• marcio amoroso
    32.4k
    Dalje nek se dokaže i nek radi zamjene na vrijeme.xFire

    I nek nas suci ne zajebu.
  • diebalo77
    173
    Sretno Jakire
  • Hrc-Vg
    222
    a koji su to Bišćanovi uspjesi po kojima je on bolji od Jakira? Nemoj me krivo shvatiti, volim Igora, ali ovo stvarno nije bilo dobro.
  • Kepec
    4.7k
    Ako izgubi od Sparte pričat će se kako eto ipak on nije kapacitet za Dinamo, kako nije dobro i kako smo trebali ostaviti Bišćana i dovest kasnije nekog puno boljeg.
    Ako razmontira spartu, odnosno prođe u Europa ligu i pobjedi Rijeku za vikend pričat će se kako smo ga trebali ranije dovest, kako je upravo on taj i kako ipak osvajamo hnl i imamo europsko proljeće.
    Ajmo ga pustiti mjesec dana, da vidimo na čemu smo s njim i u hnlu i u europi. Obično bude onaj pozitivni šok kod momčadi dolaskom novog trenera pa to očekujem i sad. Ali neka mjerilo bude za mjesec, mjesec i pol. Znam da je to dug period no nemremo mijenjat trenere svako kolo, pustit da odradi posao kad je već tu.
    Veze s Mamićem neću komentirat jer nisam upućen iako čim se spominju zajedno u rečenici mi nije dobro. Ovo sve prije sam napisao s nogometne i trenerske strane, a politički je to drugačije.
  • miro
    3.2k


    Biti "karakter" i "naš" nisu nikakve reference za klub poput Dinama, već se gleda uspješnost, rezultati.

    Stari moj, ak ti tu ne vidiš kaj si napisao, ja ti nemrem pomoć
    Jel nije Igor došao i do kraja suvereno osvojio prvenstvo?
    Jel nije osvojio Superkup?

    Samo te 2 stvari i činjenica da "JE NAŠ" je trebala biti dovoljna da barem polusezonu odradi
  • Markelo
    2.5k
    Jakir smeta a prešlo se preko Mamićeve nosačice koverti pune para. Sretno Jakire. Meni vrlo simpatičan trener
  • flexXy
    1.9k

    "Spominje se moje ime, vidio sam. Ja sam zainteresiran, naravno, ali imamo prepreku što ja imam ugovor s Rijekom na još dvije godine i potrebno je platiti odštetu. Ja sam trenutno u Rijeci, zadovoljan sam, ali naravno da je čast voditi reprezentaciju", rekao je Jakirović za Dnevni avaz.

    "Velika je čast, uspon i uspjeh za jednog trenera voditi reprezentaciju, a ja kao ja uvijek mislim da se nešto može napraviti, kao što sam u svim svojim klubovima to i pokazao. Dosta stvari se mora poklopiti, ali da me zanima - zanima. To je vrh trenerskog posla."

    Sto je tocno ovdje izmisljotina ako mu je to citat iz intervjua
  • San Lorenzo
    11.6k
    Od Sergeja očekujem da vrati u život i neke otpisane igrače, prije svih Maura, a možda i Drmića.
  • Schpatz
    361


    Da, naravno! Dok god se na sve moguce nacine vratit onom ciganu u medugorje klub u ruke. A pokusava se svim mogucim nacinima. Razno razne igrice se vode kroz klub i samo ce se pokusat dio po dio odstranit ljudi koji su protiv njega. I to na jedan fini nacin, da onaj tko ne razmislja, nece vidjet da ce klub opet bit u njegovim rukama.



    Dinamo Zagreb iznad svih, da. I samim tim je ovo "SLOBODA DINAMU" opet dobiva na vaznosti vise nego ikad. Onaj tko ne kuzi sve spinove koja ova uprava trenutno radi, ne zeli Dinamu dobro. Jer mu je samo bitno da je Dinamo prvak i da se vracamo na ono "nema veze tko ga vodi, samo da je Dinamo prvi" a na koji nacin se odnosi prema navijacima i kaj se radi u klubu i na koji nacin- e to nije toliko bitno jer to nije zadatak navijaca. Navijaci su tu da navijaju. To je taj grozan i gubitnicki stav navijaca.

    Ako se vec znalo da ce Biscan dobit otkaz ako ne prode AEK, zakaj se nije islo trazit nego drugo rjesenje nego dovodit mamicevu kujicu na klupu? Netko ne pijucka kavu sa zlocincem za vrijeme boravka u Bosni. Ali ne, ajmo mi dovest mamicevu musku trenersku kurvicu i opet ismijat Dinamove navijace.

    Ogorcen sam, ljut sam i nemrem vjerovat da se ovo dogada. Opet i iznova.
  • maki
    28
    Sretno Jakiru, dobrodošao u naš Dinamo.
    Igore hvala ti, ne sumnjam da ćeš se jednog dana vratiti u svoj Dinamo.
  • striko
    1.2k

    i najvažnije vrati rileta na beka a Mohu za rotacije ostavi u HNL utakmicama
  • dZg1986
    384
    Činjenica je isto tako da je kiksao u prvenstvu, da mu igra nije imala smisla, da je neke igrace forsirao, dok druge otpisao bez objasnjena, da ne daje sanse svojim "pojacanjima", da ne pokazuje nimalo pozitive ni uvjerenog stava na presicama niti tokom utakmica, da radi glupe izmjene i slag na kraju, da on u financijski vaznoj utakmici protiv AEKa gdje imas dobar rezultat, ti uvodis samo Marina od svih. Ovo zadnje je dovoljno da zavrsi svoju epizodu u Dinamu.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ovo napuštanje Rijeke je jadno da ne može biti jadnije, još bjegunčev frend s kojim ispija kave, fuj.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Zar netko stvarno misli da se Z.M. vraca u klub preko trenera? I ja sam to prije mislio ali... sumnjam da bi Barisic/Simic dopustili ikakve veze trenera sa spodobom, pa valjda je jedan od uvjeta bio potpuno raskidanje veza. Poslodavac mu je Dinamo a ne Mamic.
  • Joey Barton
    255
    Ide 4-1 protiv Sparte, strijelci Drmic, Petko, Bulat i Rukavina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.