• Boysica
    458
    Sto se tice tribine nezz stojim uvjek na istom mjestu , sektor do bubnjeva i valjda jedna od rijetki zena na sjeveru koja svi 90 min pjeva ...
    I ja sam jedno vrijeme ljudima vikala nema mobitela postujte kodeks tribine , odustala neda mi se kad vidim one ko da su na modnoj pisti ne na sjeveru :roll:
    Stare pjesme su mi top , samo treba klince poducit malo ...
    Srce ko kuca Bruno dao gol , vratio nam se Ademi .... jucer tovari popusili ....
    Ajmoooo iduca na Kranjcu a prije tog razvalit Astanu :strong:
  • scooniepenn
    1.9k


    Nema okomitost i nema brzinu? Čekaj, gledaš li ti isti klub koji ja gledam. Špikina nekonkretnost u završnici, loša realizacija, utrčavanja u zaleđa i kad treba i kad ne treba nemaju apsolutno ništa s okomitošću i brzinom. Oboje navedeno, kao i dribling i tehniku on ima, no zbog ranije navedenih stvari to ne materijalizira. Druga je stvar što se tu očito radi o psihološkom momentu jer je jednostavno nevjerojatno da uz očite vrline koje ima to ni na koji način ne pretače u konkretan učinak. Nema što drugo biti u pitanju.
  • Blueshadow86
    963
    Nema. Loš je u svim segmentima nogometne igre. Pardon, defanzivni dio je zadovoljavajuć, dobar, i to se mora priznati. Ostalo slabo, jako slabo.
  • vjeko1701
    5.9k
    Jednostavno, igrač je za užu rotaciju ali ne i redovnih prvih 11. U nekim europskim utakmicama gdje smo podređeni ili bilo kojoj drugoj u kojoj zadnjih pola sata treba zatvorit igru, on može biti koristan.
  • Blueshadow86
    963
    Upravo to! Sve je već toliko puta rečeno i viđeno s njim. I ne bih zaista o Špikiću više razglabao. Dao Bog da već protiv Astane zabije hat-trick.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    To je i jeftiniji Menalo koji iza sebe ipak ima par golova s klupe..
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa da. Meni nikada nije bio problem u Špikiću, on je igrač kakav je i ne vidim tu više puno pomaka naprijed. Problem je u struci koja ga vidi kao prvotimca a ne užu rotaciju sa specifičnom ulogom.
  • Blueshadow86
    963
    Kad nisu nikoga doveli, onda očito biraju manje zlo. Možda. :grimace:
  • Droljo
    5.1k
    Nek stave špiku na beka i rešen problem. Fizikalije ima
  • morales
    128
    ja se nadam Kaneku ili u cetvrtak ili za vikend,nepojmljivo mi je da mogu tako promasit igraca da ne moze ni hnl igrat,pa da i mi vidimo o kakvom se igracu radi
  • deda
    28k
    Kaneko je navodno malo natučen od one prijateljske protiv Gorice.
  • sport
    2.3k
    Kaneko je dobio udarac u rebro što je prije utakmice sa Belupom rekao i Jakirović
  • Gelipter
    3.5k
    Naprosto se ne sjećam koji me igrač Dinama toliko nervirao kao Špikić i kojem se toliko nisam mogao načuditi u posljednjih recimo 5 godina da u kontinuitetu igra u prvih 11. Kad uđe u završnicu jedino je pitanje hoće li biti u zaleđu, slabašno puknuti, napraviti neuspjeli dribling ili dodati protivniku u noge. Svi ostali scenariji su u domeni statističke pogreške. Možda mi je podsvjesno još manje drag i zbog onih izjava o Dinamu i Hajduku. Često se govori o Kaneku da mu je najveći problem sporazumijevanje, a meni upravo Špikić djeluje kao da je pao s Marsa na svaku utakmicu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Naprosto se ne sjećam koji me igrač Dinama toliko nervirao kao ŠpikićGelipter

    Ja znam jednoga
  • San Lorenzo
    11.7k
    Kaneko je navodno malo natučen od one prijateljske protiv Goricededa

    Dobro da ne igra za hajduk, onda bi bio pretučen. :snicker:

    Nadam se da će biti spreman za četvrtak, barijere se najlakše sruše minutažom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.