• Jurki
    8.7k
    procitaj jos jedanput kaj sam ti quotal.
    Pa da ti postovi bar malo imaju poveznica i vjerodostojnosti.
  • Dinamosaur
    958
    andrija, pa daj se ti kandidiraj
  • Jurki
    8.7k
    znači on ne smije bit posran ali mi svi ostali smijemo ? jesu šimić, bišćan, šokota posrani što su rekli jasno što misle i aktivno se uključili kontra mamićaandrija91

    Svako bira svoj put.
    Biscan i Simic su izabrali ovaj i na tome im hvala za sve kaj su napravili.
    Sokota se sam sposral po sebi gostovanjem nedavno kod Breke.
    Boban je izabral ovaj put jer je skuzil da je ova banda pametnija i da se uvezalo sve... i gradonacelnik, politika, hdz, kurac palac i da ne moze nist napraviti.
    Isto tak sva municija se ne smije ispucati odmah.. jer za kraj ostanes na nicemu.
  • Deleted User
    0
    dečki, smirite se. neću vam više pisati o mesiji, završavam. nisam od nikog čuo konkretan odgovor što je zvone zadnjih 20+ godina dao za dinamo ili bbb. od rada za talijanskog krimosa, uefe te modernih naočala. to je to jbg. ugodna večer :)
  • Lynx17
    2.6k
    Cekajte, sada ni Boban ne valja? Ajd dobro.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Pustimo to što Boban nije bio aktivan oko Dinama, nije skoro nitko od legendi. Mi imamo legende kluba od kojih je 99 posto njih zadnji puta bilo na Maksimiru u vrijeme kada su i sami igrali za Dinamo. U drugim klubovima na utakmicama u loži legenda do legende kluba a ovi naši zadnji put bili na Maksimiru dok je još postojala stara tribina sjever i dok još nisu postojali mobilni telefoni. Eventualno dođu jednom u 20 godina sa djecom na Real ili Milan u LP pa navijaju za protivnika. Nije ni Zvone puno bolji.

    ALI, Zvone bi donio konsolidaciju, znalo bi se ko je u klubu glavni i odgovorni, imao bi podršku svih navijača, on ima veze u svijetu nogometa pa bi i iz toga izvukli neke koristi. Zvone bi pomogao imidžu kluba unutar Hrvatske pa Dinamo više ne bi bio ''lopovski'' klub koji krade i ugnjetava jadnog narodnog dišpetnog Ajduka nego bi i Dinamo među neupućenim laicima postao normalan nogometni klub. Što je isto važno: Dinamo bi i unutar HNS-a stekao utjecaj. Trenutno Dinamo u HNS-u ima manji utjecaj od Rijeke (Miškovića) i Gorice (Črnka) a da ne govorim o Hajduku. Nekome to možda zvuči smiješno ali je tako. Da imamo i zrnce utjecaja ne bi tek tako prolazilo da se 10 kola zaredom grubim greškama sudaca gura Hajduka i da ga se na silu drži do travnja u borbi za prvaka kao prošle godine. Da je tu Zvone sigurno toga ne bi bilo jer bi Zvone imao vrlo velik utjecaj i u HNS-u ali i u UEFA-i.

    Je li realno da Zvone dođe? Ne vjerujem jer u ovakav Dinamo više nitko ne želi doći, ni igrači ni funkcioneri. Prije godinu dana smo imali nikad jači ugled nakon pobjede nad Chelseaom i svakome bi bila čast i san da ga Dinamo pozove a sada svak ko iole prati zbivanja u hrvatskom nogometu vidi da smo besperspektivan klub koji unatoč prihodima od 100 milijuna eura u prošloj godini sada nekim čudom nema ni 100 tisuća eura i ne može si više priuštiti niti kupovanje novog klupskog autobusa a kamoli nekog ozbiljnog igrača. Na strmoglavom smo putu prema dolje i izgledno je da će onaj ko dođe na čelo Dinama u ožujku nakon izbora samo biti dežurni Pedro to jest na njegova leđa će pasti sve uvrede, jebavanje majki od strane navijača zbog loših rezultata, on će biti kriv što nemamo za burek itd. Zvone je pametan čovjek i sumnjam da on želi biti taj.
  • Jurki
    8.7k
    mi da dovedemo Romana Abramovica, Rinata Ahmetova (jebali bi im majku zasto tak su tak malo para dali). Guardiolu, Garnacha, Kroosa.. opet nebi valjalo.
    Ljudi ne zele shvatiti da boljeg od Bobana necemo naci a da je NAŠ jer ga NEMA.
  • Sajla
    3.5k
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/boban-stigao-na-tajne-pregovore-u-maksimir-u-dinamu-ga-zanima-samo-jedna-pozicija-15419616

