• Majki2111
    2.6k
    Kako nema utjecaja, pa ja kada dođem na tuđo školsko se scimam i moram se resetiram di stojim, jal isti gol, je to iluzija sve al te izbaci iz zone udobnosti. Nemam problema s tim pravilo.

    Al 3 žuti. Znači radi faula koji se mora napravit da bi se zaustavila kontra tebi igrač ne smije igrat iduću utakmicu. Koji mozak je to izzmislio. Pričali smo ovdje o tome jednom. To je bilo aktualno za vrijeme mesara, al sada je nebuloza.
  • The Undertaker
    3.9k
    Meni je pravilo sasvim u redu jer goste stimulira da zabiju gol tj. da igraju otvorenije. Uz to, kako je kolega odlično napomenuo, bitno reducira broj utakmica sa produžecima. Ne znam što bi se dobilo s ukidanjem. Pravila su i sada ista za sve što je najvažnije.
  • Crusades1986
    9.5k
    kako su pravila ista za sve ako gost u drugoj utakmici može imat 30 minuta više (u slučaju produzetaka) za postizanje gola koji mu više donosi?
  • The Undertaker
    3.9k
    Zato što su pravila određena prije početka natjecanja i imaš jednake šanse da budeš prvu domaćin kao i protivnička ekipa. Tako bi mogli tvrditi da je onaj tko igra drugu kući u prednosti jer zna što treba napraviti.
  • LovroZG
    1.3k
    Meni je pravilo sasvim u redu jer goste stimulira da zabiju gol tj. da igraju otvorenije.The Undertaker

    A domaću momčad da igra s više opreza tako da se niš tim ne postiže.

    Jednak broj postignutih golova nakon dvije utakmice mora značt da nema pobjednika i da se meč nastavlja.

    Al 3 žuti. Znači radi faula koji se mora napravit da bi se zaustavila kontra tebi igrač ne smije igrat iduću utakmicu.Majki2111

    Faul se ne mora napravit. To i je poanta kartona i suspenzija. Faul je namjerno ili nenamjerno kršenje pravila igre i za to postoje kazne različite težine. Iz istog razloga postoji i akumulacija kartona. Da nje nema, igrači bi si mogli priuštiti svaku utakmicu, recimo, odugovlačenje igre ijer koga boli kurac dal ćeš ti imat 6 il 36 kartona iz 36 utakmica.
  • Majki2111
    2.6k
    Al kako ćeš zaustavit kontru bez faula? Dobit ćeš gol. Prekršaj je u toj situacija potreba.

    Da nje nema, igrači bi si mogli priuštiti svaku utakmicu, recimo, odugovlačenje igre ijer koga boli kurac dal ćeš ti imat 6 il 36 kartona iz 36 utakmica.LovroZG

    Neka rade to, nemam nikakvih problema s tim. To je u redu.
  • LovroZG
    1.3k
    Al kako ćeš zaustavit kontru bez faula? Dobit ćeš gol. Prekršaj je u toj situacija potreba.Majki2111

    Prekršaj je kršenje pravila nogometne igre. Kad je/nije potreban nije bitno za ovu raspravu.

    Neka rade to, nemam nikakvih problema s tim. To je u redu.Majki2111

    Zašto me to ne čudi? :smile: Ja bi radije izbjegavo utakmice s milijun kartona, no dobro.
  • og1986
    2.9k
    Al kako ćeš zaustavit kontru bez faula?Majki2111

    Možda boljim postavljanjem prema igraču?

    I ajde majki stari prije nego pišeš postove promućkaj glavu. Svaku temu sipaš komentarima i cijela poanta tvog bivanja na forumu je da budeš kontra svih.
  • Neki tip
    19k
    Zato što su pravila određena prije početka natjecanja i imaš jednake šanse da budeš prvu domaćin kao i protivnička ekipa. Tako bi mogli tvrditi da je onaj tko igra drugu kući u prednosti jer zna što treba napraviti.The Undertaker

    Pa ne određuje se to uvijek ždrijebom. Nerijetko, evo npr. u prvoj eliminacijskoj nakon skupina, uzvrat si domaćin ako si prvi u skupini. I onda kao takav ispadaš kažnjen produžetkom u uzvratu.
  • immerwieder
    1.2k
    standardno hrpa nogometa na tv, ali nekak najradije gledam rusku ligu,
    tribine fino popunjene, nema onog idiotskog nasnimljenog navijanja,
    a kod gola se nađe i koja ruskinja za pogledati
  • immerwieder
    1.2k
    ukrajinski derbi, pobjeda Kyiva i deset bodova prednosti, sudile cure, baš me zanima kad budu krkani iz sudačke komisije našeg saveza imali petlju to napraviti
  • deda
    27.5k
    Večeras navodno objava Superlige. Tektonski poremećaj 9,5 po Richteru
  • SAS1987
    13.2k
    Onda više nema nikakvog smisla da ostane u nacionalnim ligama. Nek se potpuno odvoje i loptaju za sebe :grin:
  • ZGBhoy
    1.7k
    https://www.dailyrecord.co.uk/sport/football/football-news/uefa-slam-super-league-escape-23936036


    UEFA have come out fighting after it was revealed a group of European giants are poised to announce the creation of a Super League hours before proposed changes to the Champions League are rubber-stamped.

    It has been reported clubs such as Manchester United, Liverpool, Arsenal, Tottenham and Chelsea are to be joined by continental superpowers like Barcelona, the two Madrid clubs, as well as Juventus, Milan and Inter from Serie A in setting up a breakaway league


    Gamad da Gamad da bog da se ugušili u Eurima, Dollarima itd
  • deda
    27.5k
    Velim ja da je to magnituda 9,5 akon ne i 9,9
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.