• Carrasco
    4.1k
    Kao da nam Ferguson dolazi, a ne trener koji je trenirao Goricu, Zrinjski i Rijeku dosad. Ne razumijem ovo veselje, meni je ovo žalosno. Dinamo je u top 30 klubova u Europi po koeficijentu, a dovodimo trenere kojima je Rijeka dosad plafon u karijeri. Još najbolje da Jurčića vratimo...
  • Majki2111
    2.6k
    Kako se sada Riječani osjećaju? Jel imao neku odštetnu klazulu Jakir? Otali smo im trenra u ključnom trenutku sezone prije Lillea...
  • Georg Koch
    3.5k
    a treba i vremena.
    Mislim da ce dobit 2 3 transfera po svojoj zelji.
    Jer para sad sigurno imamo, a mislim da su i u Upravi skuzili da smo daleko od dobre situacije. To pokazuje i ovi ekspresno rjesavanje svega.
    Sve u svemu, mislim da nismo mogli dobiti boljeg trenera!
  • Nino Bule
    11.5k

    Odma u hnlu, u europi nemam problem s tim da ispadne od čeha
  • Benito
    598
    ovisi kako tko gleda. Jel Bišćan imao dovoljno vremena i da mu se dao neki period? A ne znam...
  • Juznjak
    3k

    Divno… Hvala na odgovoru. Nisam znao za ovo pa sam zato i postavio sva ta pitanja.
  • Orc123
    5.1k
    Kak se sve brzo rijwsi kad nema lijecnickog..
  • miro
    3.2k
    to je Majki ono što bi se svi ovdje trebali zapitat.

    Koliko vrijedi karakter?
    To je ono što je Igor imao i što je rijetkost, ali mi smo ga potjerali, jer je naš, kako bi doveli intimusa najveće lopine koju je klub imao nesreću upoznat u svojem postojanju
  • NitkoBitan
    12.2k
    Kak se sve brzo rijwsi kad nema lijecnickog..Orc123

    Nemoj im davat ideje...
  • Nino Bule
    11.5k

    Biscan je klupu preuzeo u travnju, nije on tu bio 3 tjedna, imao je i nesrece pred kraj ali je bome i sam sebi radio o glavi suludim odlukama
  • Captain America
    13.9k
    Godinu i 4 mjeseca prekasno. Sretno, Jakire, bio si mi prvi pick još nakon Kopića :strong:
  • Joey Barton
    255
    Dobro došao budući izborniče hrvatske nogometne reprezentacije
  • San Lorenzo
    11.5k
    ovisi kako tko gleda. Jel Bišćan imao dovoljno vremena i da mu se dao neki period? A ne znam.Benito

    Igor je imao 4 mjeseca i ekipu od 100 milijuna eura.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma nisam mislio tako. Žao mi je Riječana... Ja volim prgave trenera i ne sputavam dvoličnost koju je Bjelica možda imao jer sam i sam takav. A i jer mi prgavosti fali. Ako je imao klazulu onda OK ako smo platili, ako nije onda je bome zanimljiva situacija. Šteta za Riječane.
  • IceMan
    1.5k
    Ja sam iskreno zadovoljan. Jedino realno rjesenje u ovom trenutku.

    Biscan nije naravno jedini krivac, al od onog trenutka kad je preuzeo momcad pa do dana danasnjeg momcad nije uopce napredovala. Nisu mu doveli nikog, al nisu nikog ni prodali.

    Ovo s AEK-om i izmjenama je bila samo tocka na i.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.