• Dzgšb
    328
    Jakire ako imaš imalo obraza i poštenja ko što ga glumiš napusti nas
  • Dzgšb
    328
    ponadao se da je bivsi trener al ostatak teksta me vrati u depresiju
  • plavi72
    720
    Obraz je ostavio u Rijeci !
  • Jaro
    5.9k
    Nema obraza. Pa to je frend s govnima u izgnanstvu...
  • emilperska
    3.4k
    Nikad neću zaboravit kad je izgubio već osvojeni naslov u Mariboru i onda ovima s tribine.hr kao njegovim najvećim fanovima, bacao neke statistike da je on zapravo osvojio najviše bodova po utakmici, da je naslov izgubljen radi kikseva prethodnog trenera. Već tu sam skužio da nije za ozb.razinu jer je izgubio zadnjih par kola i sam sebi uzeo naslov, a vadio se na prvog trenera koji je papire dobio u veljači.
    Mogu ga zamislit da okrivi Biščana indirektno za sve ovo..
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ajmo još malo činjeničnog stanja stvari da imamo kontekst uspješnosti sergeja jakirovića kao trenera.

    Računajući HNL i europska natjecanja, do sada je dinamo vodio 23 puta. Mislim da nema smisla uzimati u obzir prijateljske utakmice i kup protiv ponikvi i oriolika.

    U te 23 utakmice, dinamo je pobjedio 13 puta, poražen je 7 puta, neodlučeno je odigrano 3 puta.

    Dinamo pod jakirom pobjeđuje u 56,52% utakmica
    Dinamo pod jakirom gubi u 30,43% utakmica
    Dinamo pod jakirom igra neodlučeno u 13,04% utakmica

    Ukupno, dinamo pod jakirom gubi bodove u 43,48% utakmica

    Ako to prebacimo u bodove, dinamo pod jakirom ima skor: 42 osvojena boda od 69 mogućih ili 60,87% osvojenih bodova.

    Dinamo je pod jakirom, u 23 utakmice, zabio 41 gol ili 1,78 golova po utakmici.
    Dinamo je pod jakirom, u 23 utakmice, primio 25 golova ili 1,09 golova po utakmici

    Ukupna gol razlika u 23 utakmice je +16

    Granični uvjeti: Najjači protivnik u te 23 utakmice je bila sparta prag, najslabiji protivnik je bio rudeš.

    Ja bi ove podatke stavio pred njega i tražio da si sam da ocjenu!
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Otvorim oci, otvorim zonu i ovaj jos uvijek trener Dinama :vomit:
  • Noel
    4.2k
    Kad se sjetim kak je kao Mihaličenka zvadil van sad bu on na njemu dresiral strogoću. Kaj jučer Mišića nije izvadio nakon asistencije Lokomotivi. Takve "frajere" mrzim više od ičega. Teški populist. Od prvog dana to ovdje pričam. Njegovu priču mogu popušit jako ograničeni ljudi.
  • Captain America
    14.6k
    ovdje je radio damage control jer se u tom trenutku na veliko pisalo o djelovanju mamića iz sjene.Gražvydas Mikulėnas

    Novinar portala koji je s Mamićem bio na pas mater 15 godina radi damage control da se ne radi o Mamićevom povratku u klub. Po svemu što je dotad radio/pisao, prvi bi upozorio na mogući povratak, a ne bacio Šimića pod vlak.
  • emilperska
    3.4k

    On je kao Ćiro, samo bez trenerskog znanja. Pokojni Ćiro je isto bio prevarant, prevarant svjetske klase, ali sa dovoljnim znanjem da te svoje igrice iskoristi i okrene u korist momčadi.
    Ovaj čak i kopira Ćiru, tjeranje Ukrajinca = tjeranje Cvitanovića 98' itd, treniranje strogoće na nižoj srednjoj klasi igrača (Jakir na Menalu, Urugvajcu, Drmiću kao Ćiro nekad na Pamiću, Jurčeviću) a trpljenje sranja "zvijezdama". Samo velim, naš pokojni Ćiro je to znao okrenut u korist momčadi i sebe, ovom je to trenutno samo način za prikrivanje vlastite nesposobnosti i odgađanje neizbježnog otkaza da pare idu u što većem iznosu..
    Ćiro je bio pionir trenerskog PR-a u Hrvatskoj, njemu je nekad bilo najbitnije što će izać u SN o njemu, morala mu je tajnica ići po prva izdanja SNa da vidi što je Židak o njemu napisao..
    A ovaj sigurno radi PR preko mreža na moderni nacin..
  • Jaro
    5.9k
    kuzim kaj hoces rec, al grijeh je stavljati ovu spodobu u istu pricu s Cirom. On Ciru kopira samo u ovome sto moze i zna, al nema on ni malo m od Miroslava Ćire Blaževića...
  • emilperska
    3.4k

    Pa to i velim, Ćiro je na to sve bio i trenerčina, ovaj je bleferčina..
  • Jurki
    9.2k
    Dajte ga smjenite vise..
    kaj parsto hiljada eura vrijedi izgubljene titule i izdrkavanja medija?
    Tu svotu za otkaz bi ftegnul igracima na placi jer je i NJIHOVA krivica podjednako velika ko i Jakirova.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Za usporedbu, biščan je popio otkaz nakon 17 utakmica u kojima je ostvario 10 pobjeda, 2 poraza i 5 neodlučenih, što je 68,63% osvojenih bodova.

    Tko je sergej jakirović da za njega vrijede drugačiji standardi? Pa jbt neće mu odšteta biti 15 000 000 eura ako mu klub da otkaz....
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Nikad neću zaboravit kad je izgubio već osvojeni naslov u Mariboruemilperska

    Najgore od cijele njegove epizode u Mariboru uopće nije to što je izgubio već osvojeni naslov, nego što je onda nakon cijelog tog filozofiranja o kojem si govorio uspio ispasti iz Europe od sjevernoirskog Colrainea, kluba koji je od 1970. u Europi uspio proći samo andorsku Saint Juliju i La Floritu iz San Marina, prije nego je izbacio Maribor. Tu sam shvatio da je taj lik apsolutni klaun.

    Od njega svi rade Kloppa, a Jakir je samo malo nahajpaniji Željko Kopić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.