• NitkoBitan
    12.2k
    Zovite me insider. :DMali Zeus

    sretni blefer
  • Juznjak
    3k

    Može li objašnjenje ovih objava? Nisi jedini koji je napisao nešto u ovom stilu. Zbog čega je točno Jakirović Mamićev igrač i na koji bi on način trebao nama odmagati u našoj borbi? Znači nije da se ne slažem s tim što pišeš nego me stvarno sve to zanima.
  • Vučko53
    172
    jel dosao i Jankovic zna li se sta? :)
  • Mali Zeus
    9.7k
    bleferNitkoBitan

    Ljubomoran si, znam. :D

    Imam još infa koga zanima.
  • Orc123
    5.1k
    Sretno Jakiru...ali doveli su opet trenera poslusnika! On sigurno nece imati nikakve zahtjeve od uprave! Zaboravimo na pojacanja osim mozda loxinog dvojca....to je nedovoljno ..
  • NitkoBitan
    12.2k
    Btw. hvala Misko
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Imam još infa koga zanima.Mali Zeus

    Koliko Miško traži za Jankovića?
  • San Lorenzo
    11.5k
    Malo me razočarao na kraju prošle sezone, ali u ovoj, kad je dobio par pojačanja su izgledali vrhunski...a i trčali su svih 90+ minuta.
  • Salva
    2.3k
    A sad kad krenu CrneKese, Bernard Jurišić i ostali s pričama o filijali :groan:
  • striko
    1.2k

    Nek za početak vodi utakmicu od prve do zadnje minute a ne uključiti autopilot i kud koji mili moji.
  • Crusades1986
    9.8k
    već kasniš... :wink:
  • superhik
    10.3k
    Zbog čega je točno Jakirović Mamićev igračJuznjak

    Možda po tome što se nalazio sa njima po Hercegovini i dogovarao preuzimanje Dinamove klupe?

    “Kad se sretnemo, sjednemo, popijemo piće”, govori Jakirović. “Pričamo uglavnom o nogometu. Oni dolaze na sve naše utakmice, ali ne samo na naše. Prate oni sve u Premijer ligi. Kod mene je igrač Dinama Niko Janković. Fantastičan talent. S Dinamom imamo odličnu suradnju, no ona nije službena, već je više bazirana na nekom usmenom dogovoru. .”

    O tome jesu li Mamići što spomenuli oko njegova eventualna dolaska u Dinamo tvrdi:

    Naravno da se i ta priča provukla kad bi sjeli i pričali o nogometu. No ne bih baš previše o tome jer Dinamo ima Kopića i to treba respektirati. No, nije mi problem s braćom Mamić sjesti i pričati o nogometu.
  • dzggzd
    142
    imat ce on zahtjeve ne sekiraj se za tp
  • Infinity
    15.2k
    Jel mu treba dati vremena ili ocekujete da odmah napravi rezultate?
  • ksapi
    2.1k


    Potpis. Ovo je 1/1 dokaz da glavina struja od pocetka prijelaznog roka sabotira simica i biscana, gotovo sam siguran sad da to nisu bile samo price. Cijele ove sage oko ulaznih transfera su tesko moguce bez tih unutarnjih previranja.
    Nadam se da cemo sto prije pocistit sva ta govna iz kluba jednom za svagda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.