• LovroZG
    1.3k
    Gdje su oni natukli takav dug? Ovo mi se čini užasno puno za Austrijance.
  • agramZ
    2.3k
    jako velika. jos su prije mjesec dana predstavili nove investitore koji kao i nisu "pravi" investitori jer nisu morali prodati nikakav dio kluba, sve je to jako sumnjivo. jedino sto austria inace kao klub vise klase ima nekoliko najbogatijih austrijanaca za navijace kao jednog glocka, martina schlaffa i slicne. samo ne znam bas da li se tu za 8 dana ista moze srediti..

    uglavnom su se nakon titule 2012/13 malo izgubili. mislili su da ce sad svake sezone igrati cl/el, kada su vidjeli da rapid gradi novi stadion oni su krenuli "renovirati" svoj ili bolje receno izgradili cijelu infrastrukturu(kamp itd.) i to su naplatili vise nego sto su planirali. novi stadion do sad nije bio ni jednom rasprodan. na kraju su vec dvije godine bez glavnog sponzora i bivseg gradonacelnika beca, inace navijac austrije koji im je sa svojim vezama uvijek dovodio najjace sponzore.
  • ZGBhoy
    1.7k
    bomeš šteta to čuti, mislim draži mi je Rapid al šteta da propadnu
  • agramZ
    2.3k
    jedino pozitivno je to sto su samo tri kluba iz druge lige dobili licencu za bundesligu. austria klagenfurt, wacker innsbruck i grazer ak. ako austria stvarno leti u zupanijsku onda je barem samo jedan od ova tri tradicionalna kluba moze zamijeniti, dok jedan seoski klub sigurno ispada.
  • SAS1987
    13.4k
    novi stadion do sad nije bio ni jednom rasprodan.agramZ

    Kako to? Pa prima im 17.5k u ligu i 15k u europskim utakmicama.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Grazer AK neka uđe a Liefering i RB neka propdanu
  • agramZ
    2.3k
    lijepo. u prvoj sezoni na novom stadionu je 16.582 bio maksimum protiv rapida. u drugoj opet protiv rapida samo 14.615 i u ovoj sezoni logicno nista. europu nisu ni igrali na novom stadionu, a nisu ni na otvorenju stadiona protiv dortmunda uspjeli potpuno rasprodati stadion (17k).

    sturm - gak bi bio bolestan derbi. liefering hvala bogu svakako ne smije i ne moze u bundesligu.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Baka Slišković novi trener Želje
  • Crusades1986
    9.7k
    Najveća glupost gola u gostima je što gostujuća ekipa u uzvratu može imat 30 minuta extra vremena za postizanje gola koji im više donosi ako dođe do produžetaka.
  • xavier
    11.1k


    Po meni je u današnje vrijeme pravilo gola u gostima sasvim nepotrebno i prije produžetaka. Druga je stvar bila prije 40 godina kad si na gostovanja išao "u nepoznato" i često je bila ogromna razlika igrati doma i vani. Danas mislim da te razlike više nema.

    Jedino što gol u gostima eliminira mnogo produžetaka odnosno bez toga bi puno više utakmica išlo u produžetke.
  • Dudu
    2.6k
    Nije mi jasno da to tek sad mijenjaju, čudim se otkad pratim nogomet. Podržavam i općenito ukidanje gola u gostima, a pogotovo ovo s produžecima. Svođenjem na apsurd, usporedio bi to sa situacijom da se ide odmah na raspucavanje penala, a gostujuća momčad počinje raspucavanje s golom prednosti.

    Totalno nepošteno prema domaćinu koji je ostvario doslovno isti rezultat kao i njegov protivnik u dvije utakmice, a u taj "nezavisni" dio razigravanja ulazi s teškim hendikepom. Skandalozno
  • Neki tip
    19.3k


    "Lajkao" sam vam upise, jer se naprosto slažem sa svime što ste napisali, ali imam potrebu ipak i napismeno dodati da mi nema iritantnijeg pravila u nogometu od tog - u 90 minuta ne, to mi je ok (@xavier je napisao razlog - da se izbjegne ogroman broj utakmica koje odlaze u produžetke), ali kakve veze produžetak ima s ičim.. pa u 90 min doma i u gostima imaju isti rez, 30 minuta produžetka tada postaje ogromna prednost gosta.
  • Infinity
    15.2k
    Zavrsis prvi u grupi, imas tu prednost igranja uzvrata kuci i onda imas tih 30 minuta za odigrati u grcu zbog moguceg gola nakon kojeg ti trebas dva. Apsolutna glupost.

    Gol u gostima u prvih 180 minuta mi isto nema smisla, ali ga mogu nekako prihvatiti. Da to pravilo vrijedi u produzetcima ne mogu nikako prihvatiti. Nama se desilo jednom, cak nam je dobro doslo, ali to pravilo nije fer, pogotovo prema nekome tko bi trebao biti nagradjen cinjenicom da uzvrat igra kuci.

    Mozemo s osmijehom da se sjetimo Amsterdama, al nije bas puno falilo da placemo nakon uzvrata s Tottenhamom.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    To je pravilo je bilo dobro prije. Kako je rekao jedam čovjek, u Rijeku si putovao 7 sati, a sada si u Donjecku za isto.

    A i utakmice bez publike, tako da i domaći teren i nema nekog značaja u svemu tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.