• Schpatz
    361
    nemam komentara... Bljuje mi se... reci cu samo nasa borba jos traje, sve se jace cuje nas glas, mi smo otpor sistemu...

    UPRAVA ODLAZI!

    SLOBODA DINAMU!
  • Hrc-Vg
    222
    Ne sviđa mi se kao osoba (ovo napuštanje Rijeke u ovom trenu to potvrđuje), ali kao trener je odličan, njegove momčadi imaju smisla i uvijek je ostvario rezultat! Mislim da u ovom trenu nismo mogli bolje…U zakulisne igre i mamićeve podvale ne bi išao jer relano ne znamo kaj se dešava…Sretno Jakiru!
  • marcio amoroso
    32.4k
    ne sputavam dvoličnost koju je Bjelica možda imao jer sam i sam takav. A i jer mi prgavosti fali.Majki2111

    Hahahahahahahahaha.
  • BBB Sibenik
    4k
    Zove se tatu u Međugorje za savjet, ipak on najbolje zna
  • Infinity
    15.2k
    Kao da nam Ferguson dolazi, a ne trener koji je trenirao Goricu, Zrinjski i Rijeku dosad. Ne razumijem ovo veselje, meni je ovo žalosno. Dinamo je u top 30 klubova u Europi po koeficijentu, a dovodimo trenere kojima je Rijeka dosad plafon u karijeri. Još najbolje da Jurčića vratimo...Carrasco

    Ne znam da li bi se smijao ljudima ili bi plakao od muke. Nes ti rezultata, osvojio Premijer ligu BiH. Jaka liga u pm, Amar Osim ju osvojio pet puta i dodao jos cetiri kupa. Preporodio Rijeku, kao da Rijeke deset godina nigdje nije bilo, pa ju on stvorio.

    Po Goricama i slicnim je bilo hrpa trenera koji su kao napravili neki rezultat. Slaven Belupo Krune Jurcica je izgledao kao neka europska ekipa, ali to ne znaci da Kruno Jurcic moze voditi europski klub.

    Najjaca utakmica koju je u svom zivotu Sergej Jakirovic vodio je utakmica protiv Dinama. Toliko iskustva ima.
  • flexXy
    1.9k
    Lik koji se nudi reprezentaciji BIH preko medija par dana prije pocetka hnl-a, sad ostavi Rijeku par dana prije playoffa EL. Bome krasan karakter, ocekujem ga out kroz mjesec dana ako dobije kakvu ponudu iz Kine ili SA.
  • Captain America
    13.9k
    Od igrača Baturina lajkao objavu kluba na Instagramu :eyes:
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Mauro lajkao objavu da je Bišćan bivši :lol:
  • jp23
    2.2k
    Suzdržat ću se od ikakvih komentara. Okaljan je izborom društva dok je bio u Zrinjskom, a ostaje za vidjeti kakav će u Dinamu biti.
  • Georg Koch
    3.5k
    Ljudi jeste normalni vi?
    Sad radite negativu oko Jakirevog dolaska na klupu?
    Daleko cemo sa takvim stavom...
  • Nolifer
    6.7k
    Moja je kritika ta da me smeta kaj je bio u društvu krimosa. Dalje nek se dokaže i nek radi zamjene na vrijeme. Ostalo ćemo vidjet i to kaj veli kolega flexXy i to stoji
  • dumitrumitu
    560
    Koliko vidim Baturina lajka kaj god klub objavi. Treba se malo maknuti od mobitela.
  • dZg1986
    384
    Biščan se sam potjerao svojom nesposobnošću i glupim potezima, pokazao je da nije trener za Dinamo. Biti "karakter" i "naš" nisu nikakve reference za klub poput Dinama, već se gleda uspješnost, rezultati. Možeš biti najveći dinamovac, ali ako nisi sposoban, letiš. Isto tako će i Jakir letit ako neće biti rezultata kao i svaki drugi trener ako se misli Dinamo zadržat na ovoj razini. Dinamo je iznad svih
  • Georg Koch
    3.5k
    to njegovo nudjenje je izmisljotina novinara. Daj nemoj na sve padati.
    Je bas ce se on nuditi rasulu u bih repprezentaciji, sta ti je
  • Bosskovitz
    7.5k
    Ono što se meni svidjelo kod Jakira i što ga je u mojim očimo malo odvojilo od ostalih trenera je ono kaj je napravio s Rijekom na pripremama, kad je samo poslao kući nekoliko igrača - uključujući Halilovića - jer nisu bili u formi i nisu se zalagali. Znači da zna donositi hrabre odluke i spreman ih je donositi, a to je nešto što cijenim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.