• Noel
    4k
    Ako je čovjek letećim koljenom napao režimsku Jugoslaviju, gerijatriju u Dinamu jede za doručak. Ajmo Zvone!
  • Deleted User
    0
    talijanska prljava lova > hrvatska prljava lova
    iako ja bih podržao jer od ovih debila u upravi teško možemo lošije pronaći.
  • Deleted User
    0
    a zašto ikona dinama nije član dinama ? :) daj ljudi uozbiljite se kad pričate o bobanu i dinamu.
  • bluepower86
    768
    Zvone vrati se i povedi nas
  • austrijanac
    2.7k
    Da nekako do Zvone stigne pismo od @Neki tip , mišljenja sam da bi pomoglo više nego molba fejk Vlatke Pokos i Mirka Vječitog Barišića.
  • Georg Koch
    3.5k
    Sta mislite koji je najrealniji put da se Zvone vrati u Dinamo, sada na izborima.
    Nasi ga nece zvati, to definitivno.
    Koje su nam jos opcije
  • kibic
    1k
    Pokrenut online kampanju i stupit u kontakt s njime da podrži navijačku listu.
  • NORTE
    9.2k
    ZVONE VRIJEME JE!
  • Neki tip
    19.3k


    Fala kolega, ali ne precjenjujmo značaj i domet riječi anonimnog forumaša. :)

    Ako bi Zvonu potaknulo moje pismo, a ne prvenstveno unutarnji poriv s jedne i racionalna odluka s druge strane, onda bolje da ni ne dolazi, ako me razumijete.

    "Dođi, trebamo te" pa on "dođe" nije isto što i "dinamovci, tu sam, znam da mogu pomoći i pomoći ću!".

    Pristajem na bilo koju verziju, samo velim da se u moju sliku o Zvoni lideru ne uklapa dolazak zbog mog pisma ili bilo kojeg našeg posta, nego njegova odluka da dođe, okupi i povede.

    Nije on lijek za sve, već ona karizmatična figura koja cijeloj priči daje novi zamah, koja okuplja, koja daje energiju svima i koja simbolički i stvarno označava novi početak, optimizam, zanos.

    Meni je prvensteno drago da je to pisamce taknulo dinamovce, probudilo malo vjere i nade, a Zvone ako me se seti na Dan Dinama, seti se... Ako se ne seti, nikom ništa. To je bila moja dužnost. Da pišem! Najveće zadovoljstvo biće mi misao da sam jednog čoveka izveo na pravi put!

    (ako trebam objašnjavat referencu, jebiga onda, ne vrijedi ni da objasnim :smile: )
  • Dinamosaur
    958
    Dođi, trebamo te" pa on "dođe" nije isto što i "dinamovci, tu sam, znam da mogu pomoći i pomoći ću!"Neki tip

    Netko bi mu trebao to reci: "Zvone, jesi za?"

    Da, trebamo takvu Legendu!!!
    ,
  • Neki tip
    19.3k


    Pa, svakako mu jesam rekao. :)
  • Dinamosaur
    958
    Znas na kaj mislim i proslijedi mi njegov broj u inbox, molim te.
    Pa svakako nece on doci na vrata kluba i pitat 'jel me netko trazio'
  • Neron53
    294

    Zato sto nije zelio imati posla sa gamadi iz kluba. Radi principa.
    A i BBB su ga jednom odjebali kad je bio zagrizao posteno.
  • Papastrumf
    9.8k
    A i BBB su ga jednom odjebali kad je bio zagrizao posteno.Neron53

    Kada to tocno, majstore?
  • Neron53
    294

    Zar se nitko ne sjeca toga?
    Prije 17, 18 godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.