• superhik
    10.4k
    Bubanj i vođa se od dosta ekipe sad već tradicionalno ne prateGelipter

    Ja sam bio desno prema zapadu i mislim da je ekipa stvarno htjela potegnuti u navijanju, ali nije se čuo megafon, pa onda dio ljudi kasni za sredinom i odustane. Kad se to uskladilo bilo je odlično. Plus, baš je bilo hrpa mlađih isto tamo koji ne znaju baš old school pjesme iz prvog poluvremena.
    Uostalom, to je takva tekma. Nema nabrijanosti pa nema potrebe za nekim udarnim pjesmama i dizanjem atmosfere da se grize.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Na tribini je bila vrhunska zajebancija, dosta starih pjesama koje se baš i ne pjevaju, vrhunac je svakako bio "ebat ćemo Slaven svaki dan" :lol:

    Meni je Vidović bio fantastičan, vidi se da je klasa za HNL i on će nam puno pomoći ove sezone, nadam se da ćemo ga uspjeti otkupiti od Bayerna. Petko standardno odličan, a Špika standardno najgori na terenu, gurni Kaneka u vatru jer ne može bit nogometno neinteligentniji od njega.
  • Gelipter
    3.5k
    naglasio sam da je slabije navijanje slučaj sve češće, jučer sam i sam nekako već odustao od nerviranja. Na ovoj utakmici to i nije bilo toliko bitno, ali dojma sam da se privikavamo na to i da kad dođe jača tekma neće biti puno bolje. I još jedan primjer, kakva god da je tekma kad krene: "muku muče" u kontekstu svega kaj se dogodilo to treba grmiti, a ne da ekipa utihne nakon dva ponavljanja maksimiralno.
    I ovdje se vidi koliko dio ekipe i iz Zagreba slabije odlazi na "manje" utakmice jer se na njima često u zadnje vrijeme pjevaju "old school" i manje pjevane pjesme i to je svakak odlično jer baš relaksira, doprinese pozitivi i izgradnji nekog zajedničkog duha kao i recimo spontana pjesma na štengama nakon tekme .
  • Papastrumf
    9.9k
    Daj se ostavite komentiranje tribine na nogometnoj temi.
  • Jurki
    8.7k
    Kaj se same tekme tice, dopada mi se kaj su nasi igraci poceli cesce pucati iz svih pozicija kaj je za probijanje bunkera jako vazno.
    S vremenom bu to Jakir dobro poslozil i uz igrace koje bu vadil iz frizidera mogla bi ovo biti lijepa jesen.
  • deda
    28k
    Udarci na gol prema Sofi:
    Za Igora:
    Hajduk - 11
    Istra - 9
    Gorica - 17

    Nakon dolaska Sergeja:
    Rijeka - 15
    Osijek - 18
    Slaven - 20
  • Mr Anderson
    5.4k
    Da, baš se primijeti da više pucamo. Čak se i Bruno češće odlučuje na udarce. Uvijek sam bio za to da se pukne po golu kad si u toj zoni oko 20 metara.
  • Kepec
    4.8k
    Jučer me pjesma "Dinamo,alkohol i žene" podsjetila na jednu utakmicu prije koju godinu.
    Ne sjećam se protiv koga, bio je hnl, na sjeveru nas je bilo jedva 200-300. Pjevala se ta pjesma i baš je bila ludnica, onda se prekinulo i počelo nešto novo pjevat i nakon minute se prekinulo i opet alkohol i žene i ludnica.
    Iduća tekma je bila europska čini mi se i nakon tekme je na tribini netko poveo to. Jedan dio koji je bio na prijašnoj utakmici je opet počeo pjevat a jedni su gledali i nije im bilo baš jasno.
    Sve u svemu drago mi je da se ponekad pjevaju te pjesme koje donesu novu energiju na tribini.

    Čini mi se da je to bio 24.10.2021. protiv Istre.
    Brojka sjevera tada i sada nebo i zemlja.
  • Nino Bule
    11.5k
    Bome cak i protiv osijeka di smo odigrali kriminalnu utakmicuj smo se nasli u situaciji da opalimo 18 puta po golu, malo to zapecit iza i za hnl smo opet avion, u europi za nesto vise ce nam trebat razina vise od nekih duznika (bulat, spika, bosko) i da baturina i vidovic eksplodiraju.
  • IceMan
    1.5k
    Sad gledam snimku u miru… bome ovaj Ortiz okretao Boška ko da je Lewa.


    Pod hitno naći novo riješenje..

    Što je sa Sosom? Možemo ga očekivat u četvrtak?
  • DiddyGuela
    949
    Boško je opet bio vrlo loš.

    On ce morat promjenit stil igre. Puno je izgubio na brzini i samim tim mora pametno birati duele. On je poznat kao vrlo agresivan igrac. Zekic je pricao kako je Henty tada od 18godisnjeg Šutala bjezao na drugu stranu terena kada bi se igrala trening utakmica. Boško je bio skroz agresivan, bezkompromisan.

    Puno toga su mu sve te ozljede oduzele a on kao da sam jos nije svjestan da na taj nacin vise ne moze igrati. Jucer se 2-3x zaletio i ispao smjesan.
  • maksimirski istok
    183
    bojim se da je Sosa tu došao samo da popuni broj igrača…
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ja se nadam da će brojka od jučer biti standard ili viša u narednim utakmicama kad igramo s ekipama iz donjeg dijela lige, 6500 na Belupu čisto solidno s obzirom na prijašnje brojke koje su bile razočaravajuće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.