• Jurki
    8.3k


    Zvone, kapetane udari na ovu bagru u upravi istom zestinom kak si udario i na onog mileka.
  • Paggini
    5.6k
    Katedrale zvona zvone, vrati nam se dobri naš Zvone!
  • Noel
    3.9k
    Zvone ako čitaš, dođi! Ti i iza tebe vojska navijača! Protiv uprave protiv jakirovica protiv igraca koje boli kurac, protiv gube s juga!
  • Mališan
    1.7k
    Kak je ono završavao onaj legendarni tekst @Neki tip?

    "Zvone prestani lebdjeti i spusti se među nas."

    edit: sad vidim da je linkan tekst na drugoj temi
  • Ludovic IX
    5.1k
    koliko ja kuzim, jedini način za ovo je da se stavi na jednu od listi, jel tako? netko sa liste može bit izabran za predsjednika.. pošto ga neće stavit barišić, jedino možemo mi..

    izbjegavao je dinamo dok je bio mamić jer jednostavno politika je mamiću davala legitimitet do jednog trena.. sad više nema mamića i nema više prepreka da se uključi. njegov glas makar na skupštini vrijedi više od 35 barišićevih
  • Neki tip
    19k
    Razgovarao sam s predsjednikom UEFA-e o problemu koji se dogodio tijekom posljednjeg sastanka Uefinog Izvršnog Odbora u Hamburgu o izmijeni statuta. Nakon što sam izrazio moju najveću zabrinutost i moje potpuno neslaganje s načinom i samim prijedlogom, Predsjednik mi je odgovorio da za njega ne postoji nikakav pravni niti moralno-etički problem i da će bez ikakve sumnje nastaviti s tom, po mom mišljenju, pogubnom idejom.

    Paradoksalno, upravo je Čeferin 2017. godine predložio i pokrenuo paket reformi koje su trebala zaštititi UEFA-u i europski nogomet od lošeg upravljanja, koje je bilo modus operandi starog, pokvarenog i već toliko puta optuženog sustava.

    Glavne dvije točke reformi bile su da se ni predsjednik ni članovi Izvršnog Odbora ne mogu kandidirati više od tri puta te je uveden starosni limit od 70 godina za sve članove Izvršnog odbora. Bila je to epohalna stvar za nogomet, ali i za njega samog. S tim činom Čeferin je zavrijedio poštovanje i respekt cijelog nogometnog naroda i javnosti te postao neupitan moralni autoritet, mnogima i putokaz za bolji i transparentniji nogomet.

    Njegov odmak od tih vrijednosti i izmjena glavnih reformi teško su razumljivi, posebno u ovo delikatno nogometno vrijeme. Dobro razumijem da ništa nije idealno, a ponajmanje ja. I dobro znam da puno puta moramo prihvatiti logiku kompromisa, ali ako bih bih prihvatio ovako tešku i krivu odluku i okrenuo glavu, išao bih protiv načela i općih vrijednosti u koje duboko vjerujem.

    Ne glumim nikakvog heroja, i dobro znam da su mnogi istog mišljenja, možda naivnog, ali sigurno ispravnog. U ove tri godine odnos i suradnja s Aleksandrom i svim mojim kolegama u UEFA-i bili su izvrsni. Hvala im na tome, želim im sve najbolje. Žao mi je i tužan sam, ali napuštam UEFA-u.
  • jedan u nizu
    5.6k


    integritet, najbitnija stvar koja treba ovom dinamu!
  • jedan u nizu
    5.6k
    Prije tri mjeseca Boban je za 24sata rekao: "Kad ću doći u HNS? Moram biti pošten i reći da je to moja najveća frustracija, svakodnevna. Iako sam blizak hrvatskom nogometu, iako pratim koliko god mogu, nisam mogao prihvatiti funkciju koja mi je ponuđena. Dao sam riječ Čeferinu i to sam morao poštovati."

    "Ali ja sam tu, ne moram biti predsjednik, mogu biti i nešto drugo u HNS-u, mogu biti i trener u Dinamovoj školi. Moji životni putevi nakon karijere bili su jasni, znao sam da ću živjeti u Hrvatskoj, želio sam završiti studiji i to sam napravio da se pripremim za život, jer sam živio nestvarni, virtualni život kakav živimo mi popularni igrači.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Vidim ga u ulozi predsjednika kluba, čovjek koji svojim prisustvom i statusom među navijačima upravi odnosno predsjedniku uprave neće dozvoliti bilo kakve malverzacije i rikverc račune/transfere . Netko tko će stati pred novinare nakon poraza 0:3 doma od lokomotive i ispričati se za sramotu, netko tko će na početku sezone reći koji su planovi za narednu sezonu i koji su ciljevi zadani upravi. Ne treba on skautirati Južnu Ameriku, on će svojim kontaktima i poznanstvima preporučiti klubu ljude koji bi takve poslove mogli svojim iskustvom obavljati.
    Čovjek s karakterom, legenda kluba, ikona navijača, netko tko ima emociju za nogomet, netko tko će pustiti suzu kada Luka Modrić preuzima nagradu najboljeg nogometaša svijeta ( kakav god bio ), netko tko voli Hrvatsku i kome nije teško doći na svetog Nikolu odigrati revijalnu futsal utakmicu pa ostati sat vremena na terenu i slikati se sa svim obožavateljima.
    Treba i njega shvatiti, ogroman je to teret i pritisak svih navijača, nadam se uspješnom raspletu.
    dxvWS8m.png
  • Orc123
    5k
    Jao, da bi Bog dao da se Boban odluci vratiti. Zapalit cu svijecu ovih dana na Mariji Bistrici samo da se pokusa covjek uhvatiti u kostac sa svim ovim skupa. Jedino se bojim da aktualni kadar ne zeli toga istoga Bobana, da ce se napraviti grbavi a mi navijacka struja nema vecinu u nicem i mozemo se fuckati. Ako bi Zvone prihvatio tu borbu treba stati uz njega i ici do kraja pa makar i u bojkot ako ga ovi ne prihvate jer ne mogu naci apsolutno ni jedan razlog za protivit se tome! Zvone vrati se doma i pomozi nam, Dinamo te treba vise nego ikad! Ako poznajete ljude koji su nam usli u klub molim Vas kontaktirajte ih, nek probaku sjesti sa Zvonom i objasnit mu situaciju. Boban nam mora biti prioritet. Moraju uci novi ljudi sa nekom vizijom dugorocne odrzivosti naseg Dinama!
  • sport
    2.3k
    Opusti se,naši ljudi rade kao mravi.
  • Orc123
    5k
    iz tvojih usta u Bozje usi.
  • Paggini
    5.6k
    Kako bi bilo antologijska godina u kojoj smo izborili nakon trideset godina demokraciju i uz to da se Boban vrati u Dinamo.

    Mislim da je bitan i aspekt, ako uparimo i demokratizaciju kluba uz mogući povratak Bobana, taj da bi se i javno mijenje koje pod utjecajem ove masonske tovarske žgadije već godinama ide kontra Dinama, vratio bi se možda i narativ u dobrom smjeru.

    i evo još jedna

    SAMO JEDNU ŽELJU IMAMO, VRATI SE ZVONE U DINAMO!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.