• The Undertaker
    4k
    To su troškovi koje treba ukalkulirati jer ni prihodi odnosno lova od transfera ne dolazi odjednom a pitanje je i kako se dijeli.
  • Orc123
    5k
    nek sam ja francuska sobarica i nek je ovo poslovanje vizionarsko, plodove rada(nerada) ubiremo! Sve iz razloga sto se izmislja topla voda, a nekad su rjesenja jednostavnija nego sto de cini. Nismo mi Istra, Gorica, Rijeka, Hajduk...mi smo dinamo a to nesto znaci u svjetskim okvirima.

    Jel mi transfere placamo odjednom?
  • The Undertaker
    4k
    Što su oni mogli ili nisu mogli je prošlo svršeno vrijeme. Mogli smo imati Jedvaja i Uremovića za iste pare pa nismo. Nema o tome smisla više pisati. Imamo pun roster poluigrača i za nadati se da trener tu nešto može napraviti
  • Orc123
    5k
    nije vise potanje sto su oni mogli ili nisu vec ono sto trebaju a za to imaju ssvim dovoljno vremena i isplanirati do najsitnijeg detalja! 3mj su dovoljna za to, a ako nisu onda se nek maknu!
  • Jurki
    8.5k
    isplanirali budu oni picku svoje matere.. jer su u Upravi od ozujka..a kilavili se cijeli ljetni prijelazni rok.
  • BBB ROHOLT
    4
    Oce li biti ikakvih posljedica za ovu blamažu sinoć?? Ako već postoje premije bilo bi ljepo da imaju i kazne pa da ih se opali po onome što većinu najviše boli a to je lova?? Toliku bolikurcinu nisam vidio za 30 svojih godina od kad pratim Dinamo
  • Orc123
    5k

    Kaj najgore onda su zadnja 2 dana prijelaznog roka za prijavu u europi panicno trazili pojacanja i razbacali se na sve strane, a naravno jasno ko dan da ne mozes nwsto u 2 dana sta nisi u 3mj plus prije prijelaznog roka! Isto tako do 9. 9. E onda vise nije bila bitna europa nego i za hnl trebaju odjednom pojacanja....naravno ni tad nisu napravili nista vec su predstavljanjem Ademija zamazali oci i maknuli fokus sa katastrofalnim planiranjem transfer roka! Sve u svemu sta ocekivati od takvih ljudi koji govore da najvece pojacanje trener kojeg smijene mjesec kasnije, koji govore da su najveca pojacanja ostanak reprezentativaca pa ih prodaju mjesec kasnije, koji govore o unutarnjim rezervama itd itd....ovdje pomaze samo jedan duboki i cjelokupni reset jer mi smo ovakve ekipe ko Balkani pobjeđivali i kaf smo igrali najlosije sezonw u europi! Samo da ne steknemo opet onaj luzerski mentalitet kojeg smo se teskom mukom rijesili!
  • Neki tip
    19k
    Nisam primijetio da je negdje spomenuto, no ispričavam se na ponavljanju ako jest jer nisam baš svih 56 stranica pročitao.

    Naime, trener Ballkanija je isti onaj Ilir Daja koji nas je riješio (izbacio iz Europe) i na klupi Skenderbeua.

    Eto, jedan (not so) fun fact.
  • Kepec
    4.4k
    Ne znaš jel bi u nedjelju navijao, pljeskao, šutio, vrijeđao, komentirao.

    Ako vrijeđaš ne osjećaš se dobro i misliš si kaj sad ti imaš od tog da se dereš na njih bogece, tko si i kaj si njima da ćeš promjeniti rezultate.
    Ak šutiš nit je tebi jasno nit je njima jasno kaj želiš točno reć (naravno u jednu ruku je).
    Navijanje je neka najizglednija solucija jer kak god bilo ipak tome služe navijači. Bilo bi super kad bi samo pobjeđivali i veselili se, ali i to nekad nekima bude "glupo" i dosadi.

    Balkani nije klub iz 4. županijske no isto tako je klub koji bi se trebalo dobiti i s Menalom na golu, a Nevistićem na krilu. Jučer gledam zamjene i mislim si pa kog pametnog Jakir ima za uvest.

    Podrška je uvijek tu, ali za Dinamo.
    Ne za igrače, ne za trenera, ne za upravu već za ime i klub Dinamo. Ovo troje navedenih trebaju steći nekakav kredit za podršku, a ne očekivati istu nakon ovakvog prijelaznog roka, nakon ovakve igre i postavljanja.
    Većini je sigurno na pameti gasi klub, motaj kablove, ne osvajamo ligu, ispadamo iz Europe...Možda i da, možda ne, mi nemremo ući na teren i zabit golove. Na nama je da se vidimo u nedjelju na tribinama i ovim putem pozdravljam svih 4836 ljudi kaj će doći, pogledati u miru i tišini, koji će doći igrače vrijeđati, koji će doći navijati ili koji će doći samo zbog pive i hot doga.

    Stojim uz tebe i kada ti ne ide i kada je teško s tobom sam ja.
    Okreni se samo i poslušaj kako sjeverna strana ti pjeva u glas.

    Od kad je ove pjesme nije bila bitnija nego upravo sad. Tko god ju je osmislio svaka mu čast, znao je da će u jednom trenu trebati, u puno težim situacijama nego kada se gubi 0:1 i na kraju pobjedi.
    Ljudi dragi, ovo je puno veće od 0:1...
  • NORTE
    9k
    56 stranicaNeki tip
    56 stranica!
    Dobro da nisam gledao tekmu ni čitao ovu temu.

    Aek je imao 57 stranica, Sparta 43, derbi 47, superkup 46.
  • SAS1987
    13.3k
    Aek je imao 57 stranica, Sparta 43, derbi 47, superkup 46.NORTE

    Ide i Istra na 30+ ak ih ne razvalimo :lol:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Poseban savjet Misicu. Okani se pucanja iz daljine, cak i na treningu.NitkoBitan

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.