• emilperska
    3.1k
    Veli TN s kladionicarskog portala da nista od otkaza.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    jedna smo od nižih ekipa u HNL-u , mi kada gubimo kreće tzv. "ran en gan" turbo folk nabij nogomet. Nije mi jasno kako jedan trener može to dozvoliti umjesto da igračima ulije samopouzdanje i kaže ljudi pa igrajte nogomet koji igrate a ne kao obezglavljeni pilići. Trenerov potpis i amen
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ma nemoj me sad i ti trzat @Noelprvo pa sad ti:lol: taman se spustio kad ovo. Neće na žalost on nigdje
  • Praskaton
    1.8k
    Svakim danom što više proucavam situacije koje nam se događaju sve sam više siguran da je on postavljen da sjebe ovu sezonu namjerno.Za ovo sto on radi i sta radi uprava drzeci ga na klupi nema nekog logicnog objasnjenja
  • xavier
    11.1k


    Lokomotiva nas razbije 3:0 i imaš 3 tjedna kasnije novu priliku pred rasprodanim stadionom i odličnom atmosferom. I što ti napraviš? Ovi te opet neutraliziraju istim načinom igre. I to nakon što si im prije pola godine uzeo dva najbolja igrača, a prije mjesec dana si im s posudbe povukao stopera za kojeg si tvrdio da je baš ono što ti treba.

    Izvadiš Baturinu i Hoxhu te uvedeš Bulata "da bi pojačao duel igru". Bulata?! :eyes:

    I stalno se zaziva "idući prijelazni rok kad će on napokon posložiti momčad kako želi" :monkey:
  • Mlađi referent
    10.6k
    Meni je najdraža naša uigrana akcija kad napravimo 3 povratna pasa bez ikakvog pritiska protivnika i onda Zagorac izbije u nebesa bez razloga
  • mali M
    3.5k
    Do trenera je, do trenera je,do trenera je! Ti im govoriš i treniraš ih 7 dana tjedno, pričaš s njima svaki dan, "uigravaš" akcije s njima svaki dan, TI biraš kojih će 11 istrčati i što od njih tražiš,TI biraš zamjene koje ulaze, TI odgovaraš za njihovu igru. Ako cijeli razred padne 4. razred osnovne, pa valjda ćeš pitat njihovu učiteljicu što je pobogu radila s njima cijelu godinu! Možeš imat par slabijih učenika, al nemogu svi ne valjat... Kakva prevara
  • Jaro
    5.6k
    ta je najuigranija...

    Ovi te opet neutraliziraju istim načinom igrexavier

    Kaj je najgore, Lokomotiva nije imala nista za neutralizirati. U utakmici jucer je Lokomotiva kiksala i propustila 3 boda...
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    treniraš ih 7 dana tjednomali M

    4*
  • mali M
    3.5k
    ma dobro, karikiram! Odgovaraš za njih! Nemoj me sad i ti! :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Dokle nas je prevara dovela, da u svemu vidimo teorije zavjere. Sabotaža jedan kroz jedan. Dok neko drugi nije pukao evo još jednog bisere. Ja sam ubijedjen da nas Zagi sabotira. Odjednom sve što ide u gol ulazi. Ja se ne sjećam holmanove obrane osim onog što se kotrlja prema njemu. Ali nama Čavlina nije potreban da sjedi na klupi :lol:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne krivim Jakira za sve ovo jer ocito izvlaci koliko zna. Jedino se moze krivit ove sto ga drze.
  • Noel
    4k
    Više uigranih akcija smislimo kolega @Doktor Kunić i ja dok smo nacicani u subotu navečer nego ovaj vrli mag već pola godine. Kod Biščana smo 75 minuta utakmice izgledali ko momčad kod ovog lažova ni 5 minuta utakmice ne izgledamo kao momčad. Betis će nas osramotit u četvrtak ,bit će to jedan od najvećih poraza Dinama u Europi i on će službeno završit ko najgori trener Dinama u povijesti. Iako to već je al ovo će bit točka na i.
  • NVKOD
    737
    "Pravo zlato ne boji se vatre." - Murasaki Šikibu

    Svima je očito "profa" Jakirović nije zlato, već zapravo neka jeftina kopija jer se boji poslušati kritike na svom Instagramu. Kada je bilo sve dobro, onda su komentari bili uključeni, a sada su svi komentari onemogućeni. Takvim potezom jedino ispada kukavicom, a nama kukavice ne trebaju.
  • Eduardo
    17.6k
    U utakmici jucer je Lokomotiva kiksala i propustila 3 bodaJaro

    Locosi su nas trebali dobiti u sve tri tekme ove sezone. Sjetite se samo prve utakmice i čiste šanse Žilinskog u 90' za 2:0. Čabraja se sprda s Jakirom i lagano ga školuje s hrpom klinaca na terenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.