• Mr Anderson
    5.4k
    Volim kad se uvjerljivo dobije utakmica, a igraš u nekom laganini modu. Prvo poluvrijeme smo baš igrali sporo, da nije bilo fantastičnih BBB, moglo bi se zaspati. Šteta što nije Emreli ono pospremio na početku, bila bi drugačija utakmica. Na kraju najbitnija su tri boda. Dobiti u nedjelju Rudeš i onda priprema za derbi. Morali bi ih dobiti tamo, time bi ih dodatno uzdrmali.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Koliko se dobije novaca za pobjedu u skupini?
    1.3k

Znači realno imamo šanse za svih 6 pobjeda, to je 3 miljiuna eura.

A koliko se dobije za 1.mjesto plus odlazak u osminu finala?
  • Svi na Sjever
    1.9k

1 mjesto -1,2 milje-izravno osmina finala
    2 mjesto-630 tisuća- šesnaestina finala
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako odigramo dobru skupinu, samo na račun nje možemo zaraditi 7-8M ove sezone. Ako nam se potrefi dobra KO, može to ići i na 10. Nije LP, ali su solidni novci. Zato se isplati shvatiti grupu ozbiljno i odraditi ozbiljan zimski rok. Tih 10 milja na zarađenih 60ak ovo ljeto nam daje lijepu zalihu za dalje.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Napravljen prvi korak prema europskoj tituli :cool:
  • dd29
    240
    Jel smiju naši navijači na finale?
    Ili se i to računa kao 'gostovanje', a ona su zabranjena ove sezone.
  • Paggini
    7.1k
    Da ne znam da smo pobijedili 5:1, po upisima na ovom forumu bih zaključio da je bilo jedva navučenih 1:0 gdje smo visili cijelu utakmicu hahah. Malo previše negative s obzirom na rezultat, rekao bih - podsjeća me na famozno zviždanje kad smo vodili 4:1, a malo me podsjeća i na tovare i njihovu patološku potrebu da seru.

Od pozivitivnog mislim da je najveća stvar koju smo dobili protiv Belupa i Astane osjetljivo dizanje Nevistićeve forme, što se ne apostrofira dovoljno pored izvanrednog Vidovića. Nevina sigurnost na golu je sigurno ogromna stvar za cijelu momčad i njihovu samopuzdanost jelte, kad znaju da imaju golmana takvog kalibra na golu. A i Nevino slavljenje golova dovoljno pokazuje koliko mu je stalo i dečku želim stvarno sve najbolje u karijeri jer je stvarno zaslužio pored čekanja da stane napokon pred te svete okvire Maksimira.

A kad smo kod Vidovića, dečko je nestvarno dobar - i po najmanjem potezu se vidi koliko osjećaja za loptu, prostor i suparničke igrače dečko ima a to su stvari koje se ne mogu toliko lako naučiti. Malo me iskreno strah da ne bude PREDOBAR pa da ga Bayern povuče nazad i da tamo bezveze tavori.

Također, Kuletova energija kad je ušao je bila osjetna - da se igralo još kojih 5, 10 minuta zavukao bi ga Kule itekako. Sretan sam što mislim da je napokon on sam došao na razinu gdje može komotno ući zadnjih 30 ili 20 minuta i napraviti razliku.

Halilović, Mykha pokazali trenutke magije. Šteta za Halilovićevo kasno dodavanje Menalu, ali bi mogao biti dobro pojačanje.

Navijanje Boysa od prve minute je bilo fantazija. Malo se oko sredine stišalo (iako još uvijek glasno), ali na kraju je grmilo na sve strane - jebeno izdanje boysa.

Sve skupa super pobjeda, mi imamo taj kurčeviti (i zasluženi) gard europskog kluba koji je rušio velikane pa nam je, čini mi se, ispod časti igrati protiv neke tu Astane i dobiti ih SAMO 5:1, ali nije ni ta Astana meni izgledala toliko loše, u prvom poluvremenu njihovi mehanizmi obrane i polukontre su bili jako dobri. U drugom poluvremenu su se raspali kad je Jakir spustio Bulata i Batigola malo niže da kupe loptu i smanje flastera na Mišketa, ali nadam se da će Jakir ubuduće to napraviti odmah ako vidi da je situacija takva.

Sve skupa, super pobjeda, super atmosfera. 500 000 eura više u blagajni
  • Krizy
    36.4k
    Astana je sinoć postala naša najveća europska "mušterija". U petom susretu smo upisali i petu pobjedu protiv suparnika iz Kazahstana. Pet pobjeda imamo još i protiv Ferencvarosa, ali u sedam utakmica.
    Po četiri pobjede imamo protiv Sheriffa i Domžala.
    Po tri puta su od nas gubili Flora, Steaua, Celtic, MTK Budapest, Porto, Maribor, Ludogorets, Petrolul i Flora Esch.

@vjeko1701
    Kako si za prolazak skupine došao do 7-8 mil, ako od svih pobjeda i prolaza imamo 4.2?
  • scooniepenn
    1.9k
    Ne znam je li kolega tu ubrojao i TV prava, ulaznice, prodaju hrane i pića i ostale vidove zarade na domaćim utakmicama.
  • Orc123
    5.1k

Vec smo dobili oko 3m eura na racun plasmana u KL.

A s druge strane imas teosak organizacije utakmice tako da dobit nije prevelika kad se podmire svi troskovi ali je sigurno ima ....