• Navijač Dinama
    7.3k
    TraktorKepec

    Ocel onda imat i srpsku zastavu kao avatar ili...?
  • Infinity
    15.2k
    Pojavio se kao doktorbob2 u toku proslog bana, pa mu je viza za Zonu odbijena.
  • doktorbob
    16
    Pozdrav, ovo pisem kako bi ispravio tvoju netocnu izjavu.

    Naime, istina je da sam napravio profil doktorbob2, ali nisi napisao cijelu istinu. Dakle, taj profil je napravljem u 00:15 minuta, dakle 15 minuta NAKON zavrsetka mojeg bana i taj profil sam napravio kako bih moderatorima dao na znanje da mi je ban istekao, a u tom trenutku jos nisam bio odbaniran. Nadam se da je sada jasnije. Zmas kako se kaze, ne sudi knjigu po koricama.

    Ps. ukoliko moj post krsi smjernice ovog foruma, mozete ga slobodno obrisati! Laka Vam noc!
  • doktorbob
    16
    hahhahaha kakav lik... u biti nebi se trebao smijati tužno je to...mali M

    Nadam se da ne govoris o meni hahahha, ali ako govoris o meni, barem cu biti ponosan sto sam te nasmijao!
    Sad će se pojaviti s novim profilom "TraktorTom".Kepec

    Zanimljiva ideja. Medutim, ako slucajno, me daj Boze, jednog dana budem trajno baniran, onda se vise necu vracati na ovaj forum. Ali tvoja ideja kao traktor tom je vrlo dobra! E da, kolega kepec, vidio sam da si lajkao komentar infinitija koji spominje mene, la bih ti preporucio da procitas moj upis izmad ovoga! Daje odgovor na sva pitanja!

    4.1k
    Čovjek je sedam dana čekao da dođe ovod i zahtJeva pravdu. Moš mislit kak se mučio
    Mali Zeus

    Jaooo, uvijek sam mrzio kada mi se dogodi lapsus... Ovdje si u pravu, doista jesam krivo napisao rijec. Iskreno, nadam se da se vise nece ponoviti, ukoliko se ponovi slobodno me mozes ispraviti!!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jaooo, uvijek sam mrzio kada mi se dogodi lapsus... Ovdje si u pravu, doista jesam krivo napisao rijec. Iskreno, nadam se da se vise nece ponoviti, ukoliko se ponovi slobodno me mozes ispraviti!!doktorbob

    Ček jel ti to mene ispravljaš? :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.