• Mali Zeus
    9.7k
    Inače da bi dobio unuke nemoraš ti jebat, neg tvoja djeca...Ali

    Game, set, meč.
  • Robi T
    230
    nije niš rekel
  • mali M
    3.5k
    Ako žalba bude odbijena nastavljamo sa procesom.Robi T

    Najviše me žulja tu taj "ako". Inače, kako misli ako žalba bude odbijena, pa šta priznaje da je bilo pogodovanja? Šta nebi bilo logično da kaže ma kakvo pogodovanje, vidjet ćete da će žalba biti odbijena?
  • Sajla
    3.5k

    pa zna li se uopće na temelju čega se žale? nije pogodovanje valjda jedina mogućnost?
  • mali M
    3.5k
    ma slažem se, ali zato me i žulja jer Tompa sigurno zna zašto se žale i nije to odrezao u startu nego veli "ako žalba bude..."
  • Sajla
    3.5k
    ma, lik se ne zna razgovarat. pravi hrvatski političar na spomen nepravilnosti ne bi dao novinaru završiti rečenicu i već bi odrezao - sve je u redu i žalbeni postupak će to i dokazati :)
  • mali M
    3.5k
    Meni je žao što nemam sliku jedne tablice/grafa koju nam je profesor iz medija pokazao za politički govor. Znači tablica ima deset redova i četiri kolone. I unutra su napisani izrazi koje možeš križati kako god poželiš i dobivat ćeš političke odgovore koji ništa ne govore, a zvuče dobro. Prvo sam umro od smjeha, a onda sam se stiltao jer sam prepoznao neke odgovore kod naših političara :lol:
  • xavier
    11.1k
    a onda sam se stiltao jer sam prepoznao neke odgovore kod naših političara :lol:mali M

    Kažeš za razliku od stranih političara koji su sasvim nešto drugo?
  • mali M
    3.5k
    ma sad si bubnuo i ostao živ. Rekao sam da dobiš političke odgovore. Znači vrijedi za sve političare i manipulatore svijeta. Ovo mi je bila smješna anegdota, a ne kritika vladajućih u Zagrebu. Možda i je kritika, da im pošaljem tablicu da nauče odgovarati, a da ništa ne kažu..
  • xavier
    11.1k


    Pa to i kažem. Takvi su više manje svi političari. I jasno je što znači "politički odgovor".

    Nije ovo bilo branjenje naših političara, dapače :wink:
  • Orc123
    5.1k
    Mislim da cemo Kranjcu cekati do 2027.g a ne Maksimir. Zasto bi bilo jednostavno kad moze biti komplicirano, modus operandi u HR...
  • mali M
    3.5k
    i ja sam tog mišljenja. nemožeš mi reć da svaka šuša gradi što želi koliko želi u gdje želi, ali ovdje se događaju sve komplikacije svijeta. Stvar je volje. I političke i građanske i poslovne...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pocetkom ovog ljeta Tomasevic je rekao da ce stadion bit gotov do proljeca 2025. godine.

    Nas gradonacelnik ne ume da laze.
  • deda
    28k
    U ovom trenutku je realnije da će izgradnja početi u proljeće 2025.
  • Robi T
    230
    pojma nemam,samo sam prenio kaj sam čuo na presici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.