• Deleted User
    0
    i ja sam se kao klinjo šorao s murijom na tribini, kao i pun k nas. jesam cool narednih 30 godina ?
  • Deleted User
    0
    i davora šuker ti zna cijeli svijet. to nije nikakva refrenca. hint....sličnost njih dvojice...oboje ih boli kuka za dinamo već godinama.
  • Jurki
    8.7k
    nije isto "šora" s pandurima i ovo kaj je bilo 90te.
    Jebiga ako se te dve stvari izjednacavaju onda u kurac.
    Za veliku vecinu Hrvata je poceo rat za samostalnost tog 13. svibnja 1990.te godine na Maksimiru.
  • Neron53
    294

    Pa to i pisem.
    Ne kritiziram ga nego shvacam. Nisam nikad ocekivao da ide glavom kroz zid jer se u Dinamo do sada nije moglo uci na legalan nacin nego sa podrskom mafije bez koje se nije mogla izbaciti druga mafija. A on nije takav tip.
    Boban iz 90.e je bio ali Boban od 2000. Do 2024. nije.
  • Deleted User
    0
    pa ja mu to ne oduzimam, dapače ježim se od tog i ponosan sam. bio je hrabri klinac, shvatio trenutak , nacionalno osvješten. sve 5 i vječno to pamtimo. na početku sam rekao da za razliku od ovih debila u upravi bi bio bolje rješenje. ali ja neću glorificirati za ovo dalje jer je u najmanju ruku licemjer. nemoj idealizirati stvari. znaš za koga je radio a u isto vrijeme pljuvao po cijelom HR nogometu. ok , u dinamu je mafijaš ali zašto ne radiš negdje dalje u Hrvatskoj ? o tom ti ja pričam.
  • Dinamosaur
    958
    ne mogu bit na nivou, oprosti
    Brkas kontekst vremena i dogadaja. Sad nam postavljas tezu da je Zvone kriminalac ko UEFA.
    Zvone je svoje napravio za Dinamo i za Hrvatsku. Ti i ja nismo ni blizu.
    A to kaj nije htio ni blizu kluba dok je Z.M. u njemu- je plus,veliki plus
  • Deleted User
    0
    ovo zadnje što si rekao o tom upravo ja pričam. možda zvučim grubo al jbg tako je .
  • Deleted User
    0
    aj pročitaj o čemu ja pričam. neda mi se sve opet pisati. ukratko " gdje si bio dok je gorilo zadnjih 20 + godina ? "
  • Papastrumf
    9.7k
    Dajte tekst od Kruselja da Zona izgori.
  • Jurki
    8.7k
    ja sam se kao klinjo šorao s murijom na tribini, kao i pun k nas. jesam cool narednih 30 godina ?andrija91

    pa ja mu to ne oduzimam, dapače ježim se od tog i ponosan sam. bio je hrabri klinac, shvatio trenutak , nacionalno osvješten. sve 5andrija91

    Aj procitaj kaj si napisal..prvo "jesam cool nakon 30 godina a 3 minute kasnije se jezis i ponosan si na taj potez"
    Ima smisla. Fakat ima
  • Jurki
    8.7k
    bravo jer bi ga ova bagra sto politicari sto glavata spodoba oblatili u medijima i covjek bi bio posran dok je ziv.
  • Deleted User
    0
    eto obranio si sad zvonin duboki san dug više od 20 godina. pročitao sam tu i da su ga BBB odjebali :) kad je dao podršku našoj borbi ? kad je dao podršku dinamu ?
  • IceMan
    1.5k
    Zvonimir Boban, predsjednik Dinama ili neki čelnik kluba? Apsolutno da.

    Mislim da više ne postoji prepreka za njega, ni u Dinamu a ni u njemu samome. I ako se sad nebu uključio u klub, onda zapravo i pitanje kolko plava krv teče njime, jer sad ga Dinamo treba više no ikad.
  • Deleted User
    0
    znači on ne smije bit posran ali mi svi ostali smijemo ? jesu šimić, bišćan, šokota posrani što su rekli jasno što misle i aktivno se uključili kontra mamića ? na stranu njihove limitiranosti.
  • Neron53
    294

    Kad je itko dao podrsku nasoj borbi javno????
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.