola!! Jer nakon toga usto se Son i odmah zabio gol...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Florentino Perez je po 6.ti put izabran za predsjednika kluba.
  • Mali dioničar
    14k
    Florentino Perez je po 6.ti put izabran za predsjednika kluba.Navijač Dinama

    Imaju 1 član 1 glas 1 kandidat.
  • LovroZG
    1.3k
    Nogomet je posto zanimljiva tema našim političarima :rofl:
    Al šta je najbolje,i takva bi suradnja bila na obostranu korist.
    idzpvm8qm9fc54dh.png
  • agramZ
    2.3k
    austrija bec je jedini trenutni bundesligas koji nije dobio licencu za sljedecu sezonu i sto je jos gore, nisu je dobili ni za drugu ligu.. minus od 80 milijuna eura je ipak previse. imaju jos 8 dana da mozda dodju do neke bankovne garancije ili bilo cega i nakon toga mogu samo na sud, tj. najvjerojatnije u zupanijsku ligu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    kolika je stvarno opasnost da se to desi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.