• Noel
    4k

    Ukratko kolko mogu pročitat članak dok mi ga ne zablokira bio je na sastanku sa Bergmanon, može doći samo kao predsjednik Dinama.
  • Lynx17
    2.6k
    mislim da je on u 1%
    Tuzno ako takvi prevladaju
    Dinamosaur


    Ma i ja vjerujem da je duboko u manjina.


    Ali ovaj stav poput "svaka cast za '90, ali sto je on radio nakon toga?" je kao da ljutis na djed sto je borio na jedan rat a nije sudljelovao na drugi.

    Lakse je imati "muda" kada si napijen, mlad i izmedu prijatelje.

    Ali neznam puno koji bi imali ovakvu mudu u takvom situaciju:




    Boli me kurac za NAOCALE.
  • ruicosta
    91
    Ako nitko nema, izvuci cu clanak cim izadje pdf verzija. Odnosno cim dodjem do kompa...pa zalijepim.

    Zvone, molim te budi mesija. Znamo tko Si, idemo razjebat ovu mocvaru.
  • Mali Zeus
    9.6k
    tko je protiv?
  • pencilneck
    649
    Kaže članak da je Boban odbio biti na navijačkoj listi na izborima i da sada pregovara s Barišićevom strujom.

    Smrdi na novinarsku laž i podmetanje.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Pa realno treba pregovarati sa drugom stranom. Oni imaju 10 glasova više, nije to tako jednostavno preći, pa makar na drugoj strani bio Boban...
  • JJosip
    39
    Realno kad bi sve bilo idealno i kada bi glasali pravi Dinamovci bez gledanja svoje koristi Boban bi teško mogao imati protukandidata koji ga može pobijediti, a ne neki Barišići i slični...
  • pencilneck
    649
    Peras je za RTL demantirala da je Boban bio na sastanku u klubu.
  • Noel
    4k
    Zmijetina.
    Isprike na vređaoni.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Peras je za RTL demantirala da je Boban bio na sastanku u klubu.pencilneck

    Logično kad je tajni...

    cover2.jpg
  • superhik
    10.3k
    Peras je za RTL demantirala da je Bobanpencilneck

    Kad Peras ne zna tko je Zvonimir Boban pa ne može ni reći da li je bio na sastanku
  • Papastrumf
    9.7k
    Jucer vam napisem da ne vjerujete svemu sto se pise, a vi opet po starom. Novinari izmisljaju, pisu ono sto im netko kaze da napisu, ovisno o interesu.
    Boban nije bio u klubu, a vi razmislite ciji je interes pustiti info da je razgovarao s Barisicevim covjekom.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Znači Boban ne može bit predsjednik zbog statuta niti je bio u klubu sinoć, bilo je lijepo sanjati ovih par sati.
  • Neron53
    292
    Pitanje je i da li je Barisic bio clan kluba prosle godine.
    Oni su toliko bahati da sumnjam da im je palo na pamet da ce bilo tko provjeravati formalnosti oko clanstva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.