• Bosskovitz
    7.2k
    U životu sam upoznao puno generalno poznatih ljudi i nikada nisam bio od onih koji su se slikali s poznatima jer mi je bilo cringe do jaja, ali samo sam jednu osobu ikada tražio autogram - Zvonu Bobana. Bila je 2001. godina, bio sam klinac, Perica Bukić je igrao oproštajnu utakmicu u tekmi Mladosti protiv reprezentacije svijeta, tribine pune nekoliko puta preko kapaciteta, a mi koji smo tada trenirali u Mladosti smo imali mogućnost protrčati mimo osiguranja pa sam tako uspio doći do Bobana i zamoliti ga za potpis. Već 20+ godina taj potpis - koji je u međuvremenu gotovo potpuno izblijedio - visi na zidu u mojoj radnoj sobi, od stana do stana.

    Donekle uz Zeku, Zvone je za mene oduvijek bio taj lik, mitska figura, lajtmotiv Dinama kakvog sanjam.. Sumnjam da je to danas realno za Dinamo, ali isto sam tako siguran da će doći dan kad će biti realno. Borba za Dinamo o kojem sanjamo nije sprint nego iron man, ali na kraju će sve sjesti na svoje mjesto.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Sad je jos lakse moguc Bobanov dolazak, pa da opet aktualiziram ponajbolji tekst napisan na Zoni, ikada.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/223981

    Zvone, vrati se!
  • mali M
    3.3k
    Ma vrijeme je... ja čak mislim da bi Boban trebao otpeljat Mirkeca na čaj i napravit "zajednički" plan. Mirko ode na počasnu funkciju ostavljajući klub najvećem imenu koje je mogao. Pobjeda za Mirkeca, ulazak u anale da je znao kada je trebalo reći "dosta je". Transparenti viore: "Mirko je naša ljubav, ti si naša snaga!", Jakiru navru suze i on kaže: "pa šta ja tu radim? ovo je toliko veće od mene" i daje neopozivu ostavku... Plače Jakir, plače Mirko, plače Božica... Ah... Dopušteno je sanjati!
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Ak imaš asa u rukavu ko Bobana, čuvaš ga za pravi trenutak.kibic

    U zadnjih 15 godina nikad nije bio bolji trenutak za Bobana nego sad. Imamo po prvi put u povijesti demokratske izbore i šansu predložiti predsjednika i treba apsolutno ići s njim ako je čovjek zainteresiran. Pa čak i ovako populistički. Ako se zaista netko u stani-pani trenutku poput glasanja odluči za dugoročnu viziju devedesetogodišnjeg Mirka Barišića naspram čovjeka koji je bio na čelnoj poziciji u Milanu, pa UEFI i koji dolazi u punom naponu snage u Dinamo, onda si radi groznu reklamu pod svojim imenom i prezimenom, a mislim da čak i ovim Mamićevim/Barišićevim jazavcima u skupštini koji čuvaju svoju guzicu to dugoročno nije u cilju.

    Čak mislim da bi u slučaju da Boban bude zainteresiran doći kao naš prijedlog Barišić došao s nekim kompromisom, jer i on je svjestan kakva bi to bila idiotarija da svojim ljudima naredi da glasaju za njega (koji je najavio da se čak više neće kandirati) protiv Bobana, pa mu predloži da on bude neki "počasni".
  • Sajla
    3.2k
    ne kužim kako bi ga potratili ako izgubi izbore. zato jer bi 31 skupštinar digao ruku za Barišića umjesto Bobana? pa odmah je jasno kaj je takvima na pameti i nema više apsolutno nikakvog skrivanja. to je, da se tako izrazim, objava rata.
    opet te pitam, ako su u klubu ljudi koji su jači od Bobana i mogu ga sažvakati - kako onda uopće doći do situacije s izborima cijele skupštine, izbacivanja trenutne uprave itd. pa da Zvone može doći na čisto? ja sam 100% uvjeren da se i bez Bobana može sve to, ali puno, puno teže i zato je pravo vrijeme da on iskorači i uključi se.
  • nemapredaje
    1.9k
    Ako bi se Boban pojavio na nekoj listi, mislim da bi drugi odustali od kandidature. Moć njegove pojave je tolika da drugi nemaju šta tražiti.
  • Jurki
    8.3k
    Mislim da ce novoizabranim
    skupstinarima (lista 35) kad ce se birati novi predsjednik i da postoji opcija Barisic ili Boban dobrano zadrhtati ruka i tesko mogu ne zaokruziti Bobana. Bar nekima.
    Boban nije balavac s kojim ce se samo tako nabacivati.
    Jbt covjek je legendarni kapetan Dinama, Hrvatske. Covjek kojeg poznaje cijeli nogometni svijet.
    Covjek koji je nasrnuo na vlast bivse drzave jer napad na policajca je napad na drzavu.
    I ti nemoj onda zaokruziti ime tog covjeka.
    Kak god mozda ja na to gledam ruzicastim naocalama...
  • Fanboy
    2.1k
    Boban je mitska figura hrvatskog sporta, takav status je jedino postigao Dražen Petrović, skupštinari od koji ga mnogi i poznaju sigurno neće tako lako kontrirati.
  • pencilneck
    635
    Dečki koji pripremaju navijačku listu, pod hitno stupiti u kontakt s Bobanom i vidjeti je li voljan biti nositelj liste. Ako jest, ovo je "once in a lifetime" šansa da klub napravi epohalni zaokret.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Zar nije tajno glasovanje za predsjednika? Tako da mislim da nece biti straha od Barisicevih skupstinara da naorave pravi izbor.

    Evo i Lesi pise o Bobanu kao spasitelju
    https://germanijak.hr/nogomet/vijesti/boban-bi-u-dinamu-bio-docekan-kao-spasitelj-sve-ovisi-samo-i-iskljucivo-o-njegovoj-volji/124634?fbclid=IwAR2ImDjE_StHp4m5BzboVF1chIXPOzkSpny9wbwiFkaIAGVx2-0AQm82ZYU
  • Dudu9
    422
    Osobno poznajem jednog koji je u skupstini dinama na strani Barišića protiv Mamicevih, eh sad ako ga Barišić ponovo stavi na svojoj listi i kad je glasanje za predsjednika bira Barišić ili Boban njega kao dinamovca nisam siguran da bi bio toliko lojalan barišiću
  • Captain America
    13.2k
    Eto i Lesi je uspio kanalizirati unutarnjeg novinara zbog mogućnosti Zvoninog povratka kući :sweat:
  • Laugreano
    1.3k
    Ja se nadam da je to vec ispregovarano, i da je Bobanov otkaz razlog toga.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Otac reče sad il nikada.
  • nemapredaje
    1.9k


    Ja isto mislim da nije baš slučajno sada podnio ostavku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.