• BornaPŽ1986
    1k
    Čabraja se sprdaEduardo

    Sto se ne sprda sa Slaven Belupom? Gluposti, ocito nam trener ne moze izvuci pobjedu protiv njih i to je to. Doduse da se neka lopta uvukla u gol sad ne bi ovo pisali.
  • Jaro
    5.6k
    pa to i jest poanta. Cabraja ima mladu, ali neiskusnu momcad jos uvijek upitne kvalitete, ali realno manje od one koju Yakirova momcad posjeduje, a na terenu se to ne vidi, stovise, igra je postavljena tako da ide Loksi na mlin...
    Protiv Slavena se ne sprda jer ocito i Slaven ima trenera koji od svoje momcadi izvuce vise nego CroKlopp od svoje...
  • Olmic
    2.7k
    Nazalost utakmica protiv Gorice nas je zavarala jer su oni losi, a ne mi dobri. Greska je i podrska IO jer sad ga nece smijenit sigurno. Takoder nema sanse da ce se ista mijenjat prije izbora jer se svi bore za fotelje i nitko nema muda
  • BornaPŽ1986
    1k
    Cabraja nema presing, boli ga briga, tu je vec pun k i nema pritisak osim razvit igrace i uzet bodove Dinamu. Klasicni primjer kluba prve lige koji bude sredina tablice.

    Protiv Slavena se ne sorda jer ocito i Slaven ima trenera koji od svoje momcadi izvuce vise nego CroKloppJaro

    Jakir je dokazao da moze vodit klubove rang Gorica, pa evo i Rijeka cak. Znaci ovdje ne moze ocito toliko i stvar je jasna.
  • Orc123
    5.1k
    Insajderi, gdje ste? Kakav je status Jakira? Jel se barem razmislja o nekoj jebenoj sok terapiji koja kasni 3 mjeseca?
  • mali M
    3.5k
    Doduse da se neka lopta uvukla u gol sad ne bi ovo pisali.BornaPŽ1986

    Ma o čem pričamo, kako bi se uvukla? Izvadiš Kaneka iz momčadi zbog Riletovog durenja, i neke isprazne Sofa statistike koja zapravo ništa ne govori jer Kaneko u svakoj tekmi napravi po 2-3 čiste asistencije samo što naša taktika je takva da osim Petka, kojeg u 16 nema, nitko drugi ne prati...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ma kad jednom prospeš bodove protiv "slabije" momčadi kažeš loš dan desi se. Ali tri puta te jedna te ista momčad doslovno nadigra onda to više nije slabija momčad i nije slučajno. Pa Bartolec je lijevu stranu sam pokrio.Mudzadzija i Marić uništili kompletan vezni red. Čop je školovao naše stopere. Nego nismo mi kvalitetni koliko mislimo. Koliko treba šamara primit da se shvati da nam treba trener koji će izvući što više pa da bar izgledamo Ko momčad. Nakupilo se ovdje previše ispod prosječnih igrača i to ni virus nemoze procistiti
  • Eduardo
    17.5k
    boli me ona stvar za SB. Komentiram ono što smo vidjeli u ova tri okršaja između Čabrajine i Jakirove momčadi, a to je činjenica da je Čabraja nadmudrio našeg maga u svakom od tih susreta.
  • BornaPŽ1986
    1k
    boli me ona stvar za SBEduardo

    Dobro. Ali sto mi imamo od tog sto je Cabraja nadmudrio Jakira i sto se to non stop spominje? Jel taj Cabraja nama sta? Uzeo je i Garcia s Istrom bodove pa ga nismo ovoliko uzdigli.
  • emilperska
    3.1k

    Jel stvarno misliš da ce on bit trener do 2.3.?
    Ti inace realno gledas na dosta toga, ako to stvarno misliš. Idemo ugasit Zonu do izbora..
  • Olmic
    2.7k
    ma uvjeren sam. A tko ce ga smijenit?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    buraz čabraja njega nije nadmudrio, oni su igrali upravo onako što igraju i protiv tovara i svakog ostalog. Tranzicijski nogomet koji odgovara tipu njihovih igrača. Što smo unaprijed znali svi mi ovdje. Ali problem je u tome što Idiot postavi igru baš onako koj njima odgovara i boga moli da ni jedna kontra ne prodje, jer kad se to desi kao i dosad on se gubi, mjenja nelogično, i pokaže da je taktički ne dorastao za klub poput dinama. I na kraju zadovoljan bodom. Pa ta lokomotiva nije šansu stvorila Varaždinu. Jer i oni igraju na kontru. Toliko o čabraji kao trenerskom magu. Jednostavno je Blefer još gori i to je to
  • BornaPŽ1986
    1k
    Jednostavno je Blefer još gori i to je toKujtim Shalla

    Ja kao fan imam respect njemu kao treneru ali sprdamo Jakira i onda pisemo "Biscan/Cacicu/Kruno vrati se". Kad nas iduci trener zajebe bit ce "Jakire vrati se". Sjecam se da je netko cak Peteva prizeljkivao, mislio sam da je trol ali ne znam bas. Pricate da nam treba trener i onda Cacicu uleti nam pola godine. Probalo se s Jakirom, zasluzio je sansu nakon Zrinjskog i Rijeke, nije islo. Ovo se jedino moze pricati u temi uprave. Ne znam je li im Vaha skup, ja ne znam koga bi oni doveli evo.
  • San Lorenzo
    11.5k
    Razlika između jučerašnjih 2-2 i onih 0-3 prije 20 dana je loš teren u Kranjči koji je pogodovao nama zbog čega smo iščupali spretni bod.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.