• Gelipter
    3.4k
    zato sam i naglasio u posljednjih 5 godina, budući da sam primijetio da me sjećanje u posljednje vrijeme slabije služi. Nažalost, Špikić me na svakoj utakmici podsjeti zašto ga ne podnosim. :smile:
  • Patak
    2.2k
    Špika da malo popravi realizaciju došao bi na vrata rerezentacije. Ima obaveznu igru od obrane do napada, ne prešetava se...U Dinamu boljeg nema za desno krilo, da ima onda bi ga zamijenio barem jedan trener a on je stalan kod njih - ne znam točno ovako napamet, ali kod zadnje trojice je.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pa normalno da je najbolje desno krilo kojeg trenutno imamo. Ne znam tko bi od postojećeg kadra bio bolji od njega.
  • Nino Bule
    11.3k
    Vidjet cemo emrelija sad u cetvrtak buduci da je spika ozljeđen, nadam se da ce napokon zgrabit priliku i pocet pruzat malo vise od ponekih bljeskova.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne očekujem previše od Emrelija na desnom krilu. Ima tu dobru lijevu nogu pa očekujem da će se zabijati u sredinu na udarac.
  • doktorbob
    16
    Emreli na krilu je jednako los kao i menalo, mozda je za nijansu manje los . Njegova prirodna pozicija je spica i tada pruza najbolje partije. Inace navijam za opciju u kojoj startamo s 2 napadaca, petkovicem i emrelijem. Petkovic bi bez problema podvalio emreliju 2-3 zicera po utakmici.
  • hardek
    1.4k
    Emreli jednostavno nije krilo. Ima ok ulaz u sredinu na lijevu nogu i razumije nogomet, ali defanziva mu je jako loša iako ima voljni moment. Jednostavno ga vjerovatno nitko nije tome naučio a ne znam da li se to još može ispraviti. Još uvijek imam flash backove kada ga je Hoxha okrenuo na rubu 16 i skoro smo dobili gol iz toga. Iako ni meni nije pretjerano drag mislim da je Menalo bolje krilo od Emrelija, iako je Emreli bolji igrač općenito
  • Zagi
    4.9k
    Još uvijek imam flash backove kada ga je Hoxha okrenuo na rubu 16 i skoro smo dobili gol iz toga.hardek

    Uf da, ispao je tu k'o pionir.
  • Zagabria
    206
    Bio je dragovoljac poslje genka ili utakmica prije genka u belgiji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.