    "U četvrtak ujutro planet nogomet lijepo je uzdrmala vijest da Zvonimir Boban napušta Uefu zbog strateškog razlaza sa šefom Aleksandrom Čeferinom, ali u našoj mikrogalaksiji bitno jače je odjeknula novost servirana nekoliko sati poslije: Boban je samo dan ranije posjetio Maksimir i započeo razgovore o povratku u Dinamo.

    Naravno, u klub svoje mladosti ne misli se vraćati u savjetničkoj funkciji, niti političkim mačevanjem u Skupštini, kao nositelj neke od izbornih lista. Dogodi li se zaista comeback, koji mnogi dinamovci godinama zazivaju, Boban može doći samo kao predsjednik."

    Tko ima pristup nek nam prenese cijeli članak
  • Dinamosaur
    958
    mislim da je on u 1%
    Tuzno ako takvi prevladaju
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    dečki, smirite se. neću vam više pisati o mesiji, završavam. nisam od nikog čuo konkretan odgovor što je zvone zadnjih 20+ godina dao za dinamo ili bbb.andrija91

    Zvone Boban je dolazio na sve humanitarne akcije ZZD i BBB, ako želiš baš znati što je konkretno napravio za grupu. Sjetit ćeš se 2012. kad je na Kranjči predvodio ekipu protiv selekcije BBB kad se skupljala lova za obnovu vrtića na Mitnici. Govorimo o 2012. u jeku ZZD inicijative. Boban je došao na akciju organiziranu od stane ZZD i BBB. Ne znam jel ti to dovoljna podrška ideji, inicijativi i aktivizmu.
    Mogao se u to vrijeme isto tako fino zahvaliti i reći da je izvan Hrvatske.

    Čovjek je u zadnjih 15 godina više puta medijski istupao, protiv Mamića govorio masu puta, a nebrojeno puta i odbio ikakvu priču o povratku u hrvatski nogomet dok god je Mamić u njemu. Što je trebao? Priključiti se ZZD i DTSM? Možda je smatrao da ljudi koji su to vodili nisu dovoljno kompetentni, možda su se razilazili u mišljenjima. Učlaniti se u Dinamo kad više nije bilo Mamića? Kad je to bilo točno? Pa i ja koji sam bio prvi na tribini na "onom derbiju" kad je završio u zatvoru sam bio potpuno svjestan da je još uvijek on duboko u klubu, pa do zadnje godine se nije znalo jel uprava na njegov daljinski ili nije, zašto bi dolazio u takvu situaciju kad je 15 godina srao po njemu?

    Ako na bilo koji internetski pretraživač upišeš riječi "Boban Dinamo" će ti izaći mnoštvo članaka kroz godine u kojem Boban govori o Dinamu s velikom ljubavlju i ističe da ako se vrati u Hrvatsku raditi to može biti samo Dinamo i HNS, a ne želi se vraćati dok je god Mamić tu. Što je po tebi trebao raditi? Možda kao i ostale legende Dinama koje su pod stare dane ostali bez para pa su se prodali Mamiću za sitne pare da bi dizali ruke za njega ili da bi pričali pozitivno o njemu. Puno više cijenim Bobana koji se nije htio vraćati ovdje nego Šokotu koji je bio dio ZZD pa onda neki dan pričao u epitetima o Mamiću.
  • Captain America
    13.7k
    Nadam se da će klub vratit njegov dres iz retro kolekcije u prodaju.
  • Jurki
    8.7k
    nema smisla objasnjavati jer o cemu god da se prica a da je nekaj novoga ili nasih ljudi u klubu odmah se popljuje.
    Ocito bi neki podsvjesno htjeli da se glavato nasmrkano govno vrati i da Mumiji kupe jos 100 godina zivota, i da obojici kuhacica kave ispod stola pusi za dobro jutro.
  • reziser
    6.2k
    Da se mene pita,bilo bi.. Zvone biraj poziciju,kaj želiš..
    Predsjednik bi bilo savršeno ..
    :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.